Fakultní nemocnice U sv. Anny
Pekařská 53, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

MUDr. Jan Sitar, jr. Intervenční kardiolog, internista vedoucí lékař Oddělení invazivní a intervenční kardiologie I. IKAK FN u sv. Anny v Brně

Pán doktor, ďakujem! Máte mimoriadne citlivý prístup. Včera ste ma operovali. Keďže celá operácia prebiehala pri plnom vedomí, priebežne ste hovorili a vlastne aj konzultovali, čo idete robiť. Úplne dopodrobna ste vysvetlili úkony, ktoré ste vykonali. Máte excelentný prístup k pacientovi, profesionálny. Patrí Vám moja vďaka.

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

Pan MUDr. Jan Sitar je vynikající odborník, zachránil mi již před mnoha lety život. Navíc je to slušný člověk, který dovede s pacientem naprosto bezvadně a korektně jednat. Patří mu můj velký dík.

Velmi příjemný a podle mě erudovaný lékař. Dělal mi katetrizační vyšetření srdce. Vše probíhalo v klidném, profesionálním prostředí. Můžu jen doporučit.

Vynikající kardiolog i operatér, velmi zručný. Před dvěma roky mi zachránil život. Praskla mi vnitřní stěna aorty, pan doktor mi do tepny zavedl tři stenty. Navíc je to velmi hodný člověk, s kultivovaným a citlivým přístupem k pacientovi. Patří mu můj velký dík.