Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Husova 1647, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velice spokojena. Chodila jsem k ní jako dítě a již dvanáctým rokem k ní vodím svého syna. Nemohu nic vytknout, vždy ochotná, pečlivá s lidským přístupem.

Ověřený profil

Děkujeme paní doktorce za velmi lidský a profesionální přístup. Vždy je ochotná, milá a velmi zodpovědná. Obě dcery k ní chodí celý svůj život ( té starší je 11 let) a vždy jsme byli spokojeni s jejím přístupem a řešením veškerých problémů. I sestřička je velice milá a vstřícná. Moc děkujeme za tento tým a doufáme, že paní doktorka i sestra nám vydrží až do dospělosti.

L
Ověřený profil

Velmi laskavá lékařka, které se děti nebojí a pláčou ve věku 18 let, kdy jsou nuceni hledat praktického lékaře pro dospělé. Mé děti jsou této lékařce vděčné, že do nich nervala bezhlavě antibiotika a neoslabovala jejich imunitu. Této lékařce věřím.


E

Přístup paní doktorky je velmi lidský a mě osobně pomohla odhalit velmi vážný zápal plic a ihned mě poslala ke specialistům.Mé sestře,která má velké problémy se zády,hned domluvila vyšetření v Ústí a pomohla nám.Jako rodina k ní chodíme už 10 let a nemůžeme si na cokoliv stěžovat.Je to profesionál :)


F
Ověřený profil

JSME VELMI SPOKOJENI


M

Jelikož jsme se nejednou stěhovali,je paní doktorka naší čtvrtou ,mohu porovnat.Její přístup je velice profesionální a lidský.Okamžitě nás posílá na vyšetřní ke specialistovi,když je třeba a na požádání vždy vyhoví.Jsem velmi spokojená a doktorce důvěřuji .


F
Ověřený profil

K PANÍ DOKTORCE CHODÍM JIŽ DVA ROKY A JSEM S NÍ VELMI SPOKOJENA.


ochotna a zodpovedna paní doktorka.


Po dvouměsíčním neúspěšném léčení dítěte nepoznala černý kašel, odmítala odeslat dítě na doplňující vyšetření s tím, že to je zbytečné. Není ochotná naslouchat informacím rodičů, stojí si bezdůvodně na svém názoru, aniž by jen připustila jinou možnost, přestože rodiče navrhovali i jiné způsoby diagnostikování. Paní doktorka by se měla vzdát své přesluhující praxe a konečně odejít na zasloužený odpočinek. Než došlo k účinnému léčení nemocného dítěte, stačilo nakazit další dvě děti... :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K této lékařce chodila celá naše rodina a nikdy jsme si nemohli stěžovat. Naprosto milé a vstřícné jednání, výborná pediatrička. Nemůžu si stěžovat.:)


Došlo k chybě, zkuste to znovu