Mgr.Jakub Koutný
Šilingrovo nám. 3, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Mgr.Jakub Koutný Jiný

Profesionální a milý psychoterapeut. Člověku pozorně naslouchá, nespěchá, vysvětluje a dává do souvislostí.

Umístění: Mgr.Jakub Koutný

S návštěvou psychoterapie jsem dlouho otálela, protože jsem se bála a nevěděla, co od toho čekat. Nakonec jsem se rozhoupala a našla si prostřednictvím webu Jakuba Koutného. Přestože jsem za ním na počátku přicházela s nejasnou vizí cíle (ale zároveň nutkavým pocitem něco se sebou už dělat), po roce spolupráce mi pomohl posunout se několika mílovými kroky vpřed a vyrovnat se se složitou minulostí i přetrvávajícími problémy. Je to skutečný profesionál a úžasný člověk, který lidem opravdu pomáhá. Jeho lidský přístup a upřímný zájem pomoci velmi oceňuji. V mnoha ohledech mi otevřel oči a terapeutickým rozhovorem přivedl k řešení, na která bych sama nikdy nepřišla. Velice si ho vážím jako člověka a všem mohu za sebe jen doporučit.

Umístění: Mgr.Jakub Koutný

Moc jsem si přál hned napoprvé najít kvalitního terapeuta, se kterým si lidsky sedneme. O volbě Jakuba Koutného u mě ve finále rozhodla jediná věta na jeho webu: "...Výrok Krokodýla Dundeeho o tom, že lidé potřebují terapeuty, protože nemají přátele, je tedy mylný." Tušil jsem, že moje potřeba se občas zasmát skrz slzy a navzdory vlastní bolesti na duši s ním bude rezonovat. Jsem rád, že jsem se nepletl. Oceňuji mimořádnou schopnost naslouchat a nehodnotit, vstřícnost a partnerský přístup plný upřímného zájmu a porozumění. Díky.

Chodil jsem k panu Koutnému asi rok s různou intenzitou. Velice si vážím jeho nanásilného a citlivého přístupu. Objevil ve mě sílu, odvahu a nadšení poprat se s nástrahami života a pomohl vyrovnat se se starými šrámy na duši.
Moc děkuji a doporučuji.

Chodila jsem k panu Koutnému na terapii asi půl roku. Za tu dobu se nám podařilo dosáhnout zásadního pokroku, cítím se ve srovnání se začátkem terapie jako jiný člověk. Velmi jsem ocenila jeho laskavý a chápavý přístup. Mohu doporučit a pokud bych někdy znovu potřebovala pomoc psychologa, určitě se obrátím právě na něj.

Pan Koutný mi pomohl tak, jak žádný psycholog či psychoterapeut předtím. Po cca 3 letech hledání jsem narazila na něj a opravdu mi pomohl. Na problémy, které mě trápily si po jeho půlroční terapii teď ani nevzpomenu. Jako by to ve mně vymazal :). Ale spíš jsme to spolu správně zpracovaly a z velkého stigmatu se stala věc, na kterou vůbec nemyslím. Doporučuji !

K panu Koutnému jsem chodila přibližně půl roku, moc mi pomáhal již od prvního setkání. Vždy byl ochotný, opravdu projevoval zájem a poslouchal. Pokud zvažujete konzultace u psychologa, mohu jen doporučit!

Pana Koutného znám již přes 3 roky a musím říct, že jsem u něj velice spokojená. Poznala jsem práci i jiných psychologů, ale u něj jsem se vždy cítila nejlépe. Mohu maximálně doporučit!!!!