Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Pana doktora mohu jen pochválit. Nesmírně lidský, pečlivý, obětavý, vždy usměvavý. Vřele doporučuji.

E
Ověřený profil
Umístění: UNICA, spol. s r.o. gynekologické vyšetření

Pan doktor je skvělý, vždy pomohl, poradil a byl moc milý. Moc toho sice nenamluví, ale pomůže! Nemám si na co stěžovat.

A
Ověřený profil

S panem doktorem nemám dobré zkušenosti, poslední rok jsem ho navštěvovala skrz menstruační problémy a silné bolesti břicha. Jediná jeho hypotéza byly hormony na upravení a že je vše v pořádku a za pět minut mě vždy vyslal z ordinace. Odpovídal velice stručně a neochotně, neměl ke mně lidský přístup a připadala jsem si jako hypochondr. Po úporných bolestech jsem doktora vyměnila za jiného a ten mi zjistil chlamýdie v hojném množství, záněty a čípek je také v nepořádku, kdy čekám na chirurgický zákrok. Moje zdraví je dost v ohrožení. Takže panu doktorovi děkuji za to, že mě zanedbal a neléčil včas.


Ověřený profil

Dle meho nazoru velice dobry lekar - citlivy, taktni, ... Jedine, co bych mu mohla vytknout, ze neni prilis vyrecny - na to, co me zajima se musim zeptat, pote ochotne odpovi, vysvetli, poradi.


Dobrý den, k panu doktorovi chodím asi 10 let zkušenosti mám velmi dobré.


Velmi profesionální,příjemný,vždy vše dokonale vysvětlí,dbá na prventivní prohlídky


Opět mohu přidat jen a jen pozitivní hodnocení! I na dálku po telefonu mi velmi ochotně poradil a byl velmi empatický a trpělivý.


nevím, kde se bere ta negativní kritika. Dr. Gogela je vždy slušný, kultivovaný a ochotný, vše vysvětlí, vždy pomůže, nikdy neudělal nic špatně. Lepšího gynekologa jsem nepoznala.


Ověřený profil

Pan doktor je kapacitou ve svém oboru.Nemluvný je,ale vždy odpoví velice kultivovaně a fundovaně.Já ho znám jako přívětivého, usměvavého pána, který mě klidně provedl všemi mými těhotenstvími. Stará se o mě 8 let. SNeměnila bych a můžu vřele doporučit.


Pan doktor Gogela je velmi ochotný. Snaží se pomoci za každé situace. Když jem měla nějaký problém, nemusela jsem být ani objednaná a hned se mi věnoval. A vše mi vysvětlil. K panu doktorovi můžu říct jen to nejlepší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu