Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří Jiný

Pan doktor byl bohužel velice nepříjemný. Přišla jsem k němu konzultovat možnosti porodu, ale odmítl se mnou cokoli probírat. Nic mi neřekl, jen že spěchá na operaci a kdy mám přijít příště. Zprávu od mého gynekologa ani nečetl. Ve zprávě se totiž psalo, že gynekolog žádá zvážení sekce. Když jsem panu doktorovi řekla, že nevím, jestli bych neměla jít na sekci, odsekl mi, že o tom já nerozhoduju.

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří prenatální vyšetření

Velmi chladný, nepříjemný přístup pana doktora. Zlehčuje situaci, jen aby nemusel člověka vyšetřit. Na můj dotaz ( již potřetí), zda by mi mohl udělat UZ se mě zeptal, zda chci nechat vyvolat porod..:-(

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří kontroly v těhotenství

Chodila jsem k panu doktorovi na kontroly v těhotenství, jeho přistup byl profesionální a vždy byl ochotný zodpovědět případné dotazy. je pravda, že někdy působý otráveně, ale je to profesionál.

Včera jsem byla u pana doktora na otočení miminka zevními hmaty. Otočení se povedlo a pan doktor byl velmi příjemný......

Pana MUDr. Nagy znám hodně dlouho. Kdysi mě, tehdy 37 letou, vyšetřoval jako velmi mladý lékař. Rozhodně to moc s pacientkami verbálně neuměl. Byl ale už tehdy znám jako výborný diagnostik a operatér. V roce 1996 přivedl CS na svět mého jediného vnuka, a k této plánované operaci jsme si vybrali právě jeho!! Odvedl vynikající výkon, k rodičce se choval empaticky a nemohli jsme si přát víc. Takže, za nás: DOPORUČUJEME !!!

Po tom co jsem si přečetla o panu doktorovi na netu, jsem měla fakt obavy tam jít. Dělal mi obrat miminka zevními hmaty. Musím říct že byl příjemný, milý a na všechny otázky mi ochotně odpověděl. Obrat se sice nepovedl, ale jelikož to má úspěšnost 50%, tak to nelze panu doktoru vyčítat. Já jsem ráda, že to aspoň zkusili. Ještě bych chtěla všechny co se toho bojí uklidnit, že to vůbec nebolí. Není to sice příjemné, ale bolesti se fakt bát nemusíte. Prckovi se prostě nechtělo a jak říkal pan doktor, asi k tomu má nějaký důvod. Po nezdařilém obratu mě nechal rozhodnout jestli chci CS nebo rodit přirozeně i když je prcek KP. Vše mi vysvětlil. Rozhodla jsem se pro CS, protože prcek už je dle odhadů docela velký. Pan doktor na mě působil profesionálně a mile, takže žádný problém.

S panem Mudr.Nagym mám špatnou zkušenost.Je nepříjemný,odsekává a máte pocit,že ho obtěžujete...Tady bych už nerodila.Ale ostatní personál nemocnice byl super!!!!

Y

V březnu 2013 se mi "u Miloušů" narodil syn. Po zkušenostech z ostatních Brněnských porodnic ( rodila jsem třetí dítě) jsem byla přístupem pana doktora Nagyho téměř dojatá. Bral v potaz moje názory, netlačil na vyvolávání porodu, uklidňoval, když jsem vyjádřila obavy, byl vtipný.. Měla jsem pocit, že jsem na ambulanci potkala anděla. U porodu stačila bohudík "jen" porodní asistentka - žádné problémy nebyly.. I po porodu při vizitách byl pozorný a milý. Moooc děkuju pane Doktore.
Na ambulanci taky byla naprosto úžasná bytost - paní Evička - nevím jak se jmenovala dál. A i té chci moooooc poděkovat za její neuvěřitelně lidský přístup.

K panu doktorovi jsem byla odeslána se zdravotními problémy ženy středního věku. S lékaři nemám mnoho zkušeností, ale při vyšetření pana doktora jsem se cítila velmi ponížená. Viditelně jsem ho obtěžovala tím, že mě musí vyšetřit, byl velmi neochotný, ironický, na otázky odsekával a dával mi najevo, že jsem hloupá. K lékaři jdu, když mám problém a očekávám, že mi pomůže a poradí. To se v tomto případě ale nestalo. Z jeho jednání jsem byla doslova v šoku a vím, že k tomuto lékaři už nepříjdu.

neochotný, chladný, na otázky odsekává, prostě jako bych obtěžovala tím, že mě vůbec musí vyšetřit. Přístup otřesný :-( Lucie Svobodová