Jakub Magát, zubař Kolín

MDDr. Jakub Magát

Zubař Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Komenského 182, Kolín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Umístění: Ordinace Jiný

U pana doktora jsem byla se zánětem u osmičky, který mi zanedbala moje doktorka. Pan doktor byl velmi vstřícný, vzal mě vlastně ještě ten den co jsem volala. Sestřička byla také velmi příjemná. Ošetření bylo naprosto bezbolestné, rychlé a velmi kvalitní. Nejvíce si cením profesionality pana doktora. Mladý, velmi šikovný, příjemný doktor, mohu jen doporučit, na trhání osmiček.


M
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Magát je opravdu odborník na své místě. Termín vyndání horizontálně položené osmičky jsem měl až někdy v dubnu, když mě ovšem zub začal neskutečně bolet, pan doktor mne na základě telefonického rozhovoru vzal okamžitě. Vše mi perfektně vysvětlil, a byl velmi šetrný.
Během zákroku jsem necítil žádnou bolest a i přesto se mi pan doktor neustále omlouval za to, že to teď zatlačí a tak dále.
Opravdu jsem šťastný, že jsem si na extrakci zubu vybral právě jeho.


Z
Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím již dlouho a musím říct, že jsem s jeho přístupem i prací spokojená. Pokud na preventicní prohlídce najde nějaký problém, vysvětlí mi co a jak a pak se domluvíme na dalším postupu. Děkuji mu za to, že mám všechny své zuby vpořádku.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Zbytek kořene v dásni.

Chtěla bych,panu doktorovi poděkovat za ošetření a perfektní přístup jeho ,ale i sestřičky. Hrozně jsem se bála a bylo to zbytečný pan doktor šikulka ???? ještě jednou moc děkuji hojí se to dobře. Tučková


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Vytržení mléčného zubu syna

Dnes jsem přišla za panem doktorem s 5-ti letým synem, kterého trápil mléčný zub, který se mu viklal a kvůli tomu den nejedl. Chtěli jsme ho vytrhnout. Nejen, že jsme čekali hodinu a půl a napřed šli pacienti,kteří byli známi sestřičky a přišli po nás, ale z jeho přístupu jsem byla ochromená. Syn se bál otevřít pusu, doktor mu řekl, že má ještě jinou práci, tedy o nějakém empatickém přístupu k dětem není ani řeč, byl arogantní a velmi nepříjemný a nakonec jsem si mléčný zub chtěla vzít domů a dozvěděla jsem se, že ho vyhodil do koše. Že je to nehygienické a že je na to nový zákon či co. Nejdříve by se měl alespoň zeptat, zda si ho chceme ponechat. Nevím, zda měl špatný den, ale pro nás se synem to byla citlivá situace a tento arogantní doktor nám ji neulehčil..bohužel


P
Ověřeny pacient

K panu zubaři jsem přišla s chrupem v katastrofálním stavu. Abych se mohla bez ostychu na lidi opět smát, dalo panu doktorovi hodně práce! Chtěla bych mu za to moc a moc poděkovat. Cesta k mým novým zubům nebyla jednoduchá, ale vždy bezbolestná. Pan doktor byl vždy milý a ohleduplný. Nikdy jsem k němu nešla se strachem, ale vždy s důvěrou. Všem lidičkám tohoto mladého, ale vysoce profesionálního stomatologa vřele doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Velmi profesionální a citlivý přístup. Pan doktor, i přesto, že je docela mladý, je velmi profesionální, pečlivý, chytrý, na každém ošetření si dá záležet, nic neodbyde, nabídne několik alternativ řešení a je velmi milý. Přešla jsem od bývalé doktorky s pusou v katastrofálním stavu a už se těším ( a to jsem se vždy zubaře velmi bála), až mi dá zuby dopořádku. :-)


Oedmala jsem trémista a na zubařském křesle mnou vždy lomcoval stres a strach ze zubaře. Chtěl bych napsat tolik, že tento strach (týden před jsem strachy nespal) již nemám a přímo stres na křesle je mnohem menší. Z návštěvy zubní ordinace stále ještě nejsem "happy", ale díky přístupu pana doktora Magáta to je mnohem lepší. Děkuji JK


Ověřeny pacient

Pro mně jednoznačně nejlepší a nejpečlivější stomatolog, jakého jsem kdy měla. Opravdový profesionál. :)


Ověřeny pacient

Profesionalita, zodpovědnost, materiální vybavení, komunikativnost, vlídné a bezbolestné ošetření. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti