PhDr.

Psycholog

Kontaktní informace

• Klinický psycholog a psychoterapeut

Údolní 11, 60200 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• K

Doktora Pospíchala znám už více jak 30 let. Pomáhal mému adoptivnímu synovi a teď se na něj obracím já. Se synem máme velké trápení.
    Karla

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Lenka Chalupníčková
    Lenka Chalupníčková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Gorkého 11, Brno
    Velmi příjemná paní psycholožka, milá, při komunikaci vzbuzuje důvěru a jde z ní naprostý klid, takže člověk i… Více

Jiří Salvet
    Jiří Salvet
    Pellicova 8b, Brno
    Děkuji pani Jiřímu za jeho přístup při řešení vztahové krize, která vyústila v rozchod. Pomohl věci pojmenovat… Více

Alžběta Michalčíková
    Alžběta Michalčíková
    Pekařská 44, michalcikova.alzbeta@seznam.cz, Brno
    Za me maximalni spokojenost. Sla jsem k pani doktorce, aby mi "pomohla" s panickymi ataky. 50 minut uteklo mrknutim… Více

Hana Formánková
    Hana Formánková
    Jezuitská 13, 1p., Brno
    Se svým terapeutem je potřeba si sednout. Někdy je k tomu cesta trnitá, ale s paní Hanou jsem si sedla hned. Je… Více

Blanka Šimková
    Blanka Šimková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Jezuitská 13, Brno
    S paní magistrou jsem byl spokojen.. Byla milá, vystupovala příjemně a konzultace byla pohpodová. Mohu doporučit.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            . Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K

Karla

• S

Také nesouhlasím s negativním hodnocením p. Jany. Pan doktor je velice příjemný a nikdy se nestalo,že by mě nebo mé syny urážel. Naopak se vždy snaží vyhovět,
      pomoct a poradit.Chodím k němu už pátý rok a moc mi pomáhá.Jsem moc ráda,že mám za psychologa právě jeho.

• M

Pan doktor je vynikající člověk a odborník. Za ty roky co k němu chodím, mě pokaždé dobře poradil a pomohl.
      Dokáže se do lidí nejen vctítit, ale hlavně jim pomoct. Přeji mu hodně štěstí i pacientů do dalšího života.

• A

Skvělý psycholog, Před několika lety zachránil (dá se to tak napsat) mé dceři život. Budu mu stále vděčná.

• A

Hledám dobrého psychologa a pečlivě pročítám hodnocení , které o panu doktorovi napsali jeho klienti. Je jich 12 a všechna jsou pozitivní.Většina z nich ale také hovoří o negativním hodnocení jisté paní Jany, s kterým se neztotožňují. Ať hledám jak hledám, mezi hodnoceními zveřejněnými na stránkách pana doktora je nenacházím. Pana doktora neznám, ale domnívám se, že v rámci srozumitelnosti příspěvků spokojených klientů by tam být mělo.

• M

Skvělý lékař i člověk.

• Z

K panu doktorovi jsem chodila před několika lety. Velmi mi pomohl, když jsem to nejvíce potřebovala. Na naše sezení jsem se vždy těšívala. Z rad, které jsem od něho dostala těžím dodnes. Vysoká profesionálníúroveň, lidský přístup.

• B

Pan doktor má u mě za 1. Je velice laskavý a výborný odborník, umí se vcítit do pacienta a řešit s ním danné problémy. Rád k němu chodím, je dobrý i jako člověk. Vřele doporučuji. P.S.: S paní Janou absolutně nesouhlasím.

• Pan pospíchal je zkušený profesionál s lidským přístupem ke klientovi. Během poměrně krátké doby mi v mém životě hodně pomohl. Můžu ho jen doporučit. Je ale těžké se k němu dostat, má neustále plno.

• Je to kvalitni a bezprostredni doktor.dekuji