Komenského 182, Kolín

Umístění: Ordinace Jiný

Naprostý profesionál. Trhání osmičky byl můj strašák už dlouho. Říkala jsem, že bych raději šla znovu rodit 4,6 kilového syna. Bezbolestné, rychlé, bez zbytečného zdržování. Při tom tempu, v jakém ordinace jede, jsou všichni absolutně skvělí. Obdivuhodné. Kéž by takových ordinací bylo víc.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je opravdu profesional včetně sestřiček, od vytržení kořene zubu až po konečnou motáž implantátu. Celkem 7 náštěv a věchny včetně na 1*, a bez bolesti. Někdy trochu čekání, ale na kvalitu si rád počkám.

Umístění: Ordinace Jiný

Rychly, presny, bezbolestny. Vi co ma delat. Celkove skvely kolektiv, ktery vas v tom strachu nenecha. Vlastne se neni vubec ceho bat.

Umístění: Ordinace Jiný

Luxusní vyšetření,trhání osmičky apsolutne bez bolesti, injekce a po třech minutách vytrhnutí,cca 5 minut vevnitř,po zákroku bez analgetik,nic nebolí ani po odeznění injekce,všem vřele doporučuji,je opravdu profesionál.

Umístění: Ordinace Jiný

K panu domtorovi jsem byla objednaná v 8h na vyndání osmičky. 2h jsem čelala než si mě vzal do ordinace kde mi zub opíchnul a dal vyplnit souhlas se slovy" Zachvilku si vás zavoláme zpět" Oki. Po 50min kdy jsem s opíchlím zubem čekala v čekárně a pan doktor bral lidi co byli objednaní na pozdější čas než já také na trhání a zub jim vytrhnul hned, tak jsem zaklepala na ordinaci. Byla jsem vyprovozena se slovy že iněkce má účinek 4h a pokud ten zub chci vyndat tak si musím počkat. Čekala jsem další hodinu až v čekárně nikdo nezbyl a ve 12h mě konečně pan doktor vzal znova na lůžko, musel znovu opíchnout a zub mi vyndal. Byla jsem u pana domtora poprvé a po tomto jednání i naposledy.

Umístění: Ordinace Jiný

Byl jsem u pana doktora na trhání osmičky, ve které se mi udělala díra. Zubařů se nebojím, ale z osmičky jsem měl díky vyprávění lidí z okolí respekt. Pan doktor to zvládl nad očekávání skvěle, je vidět, že ví ,co dělá.

Umístění: Ordinace Jiný

U pana doktora jsem byla se zánětem u osmičky, který mi zanedbala moje doktorka. Pan doktor byl velmi vstřícný, vzal mě vlastně ještě ten den co jsem volala. Sestřička byla také velmi příjemná. Ošetření bylo naprosto bezbolestné, rychlé a velmi kvalitní. Nejvíce si cením profesionality pana doktora. Mladý, velmi šikovný, příjemný doktor, mohu jen doporučit, na trhání osmiček.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Magát je opravdu odborník na své místě. Termín vyndání horizontálně položené osmičky jsem měl až někdy v dubnu, když mě ovšem zub začal neskutečně bolet, pan doktor mne na základě telefonického rozhovoru vzal okamžitě. Vše mi perfektně vysvětlil, a byl velmi šetrný.
Během zákroku jsem necítil žádnou bolest a i přesto se mi pan doktor neustále omlouval za to, že to teď zatlačí a tak dále.
Opravdu jsem šťastný, že jsem si na extrakci zubu vybral právě jeho.

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím již dlouho a musím říct, že jsem s jeho přístupem i prací spokojená. Pokud na preventicní prohlídce najde nějaký problém, vysvětlí mi co a jak a pak se domluvíme na dalším postupu. Děkuji mu za to, že mám všechny své zuby vpořádku.

Umístění: Ordinace Zbytek kořene v dásni.

Chtěla bych,panu doktorovi poděkovat za ošetření a perfektní přístup jeho ,ale i sestřičky. Hrozně jsem se bála a bylo to zbytečný pan doktor šikulka ???? ještě jednou moc děkuji hojí se to dobře. Tučková