Komenského 182, Kolín

Umístění: Ordinace Zbytek kořene v dásni.

Chtěla bych,panu doktorovi poděkovat za ošetření a perfektní přístup jeho ,ale i sestřičky. Hrozně jsem se bála a bylo to zbytečný pan doktor šikulka ???? ještě jednou moc děkuji hojí se to dobře. Tučková

Umístění: Ordinace Vytržení mléčného zubu syna

Dnes jsem přišla za panem doktorem s 5-ti letým synem, kterého trápil mléčný zub, který se mu viklal a kvůli tomu den nejedl. Chtěli jsme ho vytrhnout. Nejen, že jsme čekali hodinu a půl a napřed šli pacienti,kteří byli známi sestřičky a přišli po nás, ale z jeho přístupu jsem byla ochromená. Syn se bál otevřít pusu, doktor mu řekl, že má ještě jinou práci, tedy o nějakém empatickém přístupu k dětem není ani řeč, byl arogantní a velmi nepříjemný a nakonec jsem si mléčný zub chtěla vzít domů a dozvěděla jsem se, že ho vyhodil do koše. Že je to nehygienické a že je na to nový zákon či co. Nejdříve by se měl alespoň zeptat, zda si ho chceme ponechat. Nevím, zda měl špatný den, ale pro nás se synem to byla citlivá situace a tento arogantní doktor nám ji neulehčil..bohužel

K panu zubaři jsem přišla s chrupem v katastrofálním stavu. Abych se mohla bez ostychu na lidi opět smát, dalo panu doktorovi hodně práce! Chtěla bych mu za to moc a moc poděkovat. Cesta k mým novým zubům nebyla jednoduchá, ale vždy bezbolestná. Pan doktor byl vždy milý a ohleduplný. Nikdy jsem k němu nešla se strachem, ale vždy s důvěrou. Všem lidičkám tohoto mladého, ale vysoce profesionálního stomatologa vřele doporučuji.

Velmi profesionální a citlivý přístup. Pan doktor, i přesto, že je docela mladý, je velmi profesionální, pečlivý, chytrý, na každém ošetření si dá záležet, nic neodbyde, nabídne několik alternativ řešení a je velmi milý. Přešla jsem od bývalé doktorky s pusou v katastrofálním stavu a už se těším ( a to jsem se vždy zubaře velmi bála), až mi dá zuby dopořádku. :-)

Oedmala jsem trémista a na zubařském křesle mnou vždy lomcoval stres a strach ze zubaře. Chtěl bych napsat tolik, že tento strach (týden před jsem strachy nespal) již nemám a přímo stres na křesle je mnohem menší. Z návštěvy zubní ordinace stále ještě nejsem "happy", ale díky přístupu pana doktora Magáta to je mnohem lepší. Děkuji JK

Pro mně jednoznačně nejlepší a nejpečlivější stomatolog, jakého jsem kdy měla. Opravdový profesionál. :)

Profesionalita, zodpovědnost, materiální vybavení, komunikativnost, vlídné a bezbolestné ošetření. Doporučuji.

Na panu doktorovi je vidět, že zubařina ho baví. Výsledek jeho práce pak dokazuje jaké to je, když se povolání stane koníčkem. Na každou otázku odpoví, vybavení ordinace má na technologické špičce, moje děti se k němu těší (obzvlášť kluci na sestřičku). Už nemám důvod hledat jiného zubaře.
Pane doktore, děkuju.
103-0367

Kdo chce mít dobře spravené ,hezké a čisté zuby,ať ho navštíví.Je pečlivý,zručný a chytrý.

Pan doktor je velice vstřícný, vše vysvětlí, jeho práce je vždy velice precizní. Výborně pracuje i s mými dětmi. Nejlepší zubař v Kolíně a okolí současnosti, vřele doporučuji!