Taussigova 983/13, Brno
Ordinace (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Díky panu doktorovi jsem našel sám sebe a to je to nejcennější na celém světě .
Má profesionální přístup v klidné rodinné atmosféře .
Nikdy jsem neviděl pana doktora se mračit , nebo že by byl naštvaný. Je to klidný , vyrovnaný člověk ,
u kterého převažuje pozitivní a zdravý pohled na svět a tím i na pacienta.
V životě bych neměnil .
S úctou a pokorou Mlčoušek

Spokojenost uz tri roky. Dostala jsem nove leky a popovida si, kdykoli to potrebuju. Nemenila bych uz.

Nechci pana doktora nějak hanit, určitě někomu může vyhovovat. Ale mě bohužel vůbec nepomohl, právě naopak. Je mi jasné, že psychiatrie je velmi složitý obor s tím, že doktor nikdy neví, jak na léky lidské tělo zareaguje. To chápu. Ale musím říct, že mě pan doktor položil na lopatky, ještě víc než jsem byla. A když jsem s tím za ním přišla, tak mi řekl, že mám být statečná. Dal mi nové léky a řekl, že když to budu brát, můžu být do týdne zdravá. No samozřejmě hovadina. Už jsem měla pocit, že opravdu začínám šílet, bylo mi tak šíleně, že jsem furt myslela na to, že si něco udělám. Vyhledala jsem proto pomoc jedné paní psychiatričky, která mě okamžitě poslala na psychologickou diagnostiku, abychom všechno ošéfovali. Přišlo mi, že pana doktora můj stav moc nezajímal a sám si se mnou nevěděl rady.

Pan doktor mi vždy vyšel ve všem vstříc, ale je fakt, že když jsem potřeboval něco akutně, nebyl zrovna k dispozici..

Velmi příjemný a vstřícný lékař, který se klientovi dokonale věnuje. Je velmi laskavý, s pochopením a vyslechnutím klientova problému. S klientem komunikuje, dívá se na něho a vždy poradí a pomůže (ne jako mnozí jiní, kteří vás od dveří hned "vyléčí" a ani se na vás nepodívají... Určitě doporučuji.

Ať si každý udělá názor sám, já bych ho neměnila. Jsem spokojená.

sympatický lékař,který je velmi odborně zdatný,vstřícný.doporučuji