Ordinace prakt.lékaře - stomatologa
Ukrajinská 2329, Kladno

Umístění: Ordinace prakt.lékaře - stomatologa Jiný

špička ve svém oboru,komunikace.Lepšího neznám. Dík.

Umístění: Ordinace prakt.lékaře - stomatologa porcelánové korunky

Pan doktor je skutečně výborný stomatolog. Kromě toho, že i větší výplně od něj skutečně vydrží, dokáže zachránit i zuby v hodně špatném stavu. Pokud je to trochu možné, snaží se vyléčit třeba jenom kořen - zbytečně netrhá!
Co se týká větších zákroků - korunek a můstků - také od něj vydrží spoustu roků. Další zásadní, kladné hodnocení je to, že nabízí cenově různé varianty, v závislosti na stavu chrupu, o jaký zub se jedná, atd. a sám navrhne - vždy rozumné řešení.

Pan doktor je velice dobrý poslední umělý chrup mě dělal před 13 lety a nemusel jsem na žádnou úpravu.
Nyní jsem se chtěl objednat,ale sestra mě odmítla,že jsem vyřazený s kartotéky.
Tak teda nevím komu za to dát mínusové body.

Nejlepší zubař kterého znám. Celá rodina, již tři generace, k němu chodíme více jak dvacet let a jsme velmi spokojeni. Netahá z lidí zbytečně peníze a na jeho práci je spolehnutí. Již několik let bydlím daleko od Kladna, ale dojet si se vyplatí. A myslí si to i mé dvě malé dcery 6 a 8 let. Vřele všem doporučuji.

Chodím s celou rodinou k panu zubaři a nemůžu si ho vynachválit.Děti k němu moc rádi chodí.Neměnila bych.

je velice sikovny ma zlate ruce

chodíme k němu celá rodina, je opravdu odborník.......jen by to chtělo použít někdy anestezii, tu nedává s tím, že je to zbytečné:(

Musím se přidat k pozitivním hodnocením. K p. dokrotovi chodím od 8 let a nikde jsem s nim ani se setřičkou neměla problém. Je velmi vstřícný a příjemný. Vždy si skvěle popovídáme. Pro mě je to bezkonkurenční zubař!

Za vypadajícím bručounem se skrývá skvělý člověk a hlavně zubař. Se sestřičkou jsou sehraní a vstřícní. Více bych neměnila a děkuji za jeho profesionální péči !!!

je prostě skvělej