Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Hladnovská 2078/20, Ostrava

Ordinace zubního lékařeHladnovská 2078/20, Ostrava

Ordinace zubního lékařeHladnovská 2078/20, Ostrava

Ordinace zubního lékařeHladnovská 2078/20, Ostrava

Ordinace zubního lékařeHladnovská 2078/20, Ostrava

Ordinace zubního lékařeHladnovská 2078/20, Ostrava

Ordinace zubního lékařeHladnovská 2078/20, Ostrava

Ordinace zubního lékaře

Zkušenosti


Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Ordinace zubního lékaře Jiný

Byla jsem v minulých letech v péči už asi 5ti zubařů. Nikdo nebyl jako p. Dr. Silova. Profesně ani lidsky. Pracovitá, rychlá, pečlivá, zkušená, vzdělaná. Neorientuje se na finance ale na pacienta, vše dělá a navrhuje s ohledem na něj, jeho zuby, prospěch, nikoli její vlastní. Neslyšela jsem o jiném zubaři, který by v dnešní době nevybíral poplatky za amalgámove plomby. Nula Kč u ní. Platím jen za bílé plomby. Nikoli za injekce, cementy dočasné apod. Vzala k sobě celou moji rodinu (2dospeli, 2 děti). Máme ji rádi. Jezdíme 2x ročně na prevenci všichni 4za sebou a je vystaráno. Když je něco akutního, zavoláme a můžeme přijít ráno (akutní případy). Čekací doby u p. Dr. Jsou nejkratší, jaké jsem kdy zažila. Přesně na čas objednání anebo max.do 15 minut od času objednání. Při akutním případě to také není dlouho. Zůstaneme u ní, i když se přestěhujeme do vzdáleného města.

Ověřený profil
Umístění: Ordinace zubního lékaře Ošetřeni zubniho kazu

Vynikajici zubni lekařka s osobnim citlivým a laskavým přistupem zejména k dětem velmi ráda doporučuji

V
Ověřený profil
Umístění: Ordinace zubního lékaře

Paní doktorka je zaručený profík. Přišla jsem za ní po úraze (samozřejmě neobjednaná) s defektem přední jedničky, kdy chyběla téměř 1/3 zubu a hravě si s tím během necelé půlhodinky poradila. Perfektní práce. Za mě velká spokojenost.


A
Ověřený profil

Dle meho nazoru nejlepsi zubarka.Ja sice chodim k zubari s hruzou,ale to neni o doktorech.Profesionalni a mily pristup a skvela pece.Pani doktorka vi co dela.Nedavno jsem podstoupila chirurgickou extrakci osmicky a muzu rict ze vse bez problemu. Naprosta spokojenost. A.Vrozynova


S
Ověřený profil

Kdyby byli všichni takoví zubaři, jako je tato paní zubařka, neexistoval by pojem strach ze zubaře. Zákroky jsou rychlé, bezbolestné, pečlivé. Vystřídal jsem 3 zubaře, takže mám s čím srovnávat. Všem tuto paní zubařku doporučuju.


K
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu skvělá. Chová se citlivě k dětem i k dospělým. Zákroky jsou bezbolestné a rychlé. Vše vysvětlí. Chodíme k ní celá rodina a máme k ní absolutní důvěru. Po různých zkušenostech s lékaři všeho druhu mohu jen konstatovat, že toto je "vysněný doktor". Žádné nepříjemnosti, žádné povyšování, arogance, žádné záhadné platby,... Moc si toho vážíme a oceňujeme.


I
Ověřený profil

Paní doktorka opravdu nemá konkurenci. Je profesionálka- Pečlivá, příjemná, se znalostí moderních metod ve stomatologii. Doporučuji. :)


Ověřený profil

Paní doktorka je mladá a už umí tak dobře svou práci. Je vidět, že bude časem patřit k nejlepším ve svém oboru.


maximální spokojenost, šikovná, pečlivá. Přehlásil jsem k ní celou rodinu, včetně dětí (2 a 5 let)


Určitě doporučuji všem,přišel jsem k paní zubařce cca před rokem,od jiné zubařky,se
kterou jsem nebyl spokojen a už bych neměnil.
Pečlivá,rychlá a její zákroky jsou takřka bezbolestné :)
K takové zubařce je radost chodit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu