Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
26 názorů

S
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří prenatální vyšetření

Velmi chladný, nepříjemný přístup pana doktora. Zlehčuje situaci, jen aby nemusel člověka vyšetřit. Na můj dotaz ( již potřetí), zda by mi mohl udělat UZ se mě zeptal, zda chci nechat vyvolat porod..:-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří kontroly v těhotenství

Chodila jsem k panu doktorovi na kontroly v těhotenství, jeho přistup byl profesionální a vždy byl ochotný zodpovědět případné dotazy. je pravda, že někdy působý otráveně, ale je to profesionál.


D
Ověřeny pacient

Včera jsem byla u pana doktora na otočení miminka zevními hmaty. Otočení se povedlo a pan doktor byl velmi příjemný......


D
Ověřeny pacient

Pana MUDr. Nagy znám hodně dlouho. Kdysi mě, tehdy 37 letou, vyšetřoval jako velmi mladý lékař. Rozhodně to moc s pacientkami verbálně neuměl. Byl ale už tehdy znám jako výborný diagnostik a operatér. V roce 1996 přivedl CS na svět mého jediného vnuka, a k této plánované operaci jsme si vybrali právě jeho!! Odvedl vynikající výkon, k rodičce se choval empaticky a nemohli jsme si přát víc. Takže, za nás: DOPORUČUJEME !!!


L
Ověřeny pacient

Po tom co jsem si přečetla o panu doktorovi na netu, jsem měla fakt obavy tam jít. Dělal mi obrat miminka zevními hmaty. Musím říct že byl příjemný, milý a na všechny otázky mi ochotně odpověděl. Obrat se sice nepovedl, ale jelikož to má úspěšnost 50%, tak to nelze panu doktoru vyčítat. Já jsem ráda, že to aspoň zkusili. Ještě bych chtěla všechny co se toho bojí uklidnit, že to vůbec nebolí. Není to sice příjemné, ale bolesti se fakt bát nemusíte. Prckovi se prostě nechtělo a jak říkal pan doktor, asi k tomu má nějaký důvod. Po nezdařilém obratu mě nechal rozhodnout jestli chci CS nebo rodit přirozeně i když je prcek KP. Vše mi vysvětlil. Rozhodla jsem se pro CS, protože prcek už je dle odhadů docela velký. Pan doktor na mě působil profesionálně a mile, takže žádný problém.


V
Ověřeny pacient

S panem Mudr.Nagym mám špatnou zkušenost.Je nepříjemný,odsekává a máte pocit,že ho obtěžujete...Tady bych už nerodila.Ale ostatní personál nemocnice byl super!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Y
Ověřeny pacient

V březnu 2013 se mi "u Miloušů" narodil syn. Po zkušenostech z ostatních Brněnských porodnic ( rodila jsem třetí dítě) jsem byla přístupem pana doktora Nagyho téměř dojatá. Bral v potaz moje názory, netlačil na vyvolávání porodu, uklidňoval, když jsem vyjádřila obavy, byl vtipný.. Měla jsem pocit, že jsem na ambulanci potkala anděla. U porodu stačila bohudík "jen" porodní asistentka - žádné problémy nebyly.. I po porodu při vizitách byl pozorný a milý. Moooc děkuju pane Doktore.
Na ambulanci taky byla naprosto úžasná bytost - paní Evička - nevím jak se jmenovala dál. A i té chci moooooc poděkovat za její neuvěřitelně lidský přístup.


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem byla odeslána se zdravotními problémy ženy středního věku. S lékaři nemám mnoho zkušeností, ale při vyšetření pana doktora jsem se cítila velmi ponížená. Viditelně jsem ho obtěžovala tím, že mě musí vyšetřit, byl velmi neochotný, ironický, na otázky odsekával a dával mi najevo, že jsem hloupá. K lékaři jdu, když mám problém a očekávám, že mi pomůže a poradí. To se v tomto případě ale nestalo. Z jeho jednání jsem byla doslova v šoku a vím, že k tomuto lékaři už nepříjdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


neochotný, chladný, na otázky odsekává, prostě jako bych obtěžovala tím, že mě vůbec musí vyšetřit. Přístup otřesný :-( Lucie Svobodová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Na polni jsem rodila pred par tydny a bohuzel s velkymi poporodnimi komplikacemi, rodil mne pan doktor Nagy a taky se po celych 14 dni o mne staral. Byl velmi mily a maximalne se mi snazil pomoci. Jeho povest morouse se vubec nepotvrdila, dokonce jsem ho videla se nekolikrat usmat. K pacientkam je mily a sestricky z nej maji respekt. Muj velky dik jemu, ze me dal zase do poradku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti