Zahradníkova 2/8, Brno
pol. Zahradníkova (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: pol. Zahradníkova

Pan doktor je skvělý lékař. Vyslechne, vyptá se se zájmem na další věci, navrhne medikaci, vysvětlí co by se mělo dál dít. Bála jsem se navštívit psychiatra, ale pan doktor zakrátko získal moji důvěru. Už k němu chodím asi 6 let.

Umístění: pol. Zahradníkova

Skvělý lékař-není co dodat.Navštěvuji ho již léta,jeho vcítění do potřeb pacienta je excelentní.Medikace je OK.Žiji normálním spokojeným životem.

Pan doktor je empatický, doporučuji ho. Pomohl mi při vyřizování hospitalizace, neváhal hned zařídit vše potřebné. Systematicky provádí kontrolu odběru krve.

Pan doktor je příjemný a umí ve většině či spíš v jeho rámci lékařské etiky pomoci.Za to hodně mu osobně děkuji.

Skvělý lékař, vyslechne, doporučí , poradí. Lidský přístup, empatie. Vždy vyjde maximálně vstříc

Dobrý den, je to moc hodný pan doktor a po letech léčení na psychiatrii konečně někdo, komu věřím. Každému bych takového pana doktora přála.Děkuji.

Trpělivý, lidský přístup. Pomohl mi. Tak zde si připadám jako člověk, jehož potíže chce lékař řešit a dělá pro to maximum.
Děkuji bohu, že mne pan doktor "zdědil" po svém předchůdci na Zahradníkové. Nevěřil bych, že takový přístup je ještě u nás možný.
Děkuji

Vyborny lekar, doporucuji

Dobrý, řeší situaci příjemným způsobem.

neobyčejně "normální" :) psychiatr

Děkuji

Vyborny lekar, doporucuji

Dobrý, řeší situaci příjemným způsobem.

neobyčejně "normální" :) psychiatr