Dětská klinika, Masarykova nemocnice Ústí n. Labem
Sociální péče 3316 /12A, Ústí nad Labem

Umístění: Dětská klinika, Masarykova nemocnice Ústí n. Labem Jiný

V roce 2013 naše tehdy 8mi letá dcera Klára Anna Tancošová z Jirkova dostala pneumokokovou meningitidu společně se zánětem dutin, tehdy nám pan doktor řekl, že za 38let své praxe se s takovým případem nesetkal a že si sám není jistý, jak léčba naší dcery dopadne. Na rovinu nám také sdělil, že v nejhorším případě o dceru můžeme přijít s tím, že se samozřejmě pokusí udělat vše co bude v jeho moci k její záchraně. Následně byla naší holčičce, dle pana doktora nasazena léčba díky které vše dobře dopadlo. Naše dcera je dnes zcela v pořádku, nyní s vyznamenanim ukončila 1 . ročník Chomutovského gymnázia i přestože v roce 2013 úplně vše vypadalo zle. Tímto panu doktorovi děkujeme za záchranu naší dcery! Je to opravdu člověk na pravém místě, profesionál!!! Děkujeme pane doktore!!! Díky Vám se naš život obrátil k dobrému. Tancošovi z Jirkova

Pred vice jak 17ti lety jsem mela tezky zapal plic,vypadalo to velice zle a nedavalo se mi moc nadeji..Diky panu doktorovi,jsem se z toho dostala a naplno si uzivam zivota.Na podekovani a vdek mi ani slova nestaci.Je to muj andel a do smrti mu jsem vdecna !

Pana doktora Pajerka nemohu hodnotit jako lékaře(nebyla jsem jeho pacientkou,teda mé děti,což jsem šťastná,že jsou zdravé)Znám ho jako člověka a proto musím připsat svůj názor.Dlouho tady přemýšlím,jaká slova ho vystihují!Je to totiž tak úžasný člověk s velikáááááánským srdíčkem,který se jen tak nepotká.Klobouk dolů "strýcu" Pajerku
Lucie Suchá,krčmářka z chaty Tereza

Jsem máma dnes dospěláka. Před 28 lety se nám narodil syn s vrozenými vadami . Vše se na nás valilo a já i manžel jsme byli zoufalí. Hned po prvním setkání s panem doktorem jsem si byla jistá jeho nasazením zachránit co se dá. Nás rodiče stále povzbuzoval a jemně vedl k úspěch našeho syna. Byla jsem panu doktorovi vděčná za slova která uklinila každého vystrašeného rodiče. Byla jsem panu doktorovi ukázat kam až náš syn Martin došel v uzdravování které trvalo 18 let ale stálo to za tu námahu nás všech. Moc děkuji Hela Svobodová

Pan doktor Pajerek je úžasný člověk , kromě svého fantasticky trpělivého přístupu k dětským pacientům je i
neskutečný profesionál , který svému oboru opravdu rozumí a přesně ví , co dělá . Před deseti lety , když se můj - tehdy čtyřletý syn utopil -( prokazatelně byl minimálně 25 minut pod vodou) , mu zachránil život . Celá naše rodina bude panu doktorovi za záchranu života našeho Davídka Alana Aldy do smrti vděčná . Jsem přesvědčena , že zvolený
léčebný postup a nasazená medikace měly stěžejní vliv na následné uzdravení syna tak , že dnes nemá na mozku sebemenší léze , jenž by tuhle hroznou nehodu připomínaly.

moc mi pomohl v roce 2003 děkuji zato že žiju Zeman

jestli jeto PAN DOKTOR PAJEREK z USTECKE nemocnice.Tak musím dát jen to nejlepší hodnocení.Před 5lety měl syn vážnou auto nehodu a on nám hrozně moc pomohl hlavně našemu synovi.Jsme mu neskutečně vděčni že jsme se sním měli tu čest potkat.Opravdu není to jen lékař jako je mnoho jiných.Pan Doktor je bezvadný člověk.A skvělí Doktor kterých je málo.Náš Syn má vážné zdravotní následky které mu po úraze zůstali.Ale jenom díky Panu Doktorovi jsme to společně z Manželem zvládli přežít.A bojovat dál.PANE DOKTORE Z CEL0HO SRDCE Děkujeme.NOVÁKOVI

Skvely clovek,vyborny doktor.Doporucuji

Výborný pediatr a slušný člověk.Mělo by být více takových to lidí.

Výborný pediatr a znalec ve svém oboru...