Praktický lékař pro dospělé
Lidická 45, Havířov

Umístění: jiné místo Akutní angína

Jedním slovem katastrofa. V sobotu sem měla horečky, bolelo mě v krku a celkově sem byla strašně slabá a tak jsem v neděli šla na pohotovost. Po neskutečně dlouhé době čekání jsem přišla na řadu. Arogantní sestra mě poslala za panem doktorem který byl momentálně v kuchyňce a sama tam pak taky odešla. Všichni se tam smáli a asi po pěti minutách jsem jen zaslecha: "nesedí tam někdo? No vlastně joooo". Až potom zamnou přišel doktor. Celou dobu se na mě díval jak na simulanta a jak bych ho strašně obtěžovala. Řekla jsem mu, že jsem měla horečky a o chvíli později se mě zeptal: "takže včera to bylo bez horeček jo?". Byl úplně mimo a vůbec mě nevnímal. Téměř mě nevyšetřil a řekl mi, že na antibiotika to rozhodně není a ať si zajdu v pondělí ke své doktorce. V pondělí jsem tedy šla za svou doktorkou a nestačila se divit. Zjistila, že mám hodně rozjetou angínu. K tomuto lékaři bych už v životě nešla! Na pohotovost člověk jde ať mu někdo pomůže a ne ať ho arogantní doktor neprohlédne a pošle ke svému lékaři.

S tímto doktorem jsem se setkala na pohotovosti, kam jsem přišla s šílenou chřipkou. nejdříve mě chtěl odbýt tím, že mi nic není, nedala jsem se a po dalším vyšetření mi předepsal antibiotika. Bohužel špatná - na močové cesty místo na dýchacích. To mi potvrdili nezávisle na sobě 2 další lékaři, když se mi přitížilo a znovu jsem navštívila pohotovost a následně praktického lékaře. Takže jsem 5 dní jedla špatná antibiotika, po týdnu léčení mi je pořád stejně.

S panem doktorem jsem byl vždy spokojen.Čekací doba je vždy úměrná době vyšetření je odborník na svém míště
vždy správně vyšetří a eventualně poradí jak jak postupovat v nemoci pro brzké uzdravení.Je příjemný a spolehlivý.

Chodím k panu doktorovi asi dva roky a zatím jsem zcela spokojena,vždy mi vyšel ve všem vstříc.No,ale ta sestra,byla fakt strašná,naštěstí,už je ta stará čarodejnice fuč,tak se snad,už i dostanu dříve na řadu,pokud jsi nepříjde poklábosit s novou sestrou.

Super přístup a ochota.

Nedávno jsem u tohoto pana dr. byla na pohotovosti a jedním slovem hrůza. Bylo mi zle, měla jsem vysoké horečky a pan doktor mě odbil, mluvil semnou arogantně a tvářil se, jako bych ho obtěžovala..
No, ale co čekám, Havířovská nemocnice.. Ředitel by si měl uvědomit, že právě tito doktoři dělají této nemocnici špatné jméno.

Jsem u něj již 18let.
Skvělý lékař, skvělý člověk. Jako odborník je bez konkurence. To, že si v čekárně chvíli počkáte (kde ne) to, že chodí na 7h (má jako praktik i jiné povinnosti). Kouká do počítače a koukali jste na co? (vždy je to Vaše nebo pacienta před Vámi karta). Nezbývá než jej každému doporučit a konstatovat, že jako pacient si přeji VÍCE TAKOVÝCH JAKO JE PRÁVĚ ON!!!!!!!!!!!

Své práci rozumí, jsem s ním jako s lékařem velmi spokojen. Vždycky mi ve všem vyšel vstříc, ale je pravda, že čekání u něho v ordinaci je hrůza, hlavně ta sestra.

lékař který své profesi rozumí a svým pacientům se vždy věnuje pečlivě.

S panem doktorem jsem byla vždy spokojená, vyšetřil profesionálně a pomohl... Moc děkuji a těším se až bude zpět v ordinaci