Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Fakultní nemocnice Brno
Vinařská 6, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: jiné místo Jiný

Výjimečný člověk na svém místě. Přes dva roky, co jsme spolu začaly a pořád se posouvám. Velice inspirující žena. Pomohla mi z veliké bryndy a neustále se dostávám blíže k sobě a k jádru svých zašmodrchanců.

D
Ověřený profil

Jsem velmi spokojená...Dáša

J
Ověřený profil

Velice mi pomohla, aniž by mě nutila užívat za každou cenu nějaké léky na kterých je člověk potom závislý. S její pomocí jsem to zvládla za rok.


Úžasná žena, ktorá je na správnom mieste. Je plná krásy, zdravého rozumu, má velkú dušu a vie pochopiť a vycítiť v čom je problém a poradí ako ísť ďalej. Verím že mi pomože a že ma vylieči. Najlepší terapeut akého som mohla stretnúť.


Mám s Mgr. Janou Míchalovou mnohaletou zkušenost a mohu jen vřele doporučit! Je do své práce cele ponořená, empatická, lidská,vnímavá, velmi inteligentní a stejně tak praktická, což je obrovský přínos pro pacienty. A hlavně, dokáže skutečně člověku pomoci.


Ověřený profil

mám s ńou len tie najlepšie skusenosti ,vrele doporučujem


Já jsem mgr. Míchalovou navštěvovala asi 3 roky a musím smeknout jakou se mnou vydržela mít trpělivost. Nebylo to se mnou vůbec jednoduché, ale krok po kroku jsme se společně dokázaly vyhrabat z nejhoršího. Naprosto souhlasím s tím, že je velmi citlivá a pevná současně. Taky velmi chytrá. Mně velmi pomohlo, že mi byla ochotna v našem terapeutickém vztahu nabídnout i velkou lidskost-otevřít se jako člověk,ne jen jako odborník-to pro mě bylo velmi léčivé. Současně má velkou akceptaci a úctu k člověku jako takovém...prostě pokud chcete odborníka, který nedělá svou práci jen pro peníze, ale má na prvním místě své klienty, jen do toho!


K

Velmi citlivá i pevná, respektující.


Došlo k chybě, zkuste to znovu