Ordinace klinického psychologa
Evropská 86, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Pan doktor Siřínek je z mé zkušenosti člověk na svém místě. V průběhu 12 měsíců jsem díky jeho navigaci adresoval řadu osobně klíčových témat. Vždy jsem z terapie odcházel s rostoucím porozuměním obtíží, které mě sužovaly chronicky. Především bych vyzdvihl odbornost a pokoru, empatii, schopnost jasně extrahovat a ošetřit problematiku. Současně pan doktor jasně určuje hranice své odbornosti i terapeutického vztahu. Nemohl jsem volit lépe.

Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

K panu doktorovi jsem docházela něco málo přes 2 měsíce a s metodami jeho práce jsem byla velmi spokojena. Pan doktor nabídl možné řešení problemu formou terapie, která mi již při popisu "nesedla", tak jsem se i vyjádřila a dohodli jsme se na jiném postupu. V zásadě jsem problém s panickymi ataky diskutovala formou rozhovoru, která mně samotné velmi pomohla. Ve srovnání s psychoterapeutem, u kterého jsem byla před panem Siřínkem několik měsíců naprostá spokojenost. Pan magistr me poslouchal, velmi dobře si pamatoval /navazoval na předešlá sezení. Po celou dobu sezení věnoval pozornost pouze mně a mému problému. Do dpc jsem šla na doporučení psychiatra s tím, že mám vyzkoušet 1 sezení, případně si s terapeutem nejdříve zavolat, zda mi bude sympaticky, tak jsem tedy postupovala a u pana doktora pak několik sezení zůstala a vyplatilo se. Držím palce všem nespokojeným i já chvilku hledala, než jsem našla pana doktora Sirinka.

Člověk na svém místě. Nesmírně mi pomohla jak individuální sezení, tak skupinová terapie, kterou pan Siřínek vede. Je vzácnost se setkat s někým tak vzdělaným, kdo rád a dobře dělá svou práci, ale zároveň není arogantní a přistupuje k lidem s takovou laskavostí. Pana Siřínka si velmi vážím a pokládám za velké štěstí, že jsem narazila zrovna na něj.
Negativní názory zde mě hodně zarazily, mám úplně opačnou zkušenost. Samozřejmě každý to vnímá jinak, ale napadá mě k tomu, že soudit na základě jednoho setkání může být docela škoda.

Umístění: Ordinace klinického psychologa psychoterapie

Pan Siřínek je skvělý terapeut. Docházím k němu už skoro rok. Nechá člověk přemýšlet a nespěchá, pokud vám dojdou slova. Obdivuji jeho paměť, protože si většinu toho, co řeknu, pamatuje a tak se velmi plynule navazuje na předešlá sezení.
Prostředí v dpc je příjemné a útulné.

Špatné. K panu Siřínkovi jsem šla na základě kladných recenzí. Nicméně přišel pozdě, pak mě ještě nechal čekat, většinu času jen mlčel a říkal, že tomu nerozumí, protože to nezažil. Použil i slovo "exot", ne na mě, ale na jiné, což mi přijde neprofesionální jako to, že koukal na mobil. Ptal se mě na otázky, které jsem mu jasně řekla, takže mě evidentně neposlouchal. Necítila jsem žádné pochopení, nic. Naopak měl většinu času pokrčené obočí a nechápavý výraz. Když jsem se tam rozbrečela, protože mi mluvení o tom prostě nebylo vůbec příjemné a bojovala jsem s tím, zeptal se mě, jestli je to fakt tak hrozný, abych brečela. Pak naznačil, že mi nemůže pomoct a rozloučili jsme se . Nemyslím, že je pán psycholog duše psychologa.

K Mgr. Siřínkovi jsem chodila dvakrát - jednou zhruba před třemi lety, jednou v letošním roce, pokaždé zhruba 10 sezení. Pokaždé pro mě byl velkou podporou, poskytnul mi místo, kde jsem si mohla utříbit, co vlastně prožívám, cítím, co si myslím, jak opakovaně reaguji, jaké mám potřeby, co dělám pro sebe dobrého a čím si život zbytečně komplikuji. Dokáže dát zajímavou zpětnou vazbu, zreflektovat a nabídnout pohled zvenčí, ale nic člověku nenutí, směr terapie nechává plně na něm. Každý svůj konkrétní problém jsem nakonec nějak vyřešila, ukázal mi cestu k mým vnitřním zdrojům. A co je nejlepší, ke konci jsme se spolu i hodně zasmáli :)

Musím naprosto souhlasit s negativními názory, které tu padly. Pan Siřínek mi připadal skutečně neprofesionální a po 30 minutách, kdy jsem mluvil de facto jen proto, aby nebylo ticho mi položil otázku, která vyzněla v daném kontextu tak, že mě naprosto neposlouchal. Možná jsme si jen nesedli, možná měl pan mgr. jen slabší den (všichni jsme lidé), ale z onoho jednoho sezení na mě skutečně zapůsobil velice negativně.

Před prvním sezením jsem očekával, že se mi dostane povrchové záplaty aktuálního problému. Pan Siřínek mě přiměl nahlížet na problém v širším kontextu, což v konečném důsledku přispělo k více, než jen k řešení onohu problému. Pravdou je, že technika jíž pan psycholog využívá nemusí sednout každému, nicméně to není tolik chybou psychologa samotného jako neinformovaností klienta. Řekl bych, že jako všude, kde dochází k setkání různých osobností, je i vztah psycholog-klient závislý na tom, jak si obě strany sednou. Osobně jsem s panem psychologem velmi spokojený.

Pan magistr je velmi prijemny inteligent a prijemne se mi s nim povida. Velmi si vazim jeho vzdelani v oboru. Jeho konzultace mi hodne pomahaji, na rozdil od jinych jsou vedeny mirnou formou, coz mi vyhovuje. Hrube nesouhlasim s predchozimi negativnimi komentari.

Pan mgr. Siřínek je velmi jemný a intelektuálně založený člověk a chápu, že jeho terapie nemusí každému vyhovovat. Vede člověka k tomu, aby se nad svými problémy zamyslel sám a většinu terapie má slovo pacient. Ten se musí pokusit v první řadě zmapovat všechny události, které utvářejí jeho historickou paměť, na jejímž základě pohlíží sám na sebe. Takovýto druh terapie je i pro pacienta velmi náročný a všichni ti, kteří čekají jednoduché a pádné rady typu ukliďte si v bytě a pak ve svém životě, začněte sportovat´, zavíte se depresí atd. jsou u pana magistra na špatné adrese.