Jaroslav Pospíchal, psycholog Brno

PhDr. Jaroslav Pospíchal

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Údolní 11, Brno
Klinický psycholog a psychoterapeut

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Doktora Pospíchala znám už více jak 30 let. Pomáhal mému adoptivnímu synovi a teď se na něj obracím já. Se synem máme velké trápení.
Karla

Také nesouhlasím s negativním hodnocením p. Jany. Pan doktor je velice příjemný a nikdy se nestalo,že by mě nebo mé syny urážel. Naopak se vždy snaží vyhovět,
pomoct a poradit.Chodím k němu už pátý rok a moc mi pomáhá.Jsem moc ráda,že mám za psychologa právě jeho.

Pan doktor je vynikající člověk a odborník. Za ty roky co k němu chodím, mě pokaždé dobře poradil a pomohl.
Dokáže se do lidí nejen vctítit, ale hlavně jim pomoct. Přeji mu hodně štěstí i pacientů do dalšího života.

Skvělý psycholog, Před několika lety zachránil (dá se to tak napsat) mé dceři život. Budu mu stále vděčná.

Hledám dobrého psychologa a pečlivě pročítám hodnocení , které o panu doktorovi napsali jeho klienti. Je jich 12 a všechna jsou pozitivní.Většina z nich ale také hovoří o negativním hodnocení jisté paní Jany, s kterým se neztotožňují. Ať hledám jak hledám, mezi hodnoceními zveřejněnými na stránkách pana doktora je nenacházím. Pana doktora neznám, ale domnívám se, že v rámci srozumitelnosti příspěvků spokojených klientů by tam být mělo.

Skvělý lékař i člověk.

K panu doktorovi jsem chodila před několika lety. Velmi mi pomohl, když jsem to nejvíce potřebovala. Na naše sezení jsem se vždy těšívala. Z rad, které jsem od něho dostala těžím dodnes. Vysoká profesionálníúroveň, lidský přístup.

Pan doktor má u mě za 1. Je velice laskavý a výborný odborník, umí se vcítit do pacienta a řešit s ním danné problémy. Rád k němu chodím, je dobrý i jako člověk. Vřele doporučuji. P.S.: S paní Janou absolutně nesouhlasím.

Pan pospíchal je zkušený profesionál s lidským přístupem ke klientovi. Během poměrně krátké doby mi v mém životě hodně pomohl. Můžu ho jen doporučit. Je ale těžké se k němu dostat, má neustále plno.

Je to kvalitni a bezprostredni doktor.dekuji