Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Maminka bude mít 80, byl jí před pár dny diagnostikován zhoubný nádor. Od praktika dostala žádanku na předoperační EKG k Dr. Höklové. Hned ten den volala a chtěla poprosit o termín - do telefonu ji sestra seřvala na tři doby, co si to dovoluje otravovat je před dovolenou, jak si to jako představuje a poslala ji do háje. Přijdu dom, mamka vyklepaná a v slzách, že takhle s ní ještě nikdo nikdy nejednal. Snad to jde říct i slušně, že nemají čas!

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Milá paní doktorka, která mi pečlivě vyšetřila žíly palčivě bolestivé nohy. Tím vyloučila žilní příčinu a odeslala mne k neurologovi.

Ž
Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné, nebyl problém, i když jsem na vyšetření přišla s dvěma malými dětmi, protože jsem neměla hlídání. Vše mi vysvětlila, doporučila léčbu i dala kontakty na doktory pro případnou operaci žil. Nečekala jsem dlouho v čekárně a při první návštěvě mě i vzala rychle, protože mi obtíže bránily v chůzi. Prostě našla okno, kdy jsem mohla okamžitě přijít a začít to řešit, jinde mi řekli dva a více měsíců.

Umístění: Poliklinika Dobrovského cévní problémy

Skvělá přímá upřímná lékařka 100% profesionálka, bezvadná skvěla sestra. Vždy řekne na rovinu svůj názor, mně max vyhovuje.

S tou lékařkou bohužel nemáme v rodině dobré zkušenosti. Paní doktorka je taková saň, že moji babičku, která jinak snese všechno, při každé návštěvě dožene k slzám. Takto by se lékař ke svým pacientům chovat rozhodně neměl. Pokud někoho jeho práce nebaví, neměl by ji vykonávat. Opravdu jsem se s tak protivným a neempatickým člověkem ještě nesetkala!

Zdůvodnění je velmi jednoduché : MUDr.Jiřina Hoklová o mne perfektně pečuje již 15 roků, o manželku o něco méně a oba úspěšně žijeme ( dohromady je nám 147 roků). Já mám 4 bypassy srdeční od roku 1997, vyměněnou aortální chlopeň, lymfocytární leukemii ...........dál se nebudu vytahovat. Je pečlivá, pozorná a upřímná - móóóóóc dobrá.

Patřím dlouhodobě mezi pacienty MUDr.Jiřiny Höklové a dost se divím jejímu negativnímu hodnocení! Myslím si naopak, že tak pečlivou doktorku, která pedanticky hledá příčinu neduhů tak jako ona, moc není. Je pravda, že základní okruh pacientů této paní doktorky tvoří většinou pacienti s cévními problémy, kde vyšetření trvá přece jen déle, takže čekání se někdy může protáhnout.

K paní doktorce chodím pravidelně již více než 10 let . Díky jejímu nejen odbornému, ale i lidskému přístupu jsem zvládla a zvládám svůj nelehký zdravotní úděl.I přes plnou čekárnu paní doktorka i její sestřička se vždy trpělivě a naplno věnují pacientům, takže do její ordinace chodím bez stresu nejen pro léky.Děkuji Vám .

Včera se mi stala nemilá věc, byl jsem oloupen o peněženku a mobilní telefon což vedlo k hledání telefonního čísla interní ambulance MUDr Hoklové kam docházím již pět let na internetu a dostal jsem se až sem kde jsem se dočetl něco čemu nemůžu uvěřit a musím napsat svůj názor.
Když došlo ktomu, že můj praktický lékař konstatoval, že je nevyhnutelné abych podstoupil některá odborná vyšetření (mezi nimi i u paní doktorky Hoklové)tak jsem nebyl nadšen. Nejen ze zdravotního hlediska, ale vzhledem k tomu, že jsem v produktivním věku tak šlo i ztrátu času v čekárnách.
U MUDr Hoklové tomu tak ale nebylo. Již při objednávání termínu prvního vyšetření jsem byl mile překvapen vstřícností a příjemným vystupováním sestřičky Lenky a při příchodu na vyšetření i dodržením dohodnutého času.
V ambulanci vše pokračovalo tak jak si jistě každý pacient představuje porozumění, naslouchání a profesionální přístup při stanovení léčby a výběru medikace. Tohle vše přetrvává až do dnes a věřím tomu, to takhle bude pokračovat i nadále za což děkuji.
Doufám že tohle si přečtou stávající, budoucí pacient a také ti, kterí napsali ty nagativní nesmysly a nepodepsali se !!!

Vojtěch 1964 pcient u MUDr Hoklové již pět let.

Chci se zde zmínit,že k doktorce Höklové chodím již několik let ke své naprosté spokojenosti.Vybrala jsem si ji na základě kladných referencí lékařů,kteřými mmně bylo doporučeno interní a cévní vyšetření.Průběžne pečuje i o ostatní členy mé rodiny.Její přístup je na vysoké profesionální úrovni.Sestra je organizačně i profesně velmi schopná.Vše toto potvrzuje množství pacientů kteří tuto ordinaci opakovaně a rádi navštěvují.