Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Bankovní převod

2 200 Kč

2 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská individuální psychoterapie

Diskretnost , profesionalita, empatie, psychická podpora a pomoc v rozvoji osobnosti.

Velice doporučuji s jakýmkoliv problémem či životní situaci obrátit se na psychoterapeutku Jarmilu Honsovou, která je velice profesionální psychoterapeut s několikaletou zkušeností s komunikací jak s dospívající tak s
dospělou komunitou. Díky této jsem se vydala správným směrem v životě a i nadále v tomto směru pokračuji i přes obtížné životní překážky a rodinné neshody.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Individuální psychoterapie (50 minut)

Díky paní Jarmile jsem dokázal mnohem lépe porozumět své závislosti. Má výbornou schopnost porozumět a vysvětlit/osvětlit určité mechanismy chování. Zároveň dokáže člověka opravdu motivovat k jeho cíli. Rozhodně paní Jarmilu doporučuji.

Jarmila Honsová je člověk na svém místě. Je velmi empatická a opravdu má upřímný zájem svým klientům pomoci. Velmi oceňuji její odborné zkušenosti, znalosti a citlivý přístup.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská individuální psychoterapie

Paní Jarmilu navštěvuji už nějakou dobu a musím říct, že se cítím opravdu lépe. Je velmi empatická a snaží se vždy pomoci. Rozhodně doporučuji, moc mi pomohla.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská rodinná psychoterapie

Jarmila je skvělá psychoterapeutka s mnoholetou zkušeností, empatická, trpělivá. Je to člověk a profesionál, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. Mojí rodině pomohla zásadně ve velmi těžké životní situaci. Díky ní žijeme život, jaký teď žijeme. Rozhodně vřele doporučuji.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Jiný

Abstinuji jedenáctým rokem. Pomoc Jarmily byla a je pro mě zásadní. Je to zkušená psychoterapeutka, adiktoložka, obětavá, empatická, trpělivá, úžasný člověk. Jarmilo, ještě jednou děkuju moc.

Mgr. Jarmila Honsová

Děkuji Dano. Jsem ráda, že jsi v životě spokojená. Můžeš být příkladem mnoha dalším lidem, kteří se snaží o totéž. Vždy jsi přistupovala ke své abstinenci poctivě. Základem bylo tvé přijetí pravidel.
S vřelým pozdravem Jarmila

Paní magistra mi už při prvním setkání poskytla mnoho cenných informací, pomohla mi zorientovat se v situaci a nastavit vhodnou terapii. Jsem jí za to velmi vděčná. Je cítit, že jí na člověku skutečně záleží a snaží se udělat maximum. V oboru má přehled, je to podle mě profesionál na svém místě!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská rodinná psychoterapie

Paní Mgr. Honsová je velmi profesionální, velmi zkušená, má za sebou dlouholetou praxi,kterou doplňuje stálým studiem a výcviky. Je úžasně vstřícná, ochotná,obětavá i nad rámec. Je velmi milá, má schopnost správným a individuálním způsobem komunikovat prakticky s každým složitým klientem a
najit řešení složitých situaci. Má
široký rozhled. Chodime k ní více jak 9 let
a jsem ji velmi vděčná.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie závislostí

Skvělá odbornice a úžasný člověk. Díky dlouhodobé spolupráci s Jarmilou se mi daří celý život abstinovat. Takže pokud váháte. V této oblasti závislostí mohu 1000% doporučit a už neváhejte. Dokáže svým lidským a důsledný přístupem změnit, zkvalitnit a obohotit lidsky život.

S Jarmilou Honsovou jsem se setkala v centru Magdaléna při vzdělávání pedagogických pracovníků. Jarmilou vedené kurzy a výcvik, které jsou podepřené mnoholetou praxí s dětmi, byly a stále jsou nesmírně přínosné nejen na profesní úrovni, ale i na úrovni osobní - seberozvojové. Při každé Jarmilou vedené aktivitě jsem velmi citlivě obracena do sebe tak, abych se o sobě dozvěděla něco nového, případně lehce vystoupila mimo svou komfortní zónu. Vrcholem spolupráce s Jarmilou bylo odhalení šikany mého syna na ZŠ a následná dlouhodobá péče o syna tak, aby se s traumaty vyrovnal bez dlouhodobých následků.