Umístění: Ordinace zubního lékaře Ošetřeni zubniho kazu

Vynikajici zubni lekařka s osobnim citlivým a laskavým přistupem zejména k dětem velmi ráda doporučuji

Hladnovská 2078/20, Ostrava
Ordinace zubního lékaře (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Ošetření kořenových kanálků

• zubní kaz
  • problémy se zuby
  • skřípání zubů

Umístění: Ordinace zubního lékaře

Paní doktorka je zaručený profík. Přišla jsem za ní po úraze (samozřejmě neobjednaná) s defektem přední jedničky, kdy chyběla téměř 1/3 zubu a hravě si s tím během necelé půlhodinky poradila. Perfektní práce. Za mě velká spokojenost.

Dle meho nazoru nejlepsi zubarka.Ja sice chodim k zubari s hruzou,ale to neni o doktorech.Profesionalni a mily pristup a skvela pece.Pani doktorka vi co dela.Nedavno jsem podstoupila chirurgickou extrakci osmicky a muzu rict ze vse bez problemu. Naprosta spokojenost. A.Vrozynova

Kdyby byli všichni takoví zubaři, jako je tato paní zubařka, neexistoval by pojem strach ze zubaře. Zákroky jsou rychlé, bezbolestné, pečlivé. Vystřídal jsem 3 zubaře, takže mám s čím srovnávat. Všem tuto paní zubařku doporučuju.

Paní doktorka je opravdu skvělá. Chová se citlivě k dětem i k dospělým. Zákroky jsou bezbolestné a rychlé. Vše vysvětlí. Chodíme k ní celá rodina a máme k ní absolutní důvěru. Po různých zkušenostech s lékaři všeho druhu mohu jen konstatovat, že toto je "vysněný doktor". Žádné nepříjemnosti, žádné povyšování, arogance, žádné záhadné platby,... Moc si toho vážíme a oceňujeme.

Paní doktorka opravdu nemá konkurenci. Je profesionálka- Pečlivá, příjemná, se znalostí moderních metod ve stomatologii. Doporučuji. :)

Paní doktorka je mladá a už umí tak dobře svou práci. Je vidět, že bude časem patřit k nejlepším ve svém oboru.

maximální spokojenost, šikovná, pečlivá. Přehlásil jsem k ní celou rodinu, včetně dětí (2 a 5 let)

Určitě doporučuji všem,přišel jsem k paní zubařce cca před rokem,od jiné zubařky,se
kterou jsem nebyl spokojen a už bych neměnil.
Pečlivá,rychlá a její zákroky jsou takřka bezbolestné :)
K takové zubařce je radost chodit.

velmi milá paní doktorka, má osobní přístup a ošetření od ní nebolí,ráda doporučuji:-)

Ošetření kořenových kanálků

Dentální hygiena

Estetická stomatologie

Bělení zubů

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

Preventivní prohlídky

Umístění: Ordinace zubního lékaře

kterou jsem nebyl spokojen a už bych neměnil.
Pečlivá,rychlá a její zákroky jsou takřka bezbolestné :)
K takové zubařce je radost chodit.

• zubní kaz
  • problémy se zuby