Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

U této doktorky jsem byl z důvodu zarostlého nehtu na noze. Po celou dobu návštěvy se chovala velice arogantně a její zacházení s nohou bylo hrubé a vůbec neposlouchala, co jsem se jí snažil říct. Akorát se na mě i se sestrou okamžitě obořily, že si zkrátka jen neumím stříhat nehty. Vůbec je nezajímalo, že mám tenhle problém dlouhodobě a stříhaní je prakticky nemožné, jelikož pokaždé když se vrátím od chirurga, začne mi do nohy zarůstat dřív, než doroste. Navzdory tomu, že jsem chtěl přinejmenším parciální ablaci, doktorka mi nehet začala jen násilně vystříhat (což se ještě dalo) a pak i částečně vytrhávat - to celé bez umrtvení. Výsledkem bylo, že jen necelé tři týdny po jejím zákroku jsem skočil na antibioticích a plastice nehtu na skutečně odborném pracovišti. Tam mi navíc našli hluboko zarostlé zbytky nehtu (pravděpodobně ještě po jednom z dřívějších zákroků), které byly pravděpodobně příčinou recidivy. Jedná se jen o nehet a paní doktorka si nebyla schopna poradit. Opravdu bych se bál přijít tam s něčím složitějším. Doporučuje držet se od této ordinace co nejdál.

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. chirurgické vyšetření

Určitě nedoporučuji.Arogantní přístup a to nemluvím o tom že ani nedokáže řict co s vámi je a jak dlouho bude trvat léčba...po druhé návštěvě už to bylo trochu lepší ale to jsem se začal chovat stejně jako p. doktorka tak jí to asi došlo.Na sestry nejde říct křivého slova ty jsou fajn a mají super přístup,každopádně po doléčení mě tam už nikdo nedostane.
Takže pokud se někdo chystá na chirurgii tak určitě ne na Hornickou polikliniku..

Mudr.Vronská tam nemá co dělat jako lékař hodně dlouho jsem se nesetkala s takovým arogantním přístupem nejenže že nekomunikuje dokonce neodpovídá na dotazy ohledně zdravotního stavu dokonce mi odmítla napsat recept který si hradím celý sama ,ale je na recept když jsem ji požádala tak mi arogantně odpověděla to jste si měla říct dřív ne když mám vyjetou zprávu ,ale ono nebylo kdy psala mlčela a mlčela nevěděla jsem ani jestli na ní mohu promluvit, na další kontrolu jsem se objednala už jinam už tak rozhodně nepůjdu.nepotřebuji si vykládat mi stačí odpovědět a dát základní informace o mém stavu jedná se o zlomeninu. Rozhodně nedoporučuji a ordinaci obejít obloukem.už je mi jasné proč tam nejsou fronty

Paní doktorka Vronská ošetřovala mou desetiletou dceru po pádu na lyžích. Přístup sestřiček byl ok, čekací doba únosná, to, že paní doktorka není příliš výřečná, by mi také nevadilo. Ovšem to, že na rentgenu nerozeznala zlomeninu nohy, a tři týdny nechala mou dceru pouze s ortézou a s tím, že jak bude chtít, může na to došlapovat, to už opravdu považuji za věc u lékaře "přes čáru". Při kontrole bez vysvětlení jen oznámila, že to teda bylo zlomené. Jelikož nejsem lékař, a nerada bych někoho poškodila, požádala jsem jiného chirurga o názor a revizi, na snímcích (těch původních hned po úraze) jsem po jeho vysvětlení tu zlomeninu viděla i já laik. Takže taktéž nedoporučuji, zvažuji stížnost.

Sestřičky jsou příjemné, ale p. doktorka je arogantní starý režim. P. doktorka jde ve šlépějích předešlého doktora. Člověk se u ni cítí jako ten poslední hadr a taky tak p. Vronská s ním pracuje. Nevím jak je možné, že v dnešní době ještě mohou mít práci tokoví lékaři. Možná , že co se týče odbornosti je dobrá, ale její přístup k člověku to maže.

