Jakub Magát, zubař Kolín

MDDr. Jakub Magát

Zubař Více

Komenského 182, Kolín

Umístění: Ordinace Jiný

U pana doktora jsem byla se zánětem u osmičky, který mi zanedbala moje doktorka. Pan doktor byl velmi vstřícný, vzal mě vlastně ještě ten den co jsem volala. Sestřička byla také velmi příjemná. Ošetření bylo naprosto bezbolestné, rychlé a velmi kvalitní. Nejvíce si cením profesionality pana doktora. Mladý, velmi šikovný, příjemný doktor, mohu jen doporučit, na trhání osmiček.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Magát je opravdu odborník na své místě. Termín vyndání horizontálně položené osmičky jsem měl až někdy v dubnu, když mě ovšem zub začal neskutečně bolet, pan doktor mne na základě telefonického rozhovoru vzal okamžitě. Vše mi perfektně vysvětlil, a byl velmi šetrný.
Během zákroku jsem necítil žádnou bolest a i přesto se mi pan doktor neustále omlouval za to, že to teď zatlačí a tak dále.
Opravdu jsem šťastný, že jsem si na extrakci zubu vybral právě jeho.

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím již dlouho a musím říct, že jsem s jeho přístupem i prací spokojená. Pokud na preventicní prohlídce najde nějaký problém, vysvětlí mi co a jak a pak se domluvíme na dalším postupu. Děkuji mu za to, že mám všechny své zuby vpořádku.

Umístění: Ordinace Zbytek kořene v dásni.

Chtěla bych,panu doktorovi poděkovat za ošetření a perfektní přístup jeho ,ale i sestřičky. Hrozně jsem se bála a bylo to zbytečný pan doktor šikulka ???? ještě jednou moc děkuji hojí se to dobře. Tučková

Umístění: Ordinace Vytržení mléčného zubu syna

Dnes jsem přišla za panem doktorem s 5-ti letým synem, kterého trápil mléčný zub, který se mu viklal a kvůli tomu den nejedl. Chtěli jsme ho vytrhnout. Nejen, že jsme čekali hodinu a půl a napřed šli pacienti,kteří byli známi sestřičky a přišli po nás, ale z jeho přístupu jsem byla ochromená. Syn se bál otevřít pusu, doktor mu řekl, že má ještě jinou práci, tedy o nějakém empatickém přístupu k dětem není ani řeč, byl arogantní a velmi nepříjemný a nakonec jsem si mléčný zub chtěla vzít domů a dozvěděla jsem se, že ho vyhodil do koše. Že je to nehygienické a že je na to nový zákon či co. Nejdříve by se měl alespoň zeptat, zda si ho chceme ponechat. Nevím, zda měl špatný den, ale pro nás se synem to byla citlivá situace a tento arogantní doktor nám ji neulehčil..bohužel

K panu zubaři jsem přišla s chrupem v katastrofálním stavu. Abych se mohla bez ostychu na lidi opět smát, dalo panu doktorovi hodně práce! Chtěla bych mu za to moc a moc poděkovat. Cesta k mým novým zubům nebyla jednoduchá, ale vždy bezbolestná. Pan doktor byl vždy milý a ohleduplný. Nikdy jsem k němu nešla se strachem, ale vždy s důvěrou. Všem lidičkám tohoto mladého, ale vysoce profesionálního stomatologa vřele doporučuji.

Velmi profesionální a citlivý přístup. Pan doktor, i přesto, že je docela mladý, je velmi profesionální, pečlivý, chytrý, na každém ošetření si dá záležet, nic neodbyde, nabídne několik alternativ řešení a je velmi milý. Přešla jsem od bývalé doktorky s pusou v katastrofálním stavu a už se těším ( a to jsem se vždy zubaře velmi bála), až mi dá zuby dopořádku. :-)

Oedmala jsem trémista a na zubařském křesle mnou vždy lomcoval stres a strach ze zubaře. Chtěl bych napsat tolik, že tento strach (týden před jsem strachy nespal) již nemám a přímo stres na křesle je mnohem menší. Z návštěvy zubní ordinace stále ještě nejsem "happy", ale díky přístupu pana doktora Magáta to je mnohem lepší. Děkuji JK

Pro mně jednoznačně nejlepší a nejpečlivější stomatolog, jakého jsem kdy měla. Opravdový profesionál. :)

Profesionalita, zodpovědnost, materiální vybavení, komunikativnost, vlídné a bezbolestné ošetření. Doporučuji.