Ordinace odborného lékaře psychiatra
Františkánská 6, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace odborného lékaře psychiatra Jiný

Beru dlouhodobě antidepresiva. Vypozoroval jsem, že na můj stav má vliv kvalita spánku i vnější okolnosti. Chtěl jsem se tedy zaměřit i na kvalitu spánku, nedostatek nějakých látek (vitamínů apod.) v těle atd. Vše paní doktorka smetla ze stolu s tím, že zvýšíme dávku antidepresiv. A pokud prý se mi to nelíbí, tak mám jít k vymítači (nebo šarlatánovi, nevím přesně...)

K paní doktorce chodím už hodně let a má zkušenost s ní (po dvou jiných psychiatrech) je skvělá. Celkem rychle nalezla léky na těžké potíže, se kterými jsem bojovala i s pomocí psychologa. Nemohu říci, že bych se setkala s arogancí a nezájmem. Vždy mne vyslechne a poradí.

Paní doktorka se mi věnovala a já si toho nevážil. Je toho už dlouhých 18 let a přesto bych se jí rád omluvil. Petr Kysa.

Já chodím k paní doktorce dva měsíce,nikdy před tím jsem k psychiatrovi nechodila,nechci,je mi 22 let a nemíním se zničit chemikáliemi,ale radši jsem ji požádala o dobrého psychologa,nemíním chodit k psychiatrovi hned poprvé,protože je vždy lepší vyhledat dobrého psychologa,který Vám najde problém a tím to bude lepší že se člověk vyzpovídá. Já cítím že se vyzpovídat potřebuji a tím to bude snažší. A ne aby se to psalo do karty..Sice je mi supr po těch prášcích,ale vím že se to vrátí a to nechci. Takže volím psychologa. Všichni psychiatři jsou stejní. Oni Vás nemusí vyslechnout,jejich cílem je Vám pomoct práškama. Nezajímá je Váš osobní život.

Snažila jsem se k p. doktorce objednat se synem /19 let/. Vůbec mě nevyslechla, pouze se zeptala, zda je syn již zletilý a ať si zavolá sám, neboť ona má zkušenost, že když syna objedná matka, tento následně nepřijde.Myslím, že každý člověk se může dostat do situace, že prostě není schopen zavolat sám. S tímto přístupem jsem se už následně u žádného psychiatra nesetkala a absolutně s ním nesouhlasím.

Paní doktorka je velmi milá, pomohla mi a mrzí mě,že si někteří pletou psychiatrii a psychologii, nikdy po mě nechtěla ani korunu a léky mi dávala na výběr a doporučovala mi, za které nic nebudu doplácet anebo co nejméně a pečlivě hlídala,abych léky nebrala dlouho a nenavykla se na ně.

K paní doktorce chodím 8 let a nemohu nic jiného než ji pochválit. Vždy velice příjemná a vstřícná. Se zájmem si popovídáme a já odcházím vždy spokojená. Neměnila bych. J.H.

Chodila jsem k paní doktorce několik let, ale pak jsem zjistila, že to pro mě není přínos. Souhlasím s hodnocením arogantní, bez zájmu. Člověk, který léčí lidskou duši by měl mít pochopení, ale u ní jsem se s tím bohužel nesetkala. Její "odstup" je kontraproduktivní. Mě nepomohla.

Velmi dobrá lékařka-psychiatr.

Z mnoha "ohlasů" (hodnocení) je zřejmé, kolik hodnotících si PLETE úlohu psychiatra a psychologa - viz např. "Žádné rady ani známka psychoterapie.", "Umí pouze předepsat léky.."

Hrozná arogantní doktorka, vydí jen ty své léky, byla jsem u ní 2x a už nikdy víc. poprvé mi předepsala antidepresiva kteá jsem špatně snášela, bylo mi po prvním užití ještě hůř, tak jsem je přestala brát a při další návštěvě místo změny léKů po mě vystartovala že když nemám zájem ty léky brát tak že mám chodit k psychologovi a né k ní. Nakonec mi pomohla moje obvodní doktorka která mi napsala vhodnÁ antidepresiva hned napoprve. NECHÁPU ZACO JE ONA PLACENÁ