Ordinace gynekologa
Marie Kudeříkové 1559/1a, Havířov

Pan doktor je opravdu nejlepsi!!!! Umi vysvetlit, poradit a jeho pristup k pacientkam je uzasny. Ten kdo potrebuje jeho pomoc, tak je v nejlepsich rukach!!! Nelze jinak nez doporucit!!!

K panu doktorovi jsem sla s nalezem. Pred vysetrenim mi vse vysvetlil, byl mily a opravdu lidsky, citlivy. Jelikoz jsem netusila, co me ceka, bylo mi hned prijemneji, kdyz mi to vse vysvetlil. Na dalsi kontrolu jsem mela jit po pul roce, bohuzel jsem se mezitim prestehovala do jineho mesta a situaci ted resim zde. Musim vsak rict, ze bych stokrat radeji byla u pana doktora Ondruse, jelikoz tak, jak k problemu pristupoval on, se nikdo jiny jeste ani malinko nepriblizil.

Vše tady bylo již zmíněno, velice profesionální a lidský přístup. Vše naprosto dokonale vysvětlí, poradí velmi ohleduplný. Dostala jsem se k němu kvůli hlídání určitého problému a vyšetření, takže můj lékař to není což mě i ted docela mrzí.

K panu doktorovi jsem se dostala uplnou nahodou a vubec toho nelituji,je to PAN doktor,jeho uklidnujici pristup k pacientum je uzasny,vse pred zakrokem s vami probere,pokud je problem vetsi,vse rad vysvetli do nejmensi podrobnosti,patri mu muj dik a vsem bych ho doporucila...

Vše, co bych chtěla napsat o panu doktorovi, je zde už popsáno v předchozích hodnoceních. Je to víc než odborník a je nejlepší.

Mudr. Ondruš je právem nazýván Panem doktorem. Je to velice citlivý člověk. Žádné vyšetření není příjemné, ale už přivítání Panem doktorem Ondrušem je velice milé a laskavé. Můj případ je naprosto stejný jako u paní Jany Chobotové, která tady psala v únoru. Já jsem z Orlové, ale už hodně let za panem doktorem Ondrušem do Havířova dojíždím. Jeho přístup k pacientkám je na velice vysoké profesionální a odborné úrovni. Nikdy jsem se u něho necítila nepříjemně. U něj jsem vždycky věděla, že je to doktor pro mně.

Sicw někdy trochu nepříjemný, ale jinak kapacita!

Výborný, pečlivý,

Jediný specialista,který po vás nechce nic než prevenci a vysvětlí vám vše.Výborný specialista na gynekologické problémy,jako je rakovina děložního hrdla.

Vše co jsem chtěla napsat, už tady napsáno bylo...opravdu PAN DOKTOR a hlavně odborník na svém místě. Člověk, který se dovede vcítit do stavu pacienta a svým přístupem prostě nemá konkurenci. Tímto jemu i sestřičkám po letech děkuji za skvělou lékařskou péči.