Privátní stomatolog
Zahradní 973, Zlín

Vystupování velmi příjemné... jak u paní doktorky, tak sestřičky. Ovšem odbornost nikde a to nemluvě o ordinaci, která by spíše pasovala do období druhohor. Se zuby jsem měl vždycky problém, takže jsem k paní doktorce chodil velice často. Nicméně stav mého chrupu se nijak nelepšil. Bohudík jednoho dne po obrovských bolestech jsem ztratil důvěru v její schopnosti. Hned na další den mi kamarád doporučil výborného stomatologa. Zjištění bylo katastrofální: tři kazy a dva zuby(zánět) museli jít pryč.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená

Bohužel jsem také na péči doplatil - jakožtko školní zubařka, jsem zuby vždy OK (výsledek preventivní prohlídky) jsem chodil tak nějak "ze setrvačnosti". Ale po jedné prohlídce, kdy mě bolel zub, a jak se pak zjistilo pořád vrtala zdravý zub (protože kaz byl mezi zuby - bohužel na tom druhém). Tak jsem šel rovnou k jiné - ta mi našla 2 další kazy a převrtala zbývající 4 plomby. Bohužel u jedné se zjistilo že jeden zub už je KO... (mám pěknou korunku).

Paní zubařka mi zuby také dodělala, mám problémy s kazivostí zubů, a paní zubařka mě ošetřovala pouze tehdy když mi plomba vypadla nebo mě bolel zub, po přechodu mi moje zubařka našla 7 kazů a ostatní plomby musela přeplombovat, tudíž nedoporučuji!

Od paní Žákové jsem se odhlásila, neustále mi padaly čerstvě zablombované blomby. Poté, co jsem přešla k jiné paní zubařce ta mi vzápětí našla 4 kazy a to bylo těsně po preventivní prohlídce u paní Žákové, která nic nenašla.

spokojenost