PhDr.

Psycholog

Kontaktní informace

• Klinický psycholog a psychoterapeut

Údolní 11, 60200 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• K

Doktora Pospíchala znám už více jak 30 let. Pomáhal mému adoptivnímu synovi a teď se na něj obracím já. Se synem máme velké trápení.
    Karla

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Lenka Chalupníčková
    Lenka Chalupníčková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Gorkého 11, Brno
    První dojem s paní dokrorky byl velmi dobrý, je moc příjemná a milá. Byla jsem u ní s dcerou (14let). A myslím… Více

Petr Doležal
    Petr Doležal
    Pellicova 8b, Brno
    Velmi dlouho jsem se odhodlávala najít si vhodného terapeuta a asi jako každý člověk, který nad tímto uvažuje,… Více

Jiří Salvet
    Jiří Salvet
    Pellicova 8b, Brno
    Psychoterapeutickou pomoc jsem hledala po nasazení medikace od paní doktorky na psychiatrii. Jiří mi sedl jako… Více

Alžběta Michalčíková
    Alžběta Michalčíková
    Pekařská 44, michalcikova.alzbeta@seznam.cz, Brno
    Za me maximalni spokojenost. Sla jsem k pani doktorce, aby mi "pomohla" s panickymi ataky. 50 minut uteklo mrknutim… Více

Blanka Šimková
    Blanka Šimková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Jezuitská 13, Brno
    S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Ukázala mi jak se se svým problémem vypořádat. Byla velmi milá, příjemné… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K

Karla

• S

Také nesouhlasím s negativním hodnocením p. Jany. Pan doktor je velice příjemný a nikdy se nestalo,že by mě nebo mé syny urážel. Naopak se vždy snaží vyhovět,
      pomoct a poradit.Chodím k němu už pátý rok a moc mi pomáhá.Jsem moc ráda,že mám za psychologa právě jeho.

• M

Pan doktor je vynikající člověk a odborník. Za ty roky co k němu chodím, mě pokaždé dobře poradil a pomohl.
      Dokáže se do lidí nejen vctítit, ale hlavně jim pomoct. Přeji mu hodně štěstí i pacientů do dalšího života.

• A

Skvělý psycholog, Před několika lety zachránil (dá se to tak napsat) mé dceři život. Budu mu stále vděčná.

• A

Hledám dobrého psychologa a pečlivě pročítám hodnocení , které o panu doktorovi napsali jeho klienti. Je jich 12 a všechna jsou pozitivní.Většina z nich ale také hovoří o negativním hodnocení jisté paní Jany, s kterým se neztotožňují. Ať hledám jak hledám, mezi hodnoceními zveřejněnými na stránkách pana doktora je nenacházím. Pana doktora neznám, ale domnívám se, že v rámci srozumitelnosti příspěvků spokojených klientů by tam být mělo.

• M

Skvělý lékař i člověk.

• Z

K panu doktorovi jsem chodila před několika lety. Velmi mi pomohl, když jsem to nejvíce potřebovala. Na naše sezení jsem se vždy těšívala. Z rad, které jsem od něho dostala těžím dodnes. Vysoká profesionálníúroveň, lidský přístup.

• B

Pan doktor má u mě za 1. Je velice laskavý a výborný odborník, umí se vcítit do pacienta a řešit s ním danné problémy. Rád k němu chodím, je dobrý i jako člověk. Vřele doporučuji. P.S.: S paní Janou absolutně nesouhlasím.

• Pan pospíchal je zkušený profesionál s lidským přístupem ke klientovi. Během poměrně krátké doby mi v mém životě hodně pomohl. Můžu ho jen doporučit. Je ale těžké se k němu dostat, má neustále plno.

• Je to kvalitni a bezprostredni doktor.dekuji