Jarmila Honsová, psychoterapeut Praha

Mgr. Jarmila Honsová

Psychoterapeut Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Řipská 15, Praha 3, Praha
Psycholog s.r.o.

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Psycholog s.r.o. rodinná psychoterapie

Paní Mgr. Honsová je velmi profesionální, velmi zkušená, má za sebou dlouholetou praxi,kterou doplňuje stálým studiem a výcviky. Je úžasně vstřícná, ochotná,obětavá i nad rámec. Je velmi milá, má schopnost správným a individuálním způsobem komunikovat prakticky s každým složitým klientem a
najit řešení složitých situaci. Má
široký rozhled. Chodime k ní více jak 9 let
a jsem ji velmi vděčná.

Umístění: Psycholog s.r.o. psychoterapie závislostí

Skvělá odbornice a úžasný člověk. Díky dlouhodobé spolupráci s Jarmilou se mi daří celý život abstinovat. Takže pokud váháte. V této oblasti závislostí mohu 1000% doporučit a už neváhejte. Dokáže svým lidským a důsledný přístupem změnit, zkvalitnit a obohotit lidsky život.

Umístění: jiné místo Jiný

S Jarmilou Honsovou jsem se setkala v centru Magdaléna při vzdělávání pedagogických pracovníků. Jarmilou vedené kurzy a výcvik, které jsou podepřené mnoholetou praxí s dětmi, byly a stále jsou nesmírně přínosné nejen na profesní úrovni, ale i na úrovni osobní - seberozvojové. Při každé Jarmilou vedené aktivitě jsem velmi citlivě obracena do sebe tak, abych se o sobě dozvěděla něco nového, případně lehce vystoupila mimo svou komfortní zónu. Vrcholem spolupráce s Jarmilou bylo odhalení šikany mého syna na ZŠ a následná dlouhodobá péče o syna tak, aby se s traumaty vyrovnal bez dlouhodobých následků.

Umístění: jiné místo Jiný

Jarmilu jsme navštěvovali skoro dva roky se synem. Líbí se mi její energie a vytrvalost s jakou nás podporovala při řešení našeho problému.

Umístění: jiné místo Jiný

Zkušená terapeutka, které se nebojíte otevřít, jde poznat, že má opravdu zájem pomoct a můžete se ji s čímkoliv svěřit . Lidská a pohodová.

Umístění: jiné místo Jiný

Jarmila je zkušená psychoterapeutka a díky své mnohaleté praxi má opravdu široký rozhled. Její lidský přístup mi při individuální terapii pomohl otevřeně mluvit o věcech, které není snadné říci nahlas. Moc mi pomohla v náročných obdobích mého života. Pokud někdy budu zase potřebovat chytit ten správný směr, určitě se znovu obrátím na Jarmilu.

Umístění: jiné místo Jiný

10. rok abstinence prede mnou, Jarmila stale se mnou. Vypovida za vse. Individual, skupina i rodinna terapie.

Umístění: jiné místo Jiný

Chodil jsem k Jarmile na rodinnou terapii s bratrem a byl jsem spokojen. S bratrem jsme teď o 100% v lepším vztahu.

Umístění: jiné místo Jiný

Jarmila je úžasný člověk který mě vrátil zpět do života.Jsem ráda, že jsem tenkrát narazila právě na ní a chodila k ní několik let.Její přístup mě hodně naučil a dal do života.Je to velmi empatický člověk který opravdu dokáže pomoc.I po letech jsme v kontaktu a když potřebuju radu nebo jen oporu, nebojím se jí kontaktovat.Moc doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Chodili jsme se ženou k Jarmile na párovou terapii, moc nám to pomohlo. Mohu Jarmilu vřele doporučit.