Ordinace praktického lékaře MUDr. Jana Štěpánková
Štefánikova ul. 1301, Kopřivnice

Profesionál, příjemná, věcná!Poradí velmi odborně, hledá příčinu, zdůrazňuje prevenci. Jedná upřímně a snaží se pomoci nejen ihned antibiotiky. Dokončí ráda příčinu a poradí s následným postupem udržování v patřičné kondici. Nerozděluje skupiny věkové. Náhled na pokročilou dobu a lidé jsou málo vzdělaní ve směru zdravotnictví a málo o sebe průběžně dbají.
Doporučuji ji.
JL

Dnes jsem se s paní doktorkou poprvé setkala a zapůsobila na mě jak žádný jiný doktor, příjemné vystupování a opravdu naslouchá a snaží se pomoci, ne jen jako doktor ale jako člověk. Jde ji o zdraví člověka, ne o business. Konečně jsem odcházela od doktora s dobrým pocitem že mi nechce hned cpát antibiotika ale snaží se mi pomoci tak aby mé tělo nebylo tolik zatěžováno.

Když paní doktorka slyšela, že jsem ročník 85 její opovržlivý hlas mě odradil - asi jsem jí moc otravovala, když jsem tak mladá :) a ani jsem k této paní doktorce nedorazila,asi neví, že touto nemocí netrpí jen staří, ale dokonce i novorozeňata, takže je asi nejvyšší čas, aby tato lékářka zabalila praxi....

Moc dobrá :-)

Moc dobrá paní doktorka,která nic nezjednodušuje a žeší vše pečlivě a hned.Mám ji moc ráda.

Příjemná, ochotná a profesionální lékařka, není co vytknout. Sestřička také bez chyby.

Pro mě Doktorka s velkým "D" velice ochotná, hodná, nic nepodceňuje a hlavně naslouchá, děkuji za profesionální péči a za ty roky co se těším na každou návštěvu :o) velké dík samozřejmě i pro sestřičku :o)

Velmi dobrý praktiocký lékař

Kvalitní přístup k pacientovi,velmi dobrá komunikace. Po prohlídce spolehlivé určení diagnózy a následná kvalitní léčba.

Navštěvuji paní doktorku už snad 10 let a jsem s ní velice spokojená. Je pečlivá, pomůže, poradí a taky povzbudí. Jsem ráda,že když jsem kdysi po osmnáctém roku věku, odcházela od dětské lékařky a hledala jsem obvodního lékaře, dostala jsem se do rukou paní doktorky. Velmi doporučuji. Je nejen dobrá lékařka, ale i člověk.