MUDr. Jana Kroftová

Pediatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Novosedlické náměstí 1, Ústí nad Labem

S paní lékařkou jsem byla vždy spokojena, a neznám nikoho kdo by si stěžoval. S lidmi zde ze Střekova si dodnes rádi zavzpomínáme na její obětavost a životní energii. Kdo ji opravdu jako lékaře zná, a má skutečné zkušenosti, ví jak odpovědně své povolání brala. Neslyšela jsem ani já, ani nikdo z širokého okolí co se týče léčby sebemenší stížnost. (spíše naopak)
Ocenuji především profesionalitu s kterou vystupovala a vysokou prof. úroveň kterou si jistě musela neustále udržovat. I přez menší vstřícnost vůči pokleskům jednotlivců, která ji některými bude vyčítána, je pro nás lékařka, kterou jsme zde dlouho po jejím odchodu postrádali..

Paní doktorka mě léčila asi před 25 lety. Nejenže v mých pěti letech několik týdnů nedokázala rozpoznat žloutenku, i když už celé okolí konstatovalo, že jsem jako citrón, pokračovalo to asi v 8. třídě nerozpoznanou mononukleózou, kde jsem byla léčena na chřipku, angínu a poté ve stavu, že jsem už nemohla polknout ani vodu, odvezena do nemocnice. I přes tohle všechno jsem s mým prvním synem zůstala u "paní doktorky", rozhodovala dostupnost. Asi v roce měl syn problémy, kašel, horečku, byly mu naordinovány sirupy, následoval úporný průjem, tak jsem upozornila na pravděpodobnou alergii na nějakou sirupovou složku a byla jsem samozřejmě za blbce. Syn dostal další sirup na průjem. Asi po týdnu jsem naprosto vyčerpaného syna odvezla na pohotovost a tady lékař konstatoval, že "to dítě je naprosto předávkované léky", okamžitě vše vysadit. Po téhle zkušennosti jsem déle u paní doktorky opravdu nevydržela a myslím, že jejím lékařským schopnostem by lépe svědčila kategorie veterinární lékaři - tímto se všem veterinářům omlouvám.

Je to nejlepší doktorka jakou jsem kdy mněl, a to jich bylo hodně. S mojí nemocí si ostatní lékaři nevěděli rady (známé metody pokus-omyl).
A hle, je li správná diagnóza tak je vše vyřešeno.
Proto jsem měl na paní doktorku velké štěstí, a za vše ji moc děkuji.
Bohužel odešla do důchodu a byl jsem nucen měnit. Pro mne zůstane paní doktorka Kroftová jednička.

Problémy dětí ráda bagatelizuje

Je to milá a hodná pani doktorka vždycky mi dobře pomohla a poradila . Je nam s maminkou líto že již odešla do důchodu.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Oceňuju její paměť - pamatuje si snad všechny nemoci, kterými si moje děti prošly, pamatuje si jak se vyvíjely apod - tím může posuzovat stav komplexně. A myslím si, že je správné, když kouká mo modřinách dětí - lepší, když bude několika maminkám ukřivděno, pokud by mohla třeba jediné týrané dítě zachránit - jak jsou naopak posuzováni doktoři, kterým prošly týrané děti rukama a oni s tím nic nedělali, protože děti "přece mají modřiny".....SAmozřejmě, že mají, moje děti je mají taky (dokonce i rozbitou lebku) a je správné, že to paní doktorka řeší a zjišťuje proč. škoda, že paní doktorka nám odešla do důchodu - přeji jí hodně štěstí a ZDRAVÍ!

Paní doktorku jsem měla již od dětství,je to náš rodinný lékař.Většina rodinných příslušníků od ní odešla,já u ní zůstala a nyní mám u ní i synka.Nemohu říci,že bych byla nespokojena,chování sestřičky je milé,ale velice mne zarmoutilo chování paní doktorky.Jsem s klučíkem sama,je to neposeda,nevydrží, pořád se směje a dělá rošťárny a jak je známo,klučíkové mívají modřinky, prostě lumpačí.Klučík pořád někde padá,z nervíků (to má již od miminka) se škrábe na ouška a očička.Paní doktorce jsem o tomto říkala,nicméně její chování vyznělo spíše tak,jako bych klučíkovi snad ubližovala,přišlo mi to velice nevhodné a ponižující,divila se,že dvouletý klučík může mít modřinku a škrábaneček.Sama viděla,jaké je to éro,když jsme čekali v čekárně, ale po tomto jejím výroku,přemýšlím o tom,zda dále zůstat.Zamrzelo mě to,jsem milující matkou,klučík má všechna standardní i nadstandardní očkování (ta mu hradím sama),chodíme pravidelně na návštěvy,klučík není takřka vůbec nemocný a prostě tento přístup mne zabolel.Takže do budoucna určitě budu uvažovat o tom,že změním pediatra.Neznamená to,že když jsem na dítě sama,že za tím musí být nějaký problém,přezto, že žiji s rodiči a klučík má krásné a milující prostředí.Rozhodně bych uvítala menší "modernizaci" přístupu k pacientům,stylu léčby,názorům,přístupu k dětem i rodičům celkově, a též možná i vystupování bez uniformy,která děti straší (malé děti).

Horší lékařku jsem nepoznala...jako malé mi na vše dávala Stoptussin a dle ní jsem měla problémy,jako stará "bába" .. od cca 15ti let jsem měla bolesti zad a žaludku- žádný ultrazvuk ani rentgen se nekonal.Lékařka naordinovala rehabilitaci a bylo to..při přestupu k praktickému lékaři pro dospělé mi byly zjištěny žlučníkové kameny,které se dle nynější lékařky nevytvoří během jednoho roku..Takže jsem musela nakonec na operaci.Hrozilo mi prasknutí žlučníku,který byl plný kamenů..Díky "správné" péči mé dětské lékařky..