Praktický lékař
Lýskova 2, Brno

Umístění: Praktický lékař

Pan doktor mě zklamal svým neosobním přístupem, je odměřený, necítilaj semz něj, že by mělo mě jako pacienta zájem. Budu od něj odcházet k jinému lékaři, protože tento lékař mipřijde, že pouze ordinuje od stolu.
Sestřička je milá, příjemná a ochotná,komunikuje přiměřeně.

Hraje si svoji pohodu a příliš se v ničem nešťourá ani nezdržuje. OK pro standardní léčení. Neočekávejte pokročilou diagnózu.

Výborný lékař

Velmi nestandartní a stručný, zato nezdržuje tlacháním, léčí co má, má lidský přístup a je velmi pečlivý. Nehraje si na vševěda a pokud je to nad jeho obor odešle k odbornému lékaři. Je to prostě fajn chlap, vřele doporučuji.
Procházková

Supr doktor,mohu jen doporučit,léčí skvělě,už sem u něj 5let a paráda,není co bych vyčetl,vždy vyjde vztříc a s usměvem....kéž by takových bylo víc.

Super doktor a skvělá sestra!!!

Podle mě nejlepší lékař v mětské části Brno - Bystrc.

O pečlivosti asi moc hovořit nelze ale pokud si pacient řekne tak neodmítne někam odeslat člověk má pocit že tak trochu obtěžuje když už musí ordinaci navštívit,dost často vypadá naštvaně..otázka proč..

K panu doktorovi jsem chodila asi 13 let, dokud jsem se neodstěhovala mimo Brno. Vždy byl velmi milý, vždy mi pomohl - nejen vhodnou léčbou, ale právě milým a veselým povzbuzením. Moc mi bylo líto, že jsem z důvodu dalekého dojíždění od pana doktora odešla. Dodnes na něj velmi ráda vzpomínám. Totéž platí i o setřičce Javorové.

Je to můj ošetřující lékař a jsem s nim již více jak 20 let spokojen.
Kdyby bylo více takových lékařu, bylo by fajn.Jeden z mála, který má kontakt s pacienten a nepotřebuje , ani počitač, je to fajn chlap. Pepa