Praktický lékař gynekolog s.r.o.
Svornosti 86/2, Havířov

• dětská gynekologie

Umístění: Praktický lékař gynekolog s.r.o. Jiný

Chodím k paní doktorce asi od mých 15 let . Nikdy jsem s paní doktorkou neměla problém, vždycky mi vše vysvětlila. Já si paní doktorky moc vážím. Zachránila nám maličkou. Já už bych jinam nešla:)

Umístění: Praktický lékař gynekolog s.r.o. Kontrola

Bohužel mám také špatnou zkušenost.
Chodila jsem k paní doktorce od mých 9let. Nejen arogance a hnusné chování, ale dělat ultrazvuk přes konečník každý měsíc? (Měla jsem problém s cystama) kvůli paní doktorce mám hemeroidy do dnes a prasklinu. Nedoporučuji.

Umístění: Praktický lékař gynekolog s.r.o.

K paní doktorce jsem chodila od 16 let, kdy jsem se k ní dostala po operaci slepého střeva. Kontroly byly normální. Až do doby, kdy jsem byla těhotná. V tu dobu jsem pocítila, že se z její gynekologické služby stal byznys. Během těhotenství žádné extra vyšetření, jenom mi nabízela nějaké nadstandartní placené ... o ty jsem neměla zájem. Syn se narodil s vrozenou srdeční vadou, o které nikdo neměl tušení (vada neslučitelná s životem) - v nemocnici v Třinci, kde jsem rodila se divili proč jsem nebyla na vyšetření, které se u nich běžně provádí všem těhotným ... ? Nevím nejsem odborník:( Syna zachránili v nemocnici v Motole. Za šest let jsem byla opět těhotná. Paní doktorka mi hlavně nabízela 3D ultrazvuk za ???Kč Dcera se narodila opět pro změnu s jiným onemocněním .... opět jsem rodila v Třinci. Když jsem přišla po porodu na kontrolu paní doktorka mi dala pořádný kartáč za to, co si dovolili v Třinci ji napsat o zanedbané péči (vůbec jsem o ničem nevěděla, byla to korespondence mezi lékaři) ... asi ale mají srovnání .... Nicméně po tom všem jsem přešla k jinému gynekologovi (který mě rodil v Třinci) a jsem spokojená .... jo a o tom kolik hodin jsem strávila v čekárně u paní doktorky už nepíšu, nějaký čas objednání nebyl vůbec směrodatný ... s odstupem času vidím, že ordinace paní doktorky byl podnikatelský záměr ... jak je to dnes nevím, odešla jsem v roce 2007.

Umístění: Praktický lékař gynekolog s.r.o. pravidelná kontrola

Za mě už nikdy. Pokud je člověk v pořádku, pak je to ok. V říjnu po špatném nálezu mi bylo sděleno, že se vlastně o nic nejedná, nic špatného tam nevidím. Kontrola na leden. V ten moment jsem věděla, že si najdu jiného lékaře. Našla jsem, a v lednu po odběrech u jiného lékaře těžká dysplazie s komentářem, na co paní doktorka čekala....Takže asi tak. Jen pro doplnění - jsem čerstvě po hysterektomii, rakovina děložního čípku

K teto lekarce uz nikdy vice!
Chodila jsem k ni od 15 let.Bohudik jsem nikdy nemela potize s mykozami a kvasinkami..tudiz navsteva vzdy 1x za rok a tot vse.Kdyz pominu,ze za preventivku jsem vzdy platila a vlastne i za dobry den jsem zde platila,nebyl problem.Nic jsem neresila a tak i ona byla vpohode.Vnitrni ultrazvuk mi delala az cca posledni 3roky,coz jini lekari delaji bezne pri prevencich a navic me stal pokazde 300kc.Pak ale nastal zlom..otehotnela jsem - 3mesice po vysazeni antikoncepce,coz je docela rychle a pani doktorka me v ordinaci vitala se slovy "no konecne",kdyz ji sestricka oznamila,ze jsem asi tehotna...No konecne vyzniva,jako bych se snazila otehotnet x let a ani tak si toto chovani nesmi dovolit...no nic,byla jsem hloupa a neodesla vcas,jak mi vsichni radili,tak vlastne dobre mi tak :-)
Kazda dalsi navsteva se vedla v duchu vyzivoveho poradenstvi - lze-li to tak nazvat..takze misto informaci o miminku jsem poslouchala i v pritomnosti meho manzela,jak bych mela jist a co smim a nesmim jist apod.Jelikoz jsem skokove pribirala..do toho jsem od pocatku tehot.resila otoky,ktere mi do prukazky vubec neuvadela,prestoze mi na ne psala i leky...situace se zhorsovala,otoky obrovske,vaha porad letela nahoru (a opravdu ne prejidanim) az mi nakonec sestricka nasla take bilkovinu moci a vysoky tlak...oznamila to lekarce,ktera se na me divala jako na simulanta a nakonec mi dala zadanku do nemocnice na dovysetreni preeklampsie,protoze jsem mela priznaky onemocneni...neupozornila me,ze me hospitalizuji na nekolik dni,takze me prekvapeni si umite predstavit..v nemocnici jsem byla informovana,ze naznaky teto nemoci byly uz v pocatku tehotenstvi a melo se to hlidat..nicmene z nemocnice jsem odesla s leky na tlak i odvodneni a dalsimi leky a take jsem okamzite odesla od mudr.Alesove.Odmitla mi vydat kartu a byla jsem donucena znovu navstivit ordinaci k doreseni teto situace..tam se me mudr.Alesova snazila ptat,proc jsem odesla,ze v nicem nepochybila atd. atd..a mimo to konstatovala,ze se vlastne nic nestalo a ze mi urcite nedali ani zadne leky..tudiz situaci opet zlehcovala a delala ze me simulanta...
S touto pani uz nechci mit nic spolecneho..jeji arogantni chovani nelze prehlizet..a skoda je sestry,ktera se tam zakopava a mohla by byt v opravdu kvalitni ordinaci...

