Jana Musilová, pediatr Praha

MUDr. Jana Musilová

Uložit

Pediatr Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Boršovská 501, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Hodně pečlivý lékař, paní doktorka velmi vstřícná a ochotně pomáhá jak mamince tak tatínku v péče o dítě. Jsme 12 let od roků 2008. Ordinace skvělá! Přeji hodně zdraví všem.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Výborná lékařka, děti ji mají moc rády. Trpělivá a velmi pečlivá. Chodíme k paní doktorce šest let a jsme velmi spokojení.


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme 7 let a jsme velmi spokojeni. Paní doktorka je velmi milá, vždy ochotná a vstřícná, což se v dnešní době již málokde vidí. Obě naše dcerky k ní chodí velmi rády a my rodiče také. Můžu vřele doporučit.


Ověřeny pacient

Paní doktorka má velmi pěkný přístup k dětem i rodičům, takže si velmi brzy získá důvěru, která je, myslím, zvláště pokud jde o děti, to nejdůležitější. mohu jenom doporučit.


S pristupem pani doktorky k detem a rodicum jsme velmi spokojeni. Chodim k ni s dcerou skoro 3 roky a nemuzu si vynachvalit. Muzu jen doporucit.


Výborná paní doktorka, chodím k ní s oběmi dětmi již 10 let a nemůžu si na nic stěžovat. Velice ochotná, vstřícná a mohu ji jen doporučit.


Když někdo napíše, že paní dokrotka není dobrá lékařka, má dostatek prostoru napsat proč.My můžeme paní doktorku jen doporučit,má velice citlivý a klidný přístup k dětem a jsme možná raději, že nemá sestřičku, protože děti většinou další neznámá osoba v bílém může děsit.


Paní doktorka Musilová je výborná lékařka s citlivým přístupem k dětem a jistě s velkou praxí.My s dcerkou jsme maximálně spokojeni, protože se nám vždy věnovala, radila a to nejen ve své pracovní době.Petra a Emička Slámovi.


S
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme necelé dva roky od narození dcerky a jsme velmi spokojeni.Ti co o ní píšete že je špatná lékařka tak se podepište


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti