Psychologická ordinace
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Psychologická ordinace Jiný

Paní doktorka je vnímavá, milá, vtipná, empatická avšak nezaujatá (což jsem potřebovala), lidská, orientovaná na aktuální stav a situaci s citem směřovat k cíli, který jsem si z terapií vytyčila. Rychle identifikovala příčiny mé úzkosti a celkově se rychle orientuje v situaci, se kterou si člověk neví rady. Vyslechne, vnímavě do rozhovoru vstoupí se svými poznatky, dokáže vás navést a nechat si odpovědět sám.
Pomohla mě navést na cestu pro získání autenticity, ztraceného sebevědomí, dobré nálady, životního štěstí, odstranit pocit bezvýchodnosti situace a dalších velkých obav.
Z pocitu, který jsem po každé návštěvě u paní doktorky zažívala, čerpám stále.
Moc děkuji a všem vřele doporučuji.

Umístění: Psychologická ordinace Jiný

Paní doktorka Ursini je vynikající a zkušená psycholožka a sympatická žena.
Jsem paní doktorce moc vděčná a rozhodně ji doporučuji.
Jsem studentka, která se již na základní škole začala potýkat s úzkostmi, panikou a někdy až depresemi. S postupem času se tyto stavy zhoršovaly, a tak jsem vyhledala pomoc psychologů. Vyzkoušela jsem jich několik a vždy šlo pouze o možnost se vypovídat, ale žádné rady nebo pomoc. Když jsem na vysoké přestala být schopna skládat zkoušky a chodit na hodiny, našla jsem paní Janu.
Byla první u koho jsem měla pocit, že ví, co se děje, a že mi opravdu může pomoci. Na hodinách se mi skutečně věnovala, ptala se mě a radila mi. Vždy dokázala přesně vytušit, kde je problém. A to mnohokrát jen podle mých výrazů a věcí, co jsem neřekla. Určila mou diagnózu a zařídila mi setkání s doktorem, který mi předepsal léky. Po několika měsících jsem díky ní dosáhla toho, co jsem čekala, že bude trvat roky. Je to neskutečné. Vrátila se mi síla a dobrá nálada. Pomohla mi pracovat na mém nastavení hodnot tak, abych sama sobě neubližovala. Takže se teď nemusím bát, že se vše zhorší, až jednou přestanu brát své léky.

Umístění: Psychologická ordinace Jiný

Skvela, empaticka, lidska a soucasne profesionalni pani doktorka, ktera jde skrz vsechny vrstvy az k jadru problemu. Pracuje velmi systematicky, vzdy navaze na predchozi hodinu. Skvela osobnost s citlivym pristupem. Moc dekuji, ze jsem mohla terapii u pani doktorky absolvovat.

Paní doktorka je velmi milá a dobrá, proto za mě velmi dobré hodnocení a doporučení. Oceňuji možnost domlouvání se přes sms zprávy a vstřícnost, kterou má. Velmi mi pomohla a reflektovala to, s čím jsem přicházela. Nevnucovala mi své názory ani to, jak bych měla danou situaci řešit. Zpracovávala mé obavy a témata a i když jsem přicházela s jedním konkrétním tématem, mohla jsem otevřít i jiný témata, která mě trápila. Paní doktorku doporučuji a jsem ráda, že jsem jí poznala.

Paní doktorku jsem navštívila na doporučení a jsem více než spokojena. Nesouhlasím s osočujícími komentáři, paní Jana si v případě potřeby udělala čas i v době polední pauzy nebo svého osobního volna, s čímž se v dnešní době již málokdy setkáme. Vždy byla orientována na momentální stav a rozpoložení klienta, přičemž však nepřestala směřovat k cíli v jednoznačném zájmu klienta. Nepochybuji o její absolutní profesionalitě, důvěra v její schopnosti se mi stoprocentně vyplatila, pomohla mi se správně rozhodnout na několika životních rozcestích a díky ní se cítím vyrovnaná a spokojená. Vřele doporučuji obrátit se na paní doktorku, ať již s osobními, mezilidskými, vztahovými problémy, tak i při získání vhledu týkajícího se dospívajících potomků. Řešily jsme vše a ještě jednou za vše ze srdce děkuji. Klára Javorská, DiS.

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní doktorce za lidskost, empatii, odbornost i za čas, který se mnou strávila. Její rady mi pomohly, našel jsem cestu z temného kruhu, ve kterém jsem se pohyboval. Nyní žiji spokojeně ... Návštěvu u paní doktorky mohu doporučit všem, kteří hledají a sami nalézt nemohou. Jen rada (možná reakce na záporné názory), psycholog není chirurg, psychický problém se nedá operovat, chirurgicky odstranit, ani exaktně měřit. Psycholog je ukazatel cesty, kterou však musí absolvovat každy sám. Sledujte ukazatel a jdete směrem, který naznačuje ... Přemysl K.

Paní doktorka je hrozně fajn, milá, empatická, opravdu se snaží pomoci a přijít na řešení, poskytla mi pár zajímavých rad a uvědomění, ale to je tak vše. Vždy jsem měla spíš pocit, že jsem si přišla popovídat ke kamarádce- což je určitě fajn, pokud se potýkáte jen s nějakým krizovějším obdobím, ve kterém potřebujete jen podporu a milý úsměv. Já však potřebovala něco trochu jiného, než je přátelský pokec, něco intenzivnějšího, než návštěvu jednou za měsíc nebo měsíc a půl, za který jsem si většinu potíží musela vyřešit a prožít sama. Paní doktorka je opravdu vytížená, často unavená, někdy jsem měla pocit, že bych ji svými problémy ani neměla zatěžovat, mnoho věcí slíbí a zapomene. Věřím tomu, že kdyby měla pacientů méně, kdyby měla alespoň chvíli času na to, se v klidu najíst a ne brát jednoho pacienta za druhým, byla by skvělá.

Po prvním sekání s paní doktorkou jsem odcházela klidnější, vyrovnanější, s jiným pohledem na můj osobní problém. Na sezení s paní doktorkou se vždy těším. U paní doktorky jsem kromě profesionálního přístupu našla i ten milý lidský. Návštěvu u paní doktorky mohu jen doporučit. Děkuji paní doktorko.

Dobrý den, paní doktorku bych dále určitě doporučila (už se tak i stalo). Je velice sympatická, milá a neuvěřitelně empatická. Dokáže člověku vše vysvětlit a tím ho navést na správný směr, umí dodat energii a sílu...navštívila jsem ji zatím třikrát - v průběhu cca 3 měsíců a musím říct, že mi moc pomohla. A většina věcí v mém životě se díky jejím "radám" hodně změnila.

Paní doktorku můžu doporučit. Pomohla mi najít řešení mých problémů, po hodině strávené u ní jsem se vždy cítila mnohem lépe a najednou problémy skoro neexistovaly. Její velice lidský přístup se hned tak nevidí.

Martina