Zahradníkova 2/8, Brno
pol. Zahradníkova

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: pol. Zahradníkova Jiný

K panu Dr. Knoppovi jsme chodili cca 8 let, i s maminkou - zpětně musím uznat, že je to výborný a opravdu vzácný lékař, s přímým a velmi lidským přístupem, ochotný, pečlivý, stručnější, ale opravdu skvělý - nyní jsme již v jiné péči, bohužel, hledat náhradu za Dr. Knoppa bude náročné.
Profesionální přístup, prima sestry, přesná vyšetření na hladiny z krve atd.
Snad jedině návštěvy jsou kratší, protože má opravdu uctyhodný počet pacientů, takže není tolik času vše probírat, ale to podstatné jsme vyřešili vždy.
Zpětně Vám, milý pane doktore, moc DĚKUJEME, bylo nám ctí Vás poznat - byly to dobré roky a rádi na Vás vzpomeneme :)
Srdečně z jihu, z přáním pěkného adventu a Božím požehnáním Vám, i Vaší rodině,

Umístění: pol. Zahradníkova

Pan doktor Knopp je velmi profesionální, citlivý, vnímavý a milý člověk. Hrozně moc mi pomohl jak prostřednictvím správně zvolených léků (které volil přesně podle mých potřeb a neváhal je měnit v případě potíží) tak pomocí rozhovorů při každé návštěvě a telefonických rozhovorů. Opravdu oceňuji jak se pan doktor pacientům věnuje se zájmem.

Umístění: pol. Zahradníkova

Pan doktor je skvělý lékař. Vyslechne, vyptá se se zájmem na další věci, navrhne medikaci, vysvětlí co by se mělo dál dít. Bála jsem se navštívit psychiatra, ale pan doktor zakrátko získal moji důvěru. Už k němu chodím asi 6 let.

Umístění: pol. Zahradníkova

Skvělý lékař-není co dodat.Navštěvuji ho již léta,jeho vcítění do potřeb pacienta je excelentní.Medikace je OK.Žiji normálním spokojeným životem.

Pan doktor je empatický, doporučuji ho. Pomohl mi při vyřizování hospitalizace, neváhal hned zařídit vše potřebné. Systematicky provádí kontrolu odběru krve.

Pan doktor je příjemný a umí ve většině či spíš v jeho rámci lékařské etiky pomoci.Za to hodně mu osobně děkuji.

Skvělý lékař, vyslechne, doporučí , poradí. Lidský přístup, empatie. Vždy vyjde maximálně vstříc

Dobrý den, je to moc hodný pan doktor a po letech léčení na psychiatrii konečně někdo, komu věřím. Každému bych takového pana doktora přála.Děkuji.

Trpělivý, lidský přístup. Pomohl mi. Tak zde si připadám jako člověk, jehož potíže chce lékař řešit a dělá pro to maximum.
Děkuji bohu, že mne pan doktor "zdědil" po svém předchůdci na Zahradníkové. Nevěřil bych, že takový přístup je ještě u nás možný.
Děkuji

Vyborny lekar, doporucuji