Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Dnes vyšetření - koloskopie. Vše naprosto super, bezbolestné, rychlé, profesionální se špetnou humoru. 100% doporučuji!

Za mne velika spokojenost, doktor i sestra velmi mily, zodpovedny pristup, vse vysvetleno, bala jsem se vysetreni a vse v poradku a urcite muzu doporucit.

Za mě velká spokojenost . Bála jsem se vyšetření a pan doktor i sestřička velice emapatičtí.

Normálně nepíši recenze, ale tentokrát udělám výjimku. S takovou arogancí u lékaře jsem se již dlouho nesetkala. Nejenomže mě vůbec nevyšetřil, nenechal mě také domluvit a hned stanovil diagnózu s tím, že 9 lidí z 10 má to, co já. Na zprávy z mých minulých vyšetření se také nepodíval. Očividně byl unavený a nechtěl se mnou zabývat. Odcházela jsem z jeho ordinace s pocitem méněcennosti a proto v žádném případě nedoporučuji tohoto specialistu. Pro mě osobně příšerná zkušenost.

Gastro proběhlo dle očekávání, jednání špatné s výsledky (pozitivní HP by doktor léčil až po měsíci) po měsíci od gastra hrůza, arogance, dle doktora jsem zdravý ale stále nemohu jíst, trávění mám špatné nemohu spát, chodit do práce v podstatě nic. Avšak jsem v pořádku. Děkuji p. dr. Chudému.
Nedoporučuji tohoto specialistu.