Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: DIAINMED s.r.o. Jiný

V péči paní doktorky jsem už několik let, můj stav se nejen nezhoršuje, ale naopak se výrazně zlepšil. V neposlední řadě musím konstatovat, že její vstřícný, chápavý a milý přístup mě úplně zbavil "strachu" z návštěvy lékaře.

Paní doktorka se mě ujala v době, kdy jsem sice znala diagnózu (diabetes), ale vůbec jsem si s tím nevěděla rady. Získala si mě přátelským jednáním a během času jsem zjistila, že vlastně svou prací žije a je opravdová odbornice. O tom svědčí i její angažovanost a publikační činnost, dokonce v mezinárodním měřítku. Spokojena jsem i s vstřícným jednáním sestřičky. O její činnosti vypovídá i to, že se vlastně neustále podrobuje kontrole pacientů: dveře do její "přijímací místnosti" jsou totiž skoro pořád otevřené. A mimochodem: v čekárně jsem nikdy neviděla kytky.

profesionální, vstřícná, fundovaná v oboru, s komplexním přístupem ke zdravotnímu stavu pacienta

Fundovaná odbornice - diabetolog s citlivým přístupem k pacientovi.

zkušený odborník s lidským chápajím přístupem