Zahradníkova 494/2, Brno

Poliklinika Zahradníkova

Zahradníkova 494/2, Brno

Poliklinika Zahradníkova

Komplexní gynekologická a porodnická péče

Pan doktor byl mi arogantní, po porodu při mé váze 54 kg se mě ptel, kdy shodím břicho. Byl a jsem 2 dny po sekci

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Pan doktor mi tvrdil že mám problémy s hormony a že nebudu moct otěhotnět bez léčby. Nakonec ani nepoznal že jsem těhotná a řekl mi jen že mám zvětšenou dělohu. A že dostanu menstruaci, chtěl mi píchnout vyvolávačku ale já odmítla. Naštěstí jsem už u jiného lékaře.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

S panem doktorem jsem bohužel spokojená nebyla. Na kontrole po šestinedělí se mě zeptal, kdy hodlám začít hubnout přebytečná kila nabraná v těhotenství (vážila jsem tehdy asi 58 kg a ano, měla jsem trošku bříško). Bolestivější vyšetření jsem ještě nezažila, chování pana doktora bylo také zvláštní - pozval mě do ordinace a pokynul rukou, ať se posadím a dál nerušeně sledoval na notebooku Tour de France, na vědomí mně vzal asi po necelé minutě, která byla nekonečně dlouhá. Jednání se mi nezdá příliš profesionální, vadilo mi i to, že je oblečen v civilu. Možná je pan doktor dobrým odborníkem ve svém oboru (ochotně se mnou konzultoval možnosti antikoncepce a trpělivě mi odpovídal na mé otázky), ale lidsky jsem si nesedli. Proto jsem musela přejít jinam.

Přístup pana doktora i jeho sestřičky vstřícný a uklidňující.Vyšetření bylo důkladné a velmi šetrné,šla jsem s obavami,odcházela naprosto v pohodě.Mohu jen vřele doporučit.Zdena

Pan Miklicam je za mě vynikající doktor. Jsem v jeho péči již dva roky a provázel mě mým těhotenstvím. Docela trpím na záněty a pan doktor mi vždy pomůže. Když mám sebemenší problém, tak hned zvedám telefon a volám. Nikdy mě neodmitl pomoci. Měla jsem v těhotenství nemoc, se kterou se nikdy nesetkal, ale i tak mi pomohl, domluvil hospitalizaci a obstaral pana doktora, který už tu čest mel. Jinak na Vás v ordinaci čeká moc milá sestřička, která také vždy pomůže. Vše peclive vysvětlí a pokud něco nevíte, tak Vám velmi ráda ochotně poradí. :-) Já mohu jedině doporučit.

Pan doktor i paní sestřička byli vždy velice vstřícní a hodní. Vzdy, když jsem měla nějaký problém, tak se mi snažili pomoct a pomohli. Vždy mi vše peclive vysvetlili a když ksem se bála, tak mě uklidnili. Za mě mohu jedině doporučit.

Chodím za panem doktorem už tři roky a jsem velmi spokojená. Vzorně se o mě staral celé moje rizikové těhotenství a vše dopadlo dobře. Nikdy jsem s ním neměla problém a jako lékaři mu plně důvěřuji.

Pana doktora znám už dlouho několikrát mě operoval,vždy když jsem se na něho obrátila s nějakým gynekologickým problémem tak mi vždy ochotně pomohl.On i sestřička jsou velice ochotní a vstřícní..Jednou jsem chodila 4měsíce po všelijakých vyšetřeních a když jsem se dostala k panu doktorovi okamžitě mi řekl co je potřeba udělat za zákrok a v čem je problém.Musím pana doktora jenom doporučit a také mu i sestřičce děkuji za jejich trpělivost.Vladka Dimitrova

také jsem od pana doktora přešla jinam.
co se týče odbornosti, tak mi nepřijde jako TOP. během těhotenství mě neposlal na 2 důležitá vyšetření a ani mě na ně upozornil, takže při nástupu do nemocnice se dost divili.
vyšetření taky zrovna neprobíhaly příjemně (byla jsem už u jiného dr. pro porovnání).
doporučit bohužel nemohu

Navzdory několika pochvalným komentářům musím říci, že z pana doktora tak nadšená nejsem. Připadá mi poměrně arogantní, navíc mě nikdy ani pořádně neposlouchal a při rozhovorech s ním jsem si přidala často hloupě. Jeho přístup ke mně tedy rozhodně nebyl nijak citlivý. Asi nejhorším zážitkem pro mě byla biopsie, kdy mě před zákrokem a potom i při něm oba se sestrou přesvědčovali, že to "vůbec nebolí", přičemž to tedy rozhodně bolelo. Vysvětleno mi rovněž nebylo téměř nic, snad jen při prvních návštěvách. Posléze už to bylo horší. Konizace mi byla popsána tak, že to je jako když se "sloupne slupka z jablka". Nepříliš vyhovující mi připadá i placení třiceti korun pokaždé, i když neproběhlo vyšetření a šla jsem si např. jen pro recept. Jistě si každý musí udělat svůj názor, ale mně tento lékař svým přístupem nevyhovuje, ačkoliv nemám pochyb o jeho odbornosti, odcházím jinam.