Adresa

Fakultní nemocnice U sv. Anny
Pekařská 53, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

MUDr. Jan Sitar, jr. Intervenční kardiolog, internista vedoucí lékař Oddělení invazivní a intervenční kardiologie I. IKAK FN u sv. Anny v Brně

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: jiné místo Jiný

Pán doktor, ďakujem! Máte mimoriadne citlivý prístup. Včera ste ma operovali. Keďže celá operácia prebiehala pri plnom vedomí, priebežne ste hovorili a vlastne aj konzultovali, čo idete robiť. Úplne dopodrobna ste vysvetlili úkony, ktoré ste vykonali. Máte excelentný prístup k pacientovi, profesionálny. Patrí Vám moja vďaka.

J
Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

Pan MUDr. Jan Sitar je vynikající odborník, zachránil mi již před mnoha lety život. Navíc je to slušný člověk, který dovede s pacientem naprosto bezvadně a korektně jednat. Patří mu můj velký dík.

M
Ověřený profil

Velmi příjemný a podle mě erudovaný lékař. Dělal mi katetrizační vyšetření srdce. Vše probíhalo v klidném, profesionálním prostředí. Můžu jen doporučit.


Z
Ověřený profil

Vynikající kardiolog i operatér, velmi zručný. Před dvěma roky mi zachránil život. Praskla mi vnitřní stěna aorty, pan doktor mi do tepny zavedl tři stenty. Navíc je to velmi hodný člověk, s kultivovaným a citlivým přístupem k pacientovi. Patří mu můj velký dík.


Došlo k chybě, zkuste to znovu