Soukromá psychologická ambulance
V luzích 12, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Soukromá psychologická ambulance Jiný

Paní doktorka Vám místo individuální terapie nabídne skupinovou hypnózu. Mně hypnóza nepomáhá a v podání paní Turbové hypnóza vyznívá směšně. Po slovech paní doktorky "Jste vzhůru, je Vám dobře." nebo "vaše gynekologické orgány jsou zdravé, vaše klky jsou zdravé" jsem měl chuť dát si kulku do hlavy.
Paní doktorka Vás na individuální terapie nevezme. Mně psychologickou terapii na začátku nabídla, ale to byla lež, protože nikdy žádná individuální terapie neproběhla. Místo toho jen řada zbytečných psychologický testů, které nebyly k ničemu. Paní doktorka má své oblíbence- pány inženýry a inženýrky, s kterými si povídá a na Vaše problémy prostě kašle. Moje problémy nebyla vůbec ochotna řešti. Když jsem se k ní chtěl objednat (po hypnóze), nebyla ochotná mi dát termín. Řekla mi: "přijďte kdykoli, může se stát, že tady vůbec nebudu, budete čekat celý den." Když jsem k ní přišel v hluboké depresi, vůbec se mě nezeptala, jak mi je a samozřejmě mi nenabídla individuální terapii.

Paní doktorka vůbec nedodržuje objednací čas, během sezení telefonuje, celkově není moc v obraze. Sice mě nakonec vyslechla, potom ale už mluvila hlavně o sobě, svých zážitcích a vzpomínkách. Velmi neefektivní.

Výborná. Skutečně totiž pomůže. Postavila mě "hypnózou" do vlastní síly a pak jsem si dokázala řešit všechno sama. Neztrácí čas zbytečnými keci. Pokud si ale hrajete ale na chudinku, co za nic nemůže, všichni jí ubližují a život je k ní nespravedlivý, běžte jinam.

Paní doktorku jsem navštívila hlavně proto,že mě zasáhlo úmrtí v rodině a nemohla jsem pořádně funogavat, za měsíc mě objednala, pak mě testovala jako králíka- prý, aby dostala peníze od pojišťovny, že pak se mi budou věnovat, pak mě vždy objednala a schůzku půl hodiny před začátkem zrušila, několikrát jsem tam dokonce dorazila a už tam nebyla. Líčila mi, že skupinové hypnoterapie jsou absolutní špička na zlepšení mého stavu,ale akorát vždy šustila korespondencí a jednou si tam hrála a povídala s dítětem, které hlídala jedné z paní z terapie. Poté přišla o hlas a pouštěla senaci jen s kazety a nebo to za ní vedl velice nezkušený psycholog, který si mě chtěl vzít do terapie- já mlčím, ty vykládáš...což mluví za vše

S paní doktorkou mám dlouhodobé a z velké části neblahé zkušenosti. Ze začátku sama sebe prezentovala jako vizionářku která zažene všechny lidské problémy a neduhy. Je pravdou že mě to uklidnilo ale bylo to spíše placebo. Po dlouhodobé privátní terapii která mne a pojišťovnu stála v řádech desetitisíců byl výsledek minimální až nulový. Její samotná přítomnost mě již není příjemná. Zlatokopka je a pohádkářka jsou asi její nejlepší spocifikace.

ochotná pomoci, příjemná, vstřícná, dobré výsledky

Paní doktorka je moc citlivá a ochotná a její hypnózy mi velice pomohly.

Paní doktorka je moc dobrá, ochotná naslouchat, velice příjemná. Pomohla mi velice moc. A její hypnóza je úžasná, ví co dělá a dělá to moc dobře.

Paní doktorka je perfektní psycholog. Je velice milá a má pochopení. Hypnózy paní doktorky mi velice pomohly a na její přístup si nemohu stěžovat. Vždy mi dokáže dobře poradit a vyslechne mě. Děkuji.

Jako psycholožka nic moc, ale herečka je to skvělá. :)