Také jsem od paní doktorky "utekla". K jejímu hrubému chování je škoda se vyjadřovat. Co mě ale pobavilo je, že když jsem přišla se zhoršením stejného problému se kterým jsem tam již byla, řekla mi: Slečno,ale tohle už jsme řešily..nebudeme to řešit pořád dokolečka.
Ale to, že jsem se bolestí doslova plazila a omdlívala to ji nevadilo. Na bolest napsala nimesil a tím to haslo. Nebyl to jediný problém u paní doktorky a tak jsem vzala nohy na ramena a šla jinam.

Přidávám se k názorům, že paní Alešová, není dobrá doktorka. Pokud nemáte problém, nebo nejste těhotná, nepoznáte jaká doopravdy je. Odešla jsem od ní v těhotenství, kdy se zachovala naprosto nelidsky a neprofesionálně. Sestřička je šikovná a vstřícná. Pokud si vybíráte gynekologa, nechoďte tam.

Paní doktorka, je velmi milá, ale bohužel to je vše... což, jak uznáte, je k ničemu pokud potřebujete pomoc. Ani jednou za x let mi nedělal ultrazvuk, mé problémy svedla na nošení kalhot, špatných kalhotek atd.... Zvláštní, že jiný lékař se nad tímto způsobem řešení jen pousmál a ihned nasadil léčbu. Dále nekomentuji. Jako člověk je určitě výborná, milá, měla jsem jí ráda, ale bohužel pomoci mi nepomohla...

Musím se připojit k negativním reakcím, za sebe i za maminku. Chodila jsem k paní doktorce od patnácti, kdy od začátku mi předepsala antikoncepci, protože jsem měla nepravidelnou mestruaci, samozřejmě jsem platila přes osm set KČ (když jsem o léta později přešla k jiné paní doktorce, divila se, proč mám tak drahou, když jiná a o půlku levnější má podobné složení a udělá mi stejnou službu), ale o to nic. Vždy jsem trpěla na mykózy, a to i v době, kdy jsem ještě neměla pohlavní styk. Paní doktorka to vždy svedla na špatnou hygienu (vždy jsem se důkladně myla minimálně jednou denně, jako asi každý) nebo na džíny (většinou jsem nosila sukně nebo "látkové" kalhoty), později na promiskuitu a na nevěru partnera... S osmnáctiletým uchem takové vyjádření poměrně zamává. Předepisovala mi stále stejné léky, které nezabíraly, potíží jsem se zbavila až jinde. Co se týče mé matky, která mě k paní doktorce přivedla, byla jí zavedena mirena, a to takovým způsobem, že byla vevnitř mamka natržena a po několika týdnech silného krvácení musela na operaci. Takže tak. Sestřička je ovšem zlatá.

I já k této paní doktorce chodila. Jednou jsem měla zdravotní potíže a musela jsem vyhledat její pomoc. Paní doktorka mě vůbec neprohlédla, jen něco zapsala do karty a dala mi recept, bez jakéhokoliv vysvětlení. Když ten onen problém přetrvával, rozhodla jsem se, že paní doktorku navštívím opět po čtrnácti dnech. Byla nepříjemná a seřvala mě, že tam jsem opět s tím samým problémem, neochotně vytáhla jednu z brožurek a začala vysvětlovat. Také mi pořád v jednom kuse, při jakékoliv kontrole cpala nějaké tabletky, které jsem ani nepotřebovala...Také mě po jejím vyšetření pobolívalo břicho celý den. A mladým slečnám bych doporučovala, aby chodily s doprovodem(své mamky), protože si říkám, že kdybych tehdy s určitým problémem nešla sama, třeba by byla příjemnější.
Paní doktorka je sice flexibilní...vezme takřka každého na počkání, ale myslím si, že o tom něco svědčí...Nemá totiž dostatek lidí...