Adresa

Ordinace
Gorazdova 1, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pana Juru bohužel opravdu nemohu doporučit. Na první dojem sice působí sympaticky a neformálně (to byl i důvod, proč jsem si ho pro terapii vybrala), ale ukázalo se, že té neformálnosti je trochu příliš. Na naše druhé setkání přišel pozdě (to se může stát každému, ale nedal mi ani o zpoždění sám vědět, takže jsem mu musela volat, co se děje, když jsem se do ordinace nemohla dozvonit).

Horší bylo, že si z našeho prvního setkání dva týdny předtím vůbec nic nepamatoval, nenamáhal se totiž ani udělat si poznámky, takže jsem část zaplaceného času musela strávit tím, že jsem mu znovu vše připomínala. Ordinace i prostor před ní působí dost špinavě a neuklizeně. Ve vnitrobloku prakticky celé setkání hlasitě štěkal místní pes, takže nebylo možné se na práci soustředit. Pan Jura neudělal nic, aby situaci vyřešil, z jeho komentáře jsem pochopila, že pes v domě takto štěká běžně. Jsem přesvědčená, že terapeut, který nabízí hypnoterapii (na kterou je potřeba se obzvlášť soustředit), je zodpovědný za zajištění klidného místa pro takovou práci.

I po tomto nepovedeném sezení pan Jura neváhal nechat si zaplatit 850,- Kč, účtenku mi samozřejmě nevystavil. Druhý den se mi to rozleželo v hlavě a napsala jsem mu zpětnou vazbu s tím, že mi průběh setkání nepřišel v pořádku, zrušila jsem další termíny a požádala jsem ho, aby mi peníze za sezení vrátil. Na můj e-mail vůbec nezareagoval, musela jsem se po týdnu znovu připomenout, poté mi přišla jen strohá odpověď: "Dobrý den, zpráva přijata. Termíny tedy škrtám. Pro účet, případně krátce prodiskutovat, co jste psala, se můžete po domluvě." Se můžu po domluvě co? Vůbec se nenamáhal s vysvětlením, omluvou nebo čímkoliv dalším.

Celkově jsem z těch dvou návštěv měla pocit, že jsou pacienti objednaní natěsno po sobě bez jakékoliv pauzy, aby toho pan Jura stihl "odbouchat" co nejvíc (na konci vaší hodiny už zvoní někdo další a ruší to závěr sezení, terapeut samozřejmě nemá ani chvilku na to, aby si poznamenal, co se v hodině řešilo a nic si pak nepamatuje).

Závěrem: Nedoporučuji. Mnoho titulů před a za jménem evidentně dobrou péči negarantuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

I pri nasi velmi tezke situaci nas neodmitl,naopak,dal nam nadeji.
Velmi si pana Mgr. Jury vazim.Nemlzi,neslibuje,ale take to nevzdava.

Dekuji Vam

Došlo k chybě, zkuste to znovu