MUDr. Jana Kulhánková

Pediatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
U pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem

K paní doktorce jsem chodila už já jako malá a ted k ní chodím s dcerou a synem.Umí to s dětmi ,a sestřička je taky moc milá a hodná.Jsem velmi spokojená a neměnila bych.

Pani Doktorka je velmi prijemna a super Doktorka. Jsem velmi spokojena. Holka ji hrozne ma rada a vdyzky se tesi az ji uvidi :)

k teto pani doktorce jsem sveho syna sverila do pece a uz dvakrat totalne selhala pokazde to melo velke nasledky je chladna vuci rodicum ale k detem se chova dobre pokud ma dobrou naladu uz bych tam sve dite nikdy nedala ps: pokud budete mit podezreni ze jeji diagnoza je spatna nedejte se a brante to nejcenejsi co mate

U paní doktorky Kulhánkové jsem byla v evidenci už jako dítě. Teď je lékařkou mé dcery a jsem s ní naprosto spokojená. Je to velmi milá paní, která své profesi rozumí. Se svojí zdravotní sestřičkou tvoří už léta parádní tandem. Mohu jen doporučit a tímto děkuji.

je to nejlepčí doktorka co znám...

Velmi oceňuji profesionální a přitom lidský přístup jak k dětským pacientům, tak k rodičům. Vždy nám bylo vše podrobně vysvětleno, popř jsme byli odeslány na potřebné odborné vyšetření, aby se zjistila příčina. Vždy naprosto profesionální přístup, tak jak to od lékaře svých dětí očekávám. Také práce milé paní sestřičky strojí za vyzdvihnutí! Takže já jenom a jenom chválím a určitě doporučuji, v mém okolí i mnoho maminek! Jsme moc spokojené!!!

S paní lékařkou jsem vcelku spokojená, někdy má horší náladu, ale kdo ji nemá. Většinou určila diagnózu správně a k tomu i vhodnou terapii, ale stalo se nám, že někdy byla zvolená terapie podceněná.

neměl jsem jediný problém

super