Sledujte nás na INSTAGRAMU a FACEBOOKU

PRAXE:
8 měsíců - Interní klinika, Fakultní nemocnice ...

• kardiologie

Umístění: Kardiologie Interna Hůrka Jiný

Paní doktorka Jana Bucková, má mou plnou důvěru.
Navštívila jsem jí při mých potížích se srdcem. Diagnostikovala mi na základě vyšetření paroxysmální (záchvatovitou) fibrilací síní.
Doporučila mi, abych neváhala a podstoupila nejmodernější léčbu a to ablaci fibrilaci síní v nemocnici Na Homolce. Jsem zdravotník a tak jsem měla obavy z této terapie, ale po důkladném rozhovoru s paní doktorkou jsem pochopila jak velkou výhodu tento zákrok má. Neléčená fibrilace poškozuje srdce, mohou a také i často se vyskytují problémy s trombem(sraženina) který se utrhne a ucpe cévu v mozku a pacient prodělá mrtvici.Jednoznačně léčba katetrizační ablací těmto potížím předejde.Celý zákrok jsem na operačním sále v analgosedaci prospala, trval cca hodinu a v nemocnici jsem strávila pouze noc.
Od té doby se mi arytmie nevrátila. Medicína nám může nejen zachránit život, ale uchovat i zdraví.
Moc jsem vděčná, že jsem paní doktorku poslechla a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti.
Děkuji !!!