U paní doktorky jsem byl s atheromem na zádech, vyšetřila mě, objednala na zákrok, odstranila mi ho. Já jsem byl s paní doktorkou spokojený. Sestřičky OK. Co jsem tam byl, tak čekárna byla vždy plná. Lékařka zbytečně neztrácí čas nějakými řečmi, a na někoho tohle může působit arogantně, ale mi tento přístup vyhovoval. Její sarkasmus asi není pro všechny. :-)) Přeji pevné nervy :-))

Byl jsem u p.doktorky Vronské na vyšetření rektoskopie, s příznaky krve ve stolici. Při první návštěvě bylo provedeno vyšetření analního kanálu a při následující, celé délky rekta. Probíhalo v poloze na všech čtyřech a zvláště druhé z nich pro mě bylo nejen nepříjemné ale značně bolestivé a pnižující, po skončení jsem měl slzy v očích. Manipulace při zákroku mi přišla hrubá -možná se podepsalo i používání neohebného rektoskopu. Výsledek - nebylo nalezeno nic, objednán na koloskopii k jinému lékaři. Tu jsem absolvoval naprosto hladce oproti výše popsanému zážitku a byl zjištěn zánět v rektu za svěračem a vnitřní hemoroidy v anu (ačkoli tam jde o vyšetření hlavně tl.střeva).
Nedoporučuji.

Paní doktorka a její tým sestřiček jsou velmi usměvavé, sympatické, mají proefsionální a lidský přístup., nechybí jim hezké slovo. S operací a s péčí po operaci jsem velmi spokojená, dnes jsem odešla z ordinace chirurggické ambulance spokojená a šťastná, doporučuji tuto ambulanci.

byl jsem u Pani doktorky po zlomenine ruky .po sundani sadry mi zacala manipulovat s rukou takovym hrubym zpusobem az jsem ztracel vedomi .pri mem stenani me neomalene peskovala ze nic nevrydrzim a chovam se jako decko .s takovym neprofesionalnim a arogantnim chovanim jsem se jeste nesetkal .zvazuji podani stiznosti .urcite pani doktorku vronskou nikomu nedoporucuji.

Byla jsem u paní doktorky se svým 8 letým synem vytahovat stehy po operaci slepého střeva. To co jsme v ordinaci zažili, bych nikomu nepřála a syn má z toho špatné vzpomínky dodnes. Nejdříve se snažila chirurgickou nit vytáhnout sestra (p.doktorka se vůbec neobtěžovala přijít k pacientovi), ale nepodařilo se jí ustřihnout uzlík. Poté přišla doktorka, která se snažila synovi násilně vytáhnout nit i s uzlíkem a nepřestávala ani přes naše protesty. To, že syn křičel bolestí ji vůbec nezajímalo. Poté se nit přetrhla a doktorka konstatovala, že se to stává a že to nevadí, když kus niti zůstane v těle. Její přístup byl velmi nelidský a arogantní, obtížný postup při vytahování stehů ani nenapsala do lékařské zprávy, dle jejího názoru vše proběhlo hladce. Nedoporučuji návštěvu této p.doktorky obzvláště u malých pacientů. Zvolte raději jinou chirurgickou ambulanci.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, již týden mě trápí bolest levé části hrudníku, která vystřeluje do levého podpaží, ramene a lopatek. Hrudník je na dotek bolestivý a také mám problémy s dýcháním. Než začaly bolesti, spadla mi na záda v okolí lopatek při úklidu malá skříňka. V nemocnici vyloučili onemocnění srdce a plic a nic víc mi k tomu neřekli. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné, že jsou bolesti způsobené úrazem nebo za tím může být něco jiného. Děkuji za odpověď.

Pokud předcházel úraz pak je vhodné rtg vyš , pokud bude negativní nebo nebyl před potížemi žádný úraz ,může jít o potíže s pateří

MUDr. Jaroslava Vronská

Dobrý den, mám dotaz ohledně odstranění znaménka cca: 1cm, které se nachází přímo na páteři. Chci se zeptat , zda, zde nastává byť i minimální riziko spojené s místem znaménka, kdy by skalpel, nebo umrtvovací injekce mohla jakkoliv svým zásahem poškodit něco z oblasti páteře, spinálních nervů, míchy... cokoliv co by mohlo vést ke zdravotním komplikacím. Děkuji za odpověd.

V žádném případě nemusíte mít obavy z poškození míchy. Znaménko je jen na kůži.

MUDr. Jaroslava Vronská