Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 182, Kolín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Ordinace Jiný

Rychly, presny, bezbolestny. Vi co ma delat. Celkove skvely kolektiv, ktery vas v tom strachu nenecha. Vlastne se neni vubec ceho bat.

D
Umístění: Ordinace Jiný

Luxusní vyšetření,trhání osmičky apsolutne bez bolesti, injekce a po třech minutách vytrhnutí,cca 5 minut vevnitř,po zákroku bez analgetik,nic nebolí ani po odeznění injekce,všem vřele doporučuji,je opravdu profesionál.

H
Umístění: Ordinace Jiný

K panu domtorovi jsem byla objednaná v 8h na vyndání osmičky. 2h jsem čelala než si mě vzal do ordinace kde mi zub opíchnul a dal vyplnit souhlas se slovy" Zachvilku si vás zavoláme zpět" Oki. Po 50min kdy jsem s opíchlím zubem čekala v čekárně a pan doktor bral lidi co byli objednaní na pozdější čas než já také na trhání a zub jim vytrhnul hned, tak jsem zaklepala na ordinaci. Byla jsem vyprovozena se slovy že iněkce má účinek 4h a pokud ten zub chci vyndat tak si musím počkat. Čekala jsem další hodinu až v čekárně nikdo nezbyl a ve 12h mě konečně pan doktor vzal znova na lůžko, musel znovu opíchnout a zub mi vyndal. Byla jsem u pana domtora poprvé a po tomto jednání i naposledy.

J
Umístění: Ordinace Jiný

Byl jsem u pana doktora na trhání osmičky, ve které se mi udělala díra. Zubařů se nebojím, ale z osmičky jsem měl díky vyprávění lidí z okolí respekt. Pan doktor to zvládl nad očekávání skvěle, je vidět, že ví ,co dělá.

A
Umístění: Ordinace Jiný

U pana doktora jsem byla se zánětem u osmičky, který mi zanedbala moje doktorka. Pan doktor byl velmi vstřícný, vzal mě vlastně ještě ten den co jsem volala. Sestřička byla také velmi příjemná. Ošetření bylo naprosto bezbolestné, rychlé a velmi kvalitní. Nejvíce si cením profesionality pana doktora. Mladý, velmi šikovný, příjemný doktor, mohu jen doporučit, na trhání osmiček.

M
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Magát je opravdu odborník na své místě. Termín vyndání horizontálně položené osmičky jsem měl až někdy v dubnu, když mě ovšem zub začal neskutečně bolet, pan doktor mne na základě telefonického rozhovoru vzal okamžitě. Vše mi perfektně vysvětlil, a byl velmi šetrný.
Během zákroku jsem necítil žádnou bolest a i přesto se mi pan doktor neustále omlouval za to, že to teď zatlačí a tak dále.
Opravdu jsem šťastný, že jsem si na extrakci zubu vybral právě jeho.

Z
Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím již dlouho a musím říct, že jsem s jeho přístupem i prací spokojená. Pokud na preventicní prohlídce najde nějaký problém, vysvětlí mi co a jak a pak se domluvíme na dalším postupu. Děkuji mu za to, že mám všechny své zuby vpořádku.

Ověřený profil
Umístění: Ordinace Zbytek kořene v dásni.

Chtěla bych,panu doktorovi poděkovat za ošetření a perfektní přístup jeho ,ale i sestřičky. Hrozně jsem se bála a bylo to zbytečný pan doktor šikulka ???? ještě jednou moc děkuji hojí se to dobře. Tučková

Ověřený profil
Umístění: Ordinace Vytržení mléčného zubu syna

Dnes jsem přišla za panem doktorem s 5-ti letým synem, kterého trápil mléčný zub, který se mu viklal a kvůli tomu den nejedl. Chtěli jsme ho vytrhnout. Nejen, že jsme čekali hodinu a půl a napřed šli pacienti,kteří byli známi sestřičky a přišli po nás, ale z jeho přístupu jsem byla ochromená. Syn se bál otevřít pusu, doktor mu řekl, že má ještě jinou práci, tedy o nějakém empatickém přístupu k dětem není ani řeč, byl arogantní a velmi nepříjemný a nakonec jsem si mléčný zub chtěla vzít domů a dozvěděla jsem se, že ho vyhodil do koše. Že je to nehygienické a že je na to nový zákon či co. Nejdříve by se měl alespoň zeptat, zda si ho chceme ponechat. Nevím, zda měl špatný den, ale pro nás se synem to byla citlivá situace a tento arogantní doktor nám ji neulehčil..bohužel

P
Ověřený profil

K panu zubaři jsem přišla s chrupem v katastrofálním stavu. Abych se mohla bez ostychu na lidi opět smát, dalo panu doktorovi hodně práce! Chtěla bych mu za to moc a moc poděkovat. Cesta k mým novým zubům nebyla jednoduchá, ale vždy bezbolestná. Pan doktor byl vždy milý a ohleduplný. Nikdy jsem k němu nešla se strachem, ale vždy s důvěrou. Všem lidičkám tohoto mladého, ale vysoce profesionálního stomatologa vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti