Adresa

Ordinace odborného lékaře psychiatra
Františkánská 6, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Ordinace odborného lékaře psychiatra Jiný

Beru dlouhodobě antidepresiva. Vypozoroval jsem, že na můj stav má vliv kvalita spánku i vnější okolnosti. Chtěl jsem se tedy zaměřit i na kvalitu spánku, nedostatek nějakých látek (vitamínů apod.) v těle atd. Vše paní doktorka smetla ze stolu s tím, že zvýšíme dávku antidepresiv. A pokud prý se mi to nelíbí, tak mám jít k vymítači (nebo šarlatánovi, nevím přesně...)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už hodně let a má zkušenost s ní (po dvou jiných psychiatrech) je skvělá. Celkem rychle nalezla léky na těžké potíže, se kterými jsem bojovala i s pomocí psychologa. Nemohu říci, že bych se setkala s arogancí a nezájmem. Vždy mne vyslechne a poradí.

P
Ověřený profil

Paní doktorka se mi věnovala a já si toho nevážil. Je toho už dlouhých 18 let a přesto bych se jí rád omluvil. Petr Kysa.


L
Ověřený profil

Já chodím k paní doktorce dva měsíce,nikdy před tím jsem k psychiatrovi nechodila,nechci,je mi 22 let a nemíním se zničit chemikáliemi,ale radši jsem ji požádala o dobrého psychologa,nemíním chodit k psychiatrovi hned poprvé,protože je vždy lepší vyhledat dobrého psychologa,který Vám najde problém a tím to bude lepší že se člověk vyzpovídá. Já cítím že se vyzpovídat potřebuji a tím to bude snažší. A ne aby se to psalo do karty..Sice je mi supr po těch prášcích,ale vím že se to vrátí a to nechci. Takže volím psychologa. Všichni psychiatři jsou stejní. Oni Vás nemusí vyslechnout,jejich cílem je Vám pomoct práškama. Nezajímá je Váš osobní život.


B
Ověřený profil

Snažila jsem se k p. doktorce objednat se synem /19 let/. Vůbec mě nevyslechla, pouze se zeptala, zda je syn již zletilý a ať si zavolá sám, neboť ona má zkušenost, že když syna objedná matka, tento následně nepřijde.Myslím, že každý člověk se může dostat do situace, že prostě není schopen zavolat sám. S tímto přístupem jsem se už následně u žádného psychiatra nesetkala a absolutně s ním nesouhlasím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Paní doktorka je velmi milá, pomohla mi a mrzí mě,že si někteří pletou psychiatrii a psychologii, nikdy po mě nechtěla ani korunu a léky mi dávala na výběr a doporučovala mi, za které nic nebudu doplácet anebo co nejméně a pečlivě hlídala,abych léky nebrala dlouho a nenavykla se na ně.


K paní doktorce chodím 8 let a nemohu nic jiného než ji pochválit. Vždy velice příjemná a vstřícná. Se zájmem si popovídáme a já odcházím vždy spokojená. Neměnila bych. J.H.


Chodila jsem k paní doktorce několik let, ale pak jsem zjistila, že to pro mě není přínos. Souhlasím s hodnocením arogantní, bez zájmu. Člověk, který léčí lidskou duši by měl mít pochopení, ale u ní jsem se s tím bohužel nesetkala. Její "odstup" je kontraproduktivní. Mě nepomohla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi dobrá lékařka-psychiatr.

Z mnoha "ohlasů" (hodnocení) je zřejmé, kolik hodnotících si PLETE úlohu psychiatra a psychologa - viz např. "Žádné rady ani známka psychoterapie.", "Umí pouze předepsat léky.."


Hrozná arogantní doktorka, vydí jen ty své léky, byla jsem u ní 2x a už nikdy víc. poprvé mi předepsala antidepresiva kteá jsem špatně snášela, bylo mi po prvním užití ještě hůř, tak jsem je přestala brát a při další návštěvě místo změny léKů po mě vystartovala že když nemám zájem ty léky brát tak že mám chodit k psychologovi a né k ní. Nakonec mi pomohla moje obvodní doktorka která mi napsala vhodnÁ antidepresiva hned napoprve. NECHÁPU ZACO JE ONA PLACENÁ

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu