Jiří Horký, praktický lékař Zlín

MUDr. Jiří Horký

Praktický lékař Více

28 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lékařský dům Kotěrova 5529, Zlín
Privátní praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

K tomuto lékaři jsme s manželem chodili jen chvíli. Nejdříve nás zaujalo, že jde člověk prakticky hned na řadu, ale pak jsme zjistili, že prohlídky odbývá. Několikrát jsem ho žádala o prevenci, ale neměl na ni čas z důvodů např. "teď mám před dovolenou, tak by byl problém s výsledky" apod. Když jsme měli jet na dovolenou, tak manžel dostal teploty a začínal být jakoby nachlazený, šel se tedy raději zeptat, jestli může odjet. Pan doktor řekl, že klidně, že je to jen viróza, že za 3 dny bude fit. Z dovolené jsme nic neměli a cestou zpět jsme jeli přímo na pohotovost- výsledek: sepse v krku po hnisavé angíně- několikrát čištění naříznutím a asi týdenní hospitalizace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi dobrý doktor, žádné čekání a zbytečné okecávani ,co jsem potřeboval tak všechno zařídil,všem doporučuji


Ověřeny pacient

K panu dr. Horkému již nechodím, ale v době, kdy jsem ho jako lékoře potřebovala, jsem s ním vůbec nebyla spokojená. Přesně vám zodpoví cokoli na téma lékaři a politika, ale to je vše. Chodila jsem k němu i s maminkou, která se léčila na vysoký tlak a dva roky jí ho ani nezměřil. Já jsem měla velké podezření na nějaké onemocnění štítné žlázy, což jsem mu také sdělila a na požadavek na vyšetření mi řelk, že je příliž drahé a nemám na něj nárok!!!. Po čtyřech letech neustálých žádostí o toto vyšetření(z krve) jsem si vzala svoji kartu, rozloučila se a nyní jsem spokojená, léčená a OK. V době, kdy si můžeme svého obvodního lékaře vybrat, by to měli udělat všichni a dát panu dr. Horkému najevo, že být lékařem není jen sedět v ordinaci a od oka střílet diagnozy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem spokojná po všech stránkách a jsem ráda, že se mi podařilo najít lékaře, o kterém to mohu napsat. Pomazalová Zdena


Dr.Horký zásadně nekontroluje sedimentaci a moč ani po angině . ani při kašli a bolesti na prsou pacienta neposlechne. Jen , aby už byl pryč .Je to smutné .Moc se člověkem nezabývá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nemůže být dlouhá čekací doba, protože než k Dr. Horkému, tak se raději poléčím sám. Diagnozu určuje vyloženě od stolu, přece pacienta nemusí vidět, on je vlastně takový Dr. Všeználek. Jeho chování je hulvátské, neumí s člověkem slušně promluvit, nepustí vás ani ke slovu. Je to velice smutné, že nás tito nafoukaní lékaři drží v šachu výhrůžkama typu - budeme stávkovat, dáme hromadné výpovědi. Ale ať táhnou takový umělci, kteří na všechno mají stejnou diagnozu od stolu.A jejich chování je tak na úrovni 4. cenové skupiny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K doktorovi Horkému chodíme i s tátou a jsme velmi spokojeni. Vyšetření je krátké stručné a nemoc vždy vyléčena. Když bylo něco složitějšího okamžitě poslal k jinému odborníkovi. Podle mě má moderní metody, které asi ne každý zvládá. Jinak mě teda vždy vyšetřil. A to, že nemá sestru je přece úplně jedno, když to zvládá sám...A přehled ten má taky, mrkne do počítače a ví.


Ověřeny pacient

Rychlý, přesný, příjemný. Doporučuji. Komunikuje přes email. Perfektní volba pro zaměstnané lidi, kteří nemají čas posedávat v čekárnách a klábosit se sestrou.


S něčím podobným jsem se v životě nesetkala, shodli jsme se na tom s více lidmi, mimojiné i s klienty Domova důchodců na Burešově, jsou to chudáci, protože si nemohou vybrat jiného doktora.
Jeho určení diagnozy tzv. ode dveří, je známá věc, arogantní chování.
Pan doktor si musí uvědomit, že on je tam pro nás, ne my pro něj.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

Pan doktor Horký je mým praktickým lékařem teprve velmi krátce (1rok). Shoduji se s ostatními, že je příjemný, nemusí se u něj čekat, nemá sestřičku. Dále pak souhlasím s názorem, že je třeba za ním už přijít téměř s vlastní diagnózou a on vám pak předepíše z těch volněji dostupných léků téměř cokoliv. Pak doktor na mě bohužel nepůsobí dojmem naprostého profesionála, protože preventivní prohlídky i jiná drobná vyšetření, která jsem od něj požadovala nebyla provedena zcela komplexně. Na hodně věcí se musíte ptát sami, jinak se nic kloudného nedozvíte.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti