Vinařská 6, Brno
Fakultní nemocnice Brno (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Jsem velmi spokojená...Dáša

Velice mi pomohla, aniž by mě nutila užívat za každou cenu nějaké léky na kterých je člověk potom závislý. S její pomocí jsem to zvládla za rok.

Úžasná žena, ktorá je na správnom mieste. Je plná krásy, zdravého rozumu, má velkú dušu a vie pochopiť a vycítiť v čom je problém a poradí ako ísť ďalej. Verím že mi pomože a že ma vylieči. Najlepší terapeut akého som mohla stretnúť.

Mám s Mgr. Janou Míchalovou mnohaletou zkušenost a mohu jen vřele doporučit! Je do své práce cele ponořená, empatická, lidská,vnímavá, velmi inteligentní a stejně tak praktická, což je obrovský přínos pro pacienty. A hlavně, dokáže skutečně člověku pomoci.

mám s ńou len tie najlepšie skusenosti ,vrele doporučujem

Já jsem mgr. Míchalovou navštěvovala asi 3 roky a musím smeknout jakou se mnou vydržela mít trpělivost. Nebylo to se mnou vůbec jednoduché, ale krok po kroku jsme se společně dokázaly vyhrabat z nejhoršího. Naprosto souhlasím s tím, že je velmi citlivá a pevná současně. Taky velmi chytrá. Mně velmi pomohlo, že mi byla ochotna v našem terapeutickém vztahu nabídnout i velkou lidskost-otevřít se jako člověk,ne jen jako odborník-to pro mě bylo velmi léčivé. Současně má velkou akceptaci a úctu k člověku jako takovém...prostě pokud chcete odborníka, který nedělá svou práci jen pro peníze, ale má na prvním místě své klienty, jen do toho!

Velmi citlivá i pevná, respektující.

Jsem velmi spokojená...Dáša

mám s ńou len tie najlepšie skusenosti ,vrele doporučujem

Velmi citlivá i pevná, respektující.