Diabetologická ambulance
Slunečná 2/2101, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Paní doktorku Janu Houdovou navštěvujeme s tatínkem pravidelně (DM 2. typu). Svoji profesi zvládá perfektně, jedná s námi velice hezky, a díky její péči je tatínkův zdravotní stav na té nejlepší úrovni, jaké může dosáhnout. Je radost se s paní doktorkou setkat.

Paní doktorka Houdová je opravdu vynikající, profesionální, ochotná, hodná, úžasná. Můj manžel letos onemocněl prvním typem a ona se o nás tak úžasně postarala a dál stará, že jsem z toho až překvapená. Ona je prostě úžasná. Se sestřičkou jsou opravdu příjemné, hodné. Mohu jen doporučit.

Velice příjemná, ochotná.

Připojuji se ke všem hodnocením velmi dobrý a i tak se mi zdají slabá pro hodnocení paní doktorky Houdové. Léčím se u ní již pátým rokem s mírnou přestávkou, kdy musela opustit polikliniku na Budějovické. Podařilo se mi ji vypátrat a jsem moc ráda, že mne zařadila zpět mezi své pacienty. Je nejen velkým odborníkem ve svém oboru, ale především svým lidským přístupem člověkem, který léčí i duši, nejen tělo. Kdyby se to tak dalo říci, je to radost jít k ní jako k lékaři. Její neformální přístup je skutečně neobyčejný a její rady jsou kdykoliv k dispozici nejen v ordinaci v době objednání, ale je ochotna poskytnout radu kdykoliv. Jen kdyby bylo takových lékařů více!

Dobrý den, paní doktorku neznám, proto mne zaujala pozitivní hodnocení.
Hledám nějakého dobrého diabetologa v Praze, který se zabývá i diabetem typu 1 na pumpě.

Názory, které zde čtu, jsou diabetiků typu dva nebo typu jedna?

Děkuji.

Bez komentáře. Fakt moc dobrá

Chtěl bych vyjádřit paní DOKTORCE s velkým D svůj obdiv a uznání, za to, že je dle mého názoru, nejen fundovanou odbornicí ve svém oboru, ale i neskutečně vstřícná a milá ve vztahu k pacientům. Její edukační program a vše co s tím souvisí ( každý diabetik ví o co jde) je tak dobře propracován, že člověk ,jen trochu obeznámený s touto problematikou, musí uznat, že je odbornicí na svém místě.
Měl jsem tu čest být pacientem paní Doktorky a velmi mne mrzí,že jsem byl administrativou přeřazen k jinému lékaři.
Vzhledem k tomu, že jsem byl nadmíru spokojen s opravdu lidským přístupem pí.MUDr.Houdové snažím se vyhledat její novou praxi v naději, že se mě opět ujme.
Všem zainteresovaným mohu jen doporučit návštěvu tak, želbohu u nás, tak velmi vzácného odborníka.
Ještě jednou mnohokrát děkuji!!!!

Jan Schwab

P.S. Samozřejmě můj dík patří i paní sestřičce F. Havlové, která byla vždy velmi milá a ochotná.

Pani doktorka je vyjimecny clovek.Neleci jenom telo,ale hlavne leci svym laskavym pristupem i lidskou dusi.Cloveka vnima jako celek.Mnoho lekaru by se mohlo od ni moc ucit.Dekuji za lecbu a lidsky pristup.Marie Protivova,Neratovice.

Pani doktorka je skutecne vyborna. Jeji jednani i jednani jejiho personalu se zas tak casto nevidi. Vzdy jsou mili, slusni a vse vam vysvetli. Skoda, ze takovych ordinaci neni vice. Kdyz jsem ted byla nove na ocnim, namlsana jednanim z diabetelogie, nestacila jsem se divit (nikdo tam nezdravil, nic mi nevysvetlili....). Od pani doktorky Houdove by se mely jeji kolegyne lekarky hodne co ucit. Jsem rada, ze ze svou nemoci jsem se dostala prave k ni.

Vřele doporučuji tuto paní doktorku. Příjemný přátelský přístup, dokáže vás motivovat a povzbudit. Hlavně je to skutečný odborník stále otevřený novým poznatkům. To moje předešlá diabetoložka i její sestra k lidem měli přístup jak k pokaženému stroji a znalostmi co se kdysi někdy naučily.