třída 1. máje 3414, Břeclav
STOM. CENTRUM MUDr. Ivo Marek, s.r.o.

Zobrazit ostatní zubařů v okolí
nám. 17. listopadu 3870/5, Hodonín
Stomatologické centrum MUDr. Ivo Marek s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: STOM. CENTRUM MUDr. Ivo Marek, s.r.o.

Pan doktor mě ochotně přijal, i když jsem nebyla jeho pacientka. Několik měsíců jsem chodila bez zubů, hledala kvalitní péči a až pan doktor Cvešpr se mě ochotně ujal a bleskově rychle mi spravil krásné a kvalitní zuby. Nyní jsem jeho pacientka a nemůžu si jej vynachválit. DOPORUČUJI!

Umístění: Stomatologické centrum MUDr. Ivo Marek s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Pana doktora mi doporučila moje zubařka. Ze zákroku jsem měl trochu obavy, ale po chvilce bylo vše pryč. V ordinaci na Vás čeká usměvavý profík s lidským přístupem. Ještě jednou děkuji. A za moje divné kořeny zubu se omlouvám :)
Radim B.

MDDr. Jaromír Cvešpr

Děkuji za milé hodnocení. Je prima , když je někdo spokojený v dnešní době.

Pan doktor Cvešpr mě neošetřil, ale byl ochoten mě přijat i bez objednání a to přesto, že je hodně zaneprázdněný a já nejsem jeho pacientkou. Já se doposud s tak pozitivním a příjemným chováním nesetkala ani za deset let v Praze, kde jsem předtím bydlela a velice si toho cením. Přístup k pacientovi považuji za základ vytvoření správného vztahu mezi pacientem a lékařem, důvěra k doktorovi je pro mě prvořadá a proto hodnotím pana doktora jako velmi dobrého, věřím, že by mně jistě nezklamal ani jinak, že krom hodnot lidskosti mu nechybí ani patřičné odborné znalosti a dovednosti

MDDr. Jaromír Cvešpr

Bohužel, ne vždy je to v našich silách...ale věřím, že jak budou časové monžosti, tak vymyslíme adekvátní řešení..ku spokojenosti. Pěkný den. Cvešpr

Profesionální přístup s přátelskou atmosférou. Navštěvoval jsem pana Cvešpra, ještě když jsem bydlel v ČR, dnes k němu jezdím ze zahraničí. Určitě bych neměnil.

Pan doktor Cvešpr je velice profesionální a velice příjemný zubař. A sestřičky se chovají také na jedničku. Také jeho ordinace je nadstandardně vybavena, což se odráží i v přístupu k pacientovi.
MOHU JENOM DOPORUČIT!!!

Nejlepsi pan zubar, kteremu jsem se kdy dostala pod ruku. Skvely pristup jak pana zubare, tak i sestricky. A o jejich vykonu nemluve. Kez by takovych zubaru bylo vic.

Dojizdim k panu doktorovi z Angilie ted uz se da rict, ze docela pravidelne. Sluzby, jake jsou mi v jeho ordinaci poskytnuty daleko prevysuji zapadni standard. Co se tyce kvality prace tak je taky na nejvyssi urovni a to opet myslim celosvetove urovni. Nemam ani co vic dodat...

S panem doktorem, jsem velmi spokojen.
Sympatický, rád výjde vstříc - a vše se snaží dělat pro dobro pacienta.

Navstivila jsem pana doktora na zaklade dobrych recenzi a musim rict, ze je opravdu uzasny. Stejne jako sestricky v ordinaci. K memu malemu synovi se choval moc pekne a trhani prvniho zubu bylo takrka bezbolestne. Vrele doporucuji!!

Moc děkuji za profesionální a velmi citlivý přístup k mému ročnímu synovi. Všem maminkám (a nejen maminkám) tohoto skvělého lékaře vřele doporučuji!!!

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane doktore me vnucky 7 a 5 let nemaji dentistu dosavadni doktorka skončila mužete je přijat a jakové máte cenové relace? Děkuji za odpověd

Dobrý den, nové pacienty momentálně nepřijímáme. Snad ke konci roku, kdy bych měi mít další dva kolegy. Jinak orientační ceník je na našich stránkách: www. dentalclinic.cz

MDDr. Jaromír Cvešpr

• Dobrý den pane doktore, chtěla bych se Vás zeptat, zda ještě přijímáte. Mám problém se zubem a dnes mne opět začal silně bolet. Má praktická zubní lékařka mne více jak před půl rokem odmítla 2x akutně ošetřit, načež mne objednala cca za 2 měsíce. Odrazilo se to na mém zubu, že se mi polovina ulomila. Část i s kořenem stále zůstala. Nejsem s jejím jednáním moc spokojená a chtěla bych zubaře, který mi opravdu od problému dokáže pomoci a ne mne odmítnout. Děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den, nové pacient momentálně nepřijímám. Práve z časových důvodů, když pak nelze pacientovi včas vyjít vstříc, je to komplikované. Nazačátku nového roku snad již budeme ve větších prostorech s dalším kolegou. Tak by nebyl problém Vás ošetřit. Pěkný den přeji.
    Dr. Cvešpr

• zubní lékař - stomatolog