Jan Miklica, gynekolog Brno

Prim. MUDr. Jan Miklica

Uložit

Gynekolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Komplexní gynekologická a porodnická péče


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Zahradníkova 494/2, Brno

Poliklinika ZahradníkovaZahradníkova 494/2, Brno

Poliklinika Zahradníkova

Názory

4

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova

S panem doktorem jsem bohužel spokojená nebyla. Na kontrole po šestinedělí se mě zeptal, kdy hodlám začít hubnout přebytečná kila nabraná v těhotenství (vážila jsem tehdy asi 58 kg a ano, měla jsem trošku bříško). Bolestivější vyšetření jsem ještě nezažila, chování pana doktora bylo také zvláštní - pozval mě do ordinace a pokynul rukou, ať se posadím a dál nerušeně sledoval na notebooku Tour de France, na vědomí mně vzal asi po necelé minutě, která byla nekonečně dlouhá. Jednání se mi nezdá příliš profesionální, vadilo mi i to, že je oblečen v civilu. Možná je pan doktor dobrým odborníkem ve svém oboru (ochotně se mnou konzultoval možnosti antikoncepce a trpělivě mi odpovídal na mé otázky), ale lidsky jsem si nesedli. Proto jsem musela přejít jinam.


Z
Ověřeny pacient

Přístup pana doktora i jeho sestřičky vstřícný a uklidňující.Vyšetření bylo důkladné a velmi šetrné,šla jsem s obavami,odcházela naprosto v pohodě.Mohu jen vřele doporučit.Zdena


J
Ověřeny pacient

Pan Miklicam je za mě vynikající doktor. Jsem v jeho péči již dva roky a provázel mě mým těhotenstvím. Docela trpím na záněty a pan doktor mi vždy pomůže. Když mám sebemenší problém, tak hned zvedám telefon a volám. Nikdy mě neodmitl pomoci. Měla jsem v těhotenství nemoc, se kterou se nikdy nesetkal, ale i tak mi pomohl, domluvil hospitalizaci a obstaral pana doktora, který už tu čest mel. Jinak na Vás v ordinaci čeká moc milá sestřička, která také vždy pomůže. Vše peclive vysvětlí a pokud něco nevíte, tak Vám velmi ráda ochotně poradí. :-) Já mohu jedině doporučit.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor i paní sestřička byli vždy velice vstřícní a hodní. Vzdy, když jsem měla nějaký problém, tak se mi snažili pomoct a pomohli. Vždy mi vše peclive vysvetlili a když ksem se bála, tak mě uklidnili. Za mě mohu jedině doporučit.


P
Ověřeny pacient

Chodím za panem doktorem už tři roky a jsem velmi spokojená. Vzorně se o mě staral celé moje rizikové těhotenství a vše dopadlo dobře. Nikdy jsem s ním neměla problém a jako lékaři mu plně důvěřuji.


V
Ověřeny pacient

Pana doktora znám už dlouho několikrát mě operoval,vždy když jsem se na něho obrátila s nějakým gynekologickým problémem tak mi vždy ochotně pomohl.On i sestřička jsou velice ochotní a vstřícní..Jednou jsem chodila 4měsíce po všelijakých vyšetřeních a když jsem se dostala k panu doktorovi okamžitě mi řekl co je potřeba udělat za zákrok a v čem je problém.Musím pana doktora jenom doporučit a také mu i sestřičce děkuji za jejich trpělivost.Vladka Dimitrova


F
Ověřeny pacient

také jsem od pana doktora přešla jinam.
co se týče odbornosti, tak mi nepřijde jako TOP. během těhotenství mě neposlal na 2 důležitá vyšetření a ani mě na ně upozornil, takže při nástupu do nemocnice se dost divili.
vyšetření taky zrovna neprobíhaly příjemně (byla jsem už u jiného dr. pro porovnání).
doporučit bohužel nemohu


P
Ověřeny pacient

Navzdory několika pochvalným komentářům musím říci, že z pana doktora tak nadšená nejsem. Připadá mi poměrně arogantní, navíc mě nikdy ani pořádně neposlouchal a při rozhovorech s ním jsem si přidala často hloupě. Jeho přístup ke mně tedy rozhodně nebyl nijak citlivý. Asi nejhorším zážitkem pro mě byla biopsie, kdy mě před zákrokem a potom i při něm oba se sestrou přesvědčovali, že to "vůbec nebolí", přičemž to tedy rozhodně bolelo. Vysvětleno mi rovněž nebylo téměř nic, snad jen při prvních návštěvách. Posléze už to bylo horší. Konizace mi byla popsána tak, že to je jako když se "sloupne slupka z jablka". Nepříliš vyhovující mi připadá i placení třiceti korun pokaždé, i když neproběhlo vyšetření a šla jsem si např. jen pro recept. Jistě si každý musí udělat svůj názor, ale mně tento lékař svým přístupem nevyhovuje, ačkoliv nemám pochyb o jeho odbornosti, odcházím jinam.


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor byl pro mě a mé děti velkým přínosem. Pomohl mi při všech těhotenstvích. I sestřička v těžkých situacích situaci citlivě zvládala. Vše dobře vysvětlil, doporučil mi vhodné kroky a my jsme se rozhodli sami. Jeho ordinaci můžu jen doporučit.


J
Ověřeny pacient

Velké poděkování,panu doktoru Janu Miklicovi, za vzornou lékařskou péči.Mého velkého problému. Vždy bere v danou dobu objednání.Také chválím jeho sestřičku za milý přístup k pacientkám.
Děkuji Ježová Marie ročník 1938


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Komplexní gynekologická a porodnická péče