Zámečnická 1, Brno
Gynekologická ordinace MAXIMA (mapa)

Antikoncepce

Dárcovství oocytů (odměna 15.000 kč)

Ekg - elektrokardiografie +16 Více

Gynekologická operace

Gynekologické vyšetření

Jsme privátní gynekologické centrum provozované již 11 let. V našem centru ordinují 2 gynekologové. Oba máme I. i II. aprobaci z oboru gynekologie a ...

• migréna
  • bolesti v břiše
  • zánět pochvy

Antikoncepce

Gynekologická ordinace MAXIMA

Dárcovství oocytů (odměna 15.000 kč)

Ekg - elektrokardiografie

Gynekologická operace

Odstranění jizev laserem

Porodní asistence

Sexuologické poradenství

Gynekologická ordinace MAXIMA

Silgard - vakcina proti lidskému papilomaviru

Gynekologická ordinace MAXIMA

Spolehlivé těhotenské testy (vyhotovené ihned)

Ultrazvuk

Vedení těhotenství

Vyšetření prsu

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA

Pan doktor Sládek je velmi hovorný a moc rád vtipkuje, ale mně osobně to vyhovuje daleko víc, než kdyby celou prohlídku jen mlčel. Přešla jsem k němu po negativní zkušenosti a samovolném potratu na začátku dalšího těhotenství a péči si nemůžu vynachválit. Úvodní prohlídka trvala hodinu, než si všechno ověřil a všechno se mnou probral a každá další kontrola trvá zhruba 20 minut. Opravdu by se mu hodila sestra na administrativu, systém "přijďte a počkejte, až budete na řadě" taky není pro pacientky ideální, ale co se odbornosti, profesionality a lidskosti týče, jsem velmi spokojená.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA

Nedoporucuju, take mi poprve mi prisel prijemny, ale mluvil hodne mimo, mnel zcela nemistne poznamky, sebral dost penez a nedal zadny doklad o zaplaceni, objevil neexistujuci zanet. Nodhadl spravny tyden tehotenstvi a rekl ze nevidi srdicko u plodu, kde u jineho lekare bylo srdicko videt hned.
Podavam stiznost na jeho neobvykle praktiky na Cesku lekarsku komoru.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA Tehotenstvi

Pan Sladek rekl ze nevidi srdicko u plodu. Rekl ze 90% je to pravda. Doporucoval jit do nemocnici ale myslil ze budou me cistit. V nemocnici na ultrazvuku doktorka rekla ze vsehno vporadku. Za 9mesicu ja jsem mela porod. Se narodil zdravy hlapecek.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA

Nedoporucuju. Poprve mi prisel prijemny, ale mluvil hodne mimo. Vzal poplatek 600kc a ani nedal zadny doklad o zaplaceni. Dale objevil neexistujici zanet. Rozhodla jsme ale jeste zustat. Chyba! Druha navsteva byla za 2 tydny. Byla jsem objednana a cekala dalsi hodinu. Kdyz jsem prisla pro tehotensky prukaz, pak doktor vytahnul vysledky analyzy a ze mam nador. Ne, nemam, to si jen delal legraci. Haha. Velice vtipne, kdyz mas rocni dite a cekat na dalsi slyset, ze mas nador. Legrace se zacala pak. Druhy UZ neukazal mimco. Stane se. Ale pan doktor byl na 100% jist, ze mam mrtve dite. Poslal me na cistku a vypsal antikoncepci, kterou jsem nikdy nebrala. Choval se neprofesionalne a neeticky, furt mi rikal, ze 100% ma pravdu, neni nutne delat dalsi analyzy, a ze nemam brecet, nic memu zivotu nehrozi a nic se vlastne nestalo. Ja jsem dost odolna stresu. Ale tohle bylo hodne i na me. Hrozny pristup, kdyz prijdes o zadane mimco. Nakonec jsme jela k Milosrdnym bratrum, coz on nechtel, chtel mi poslat na cistku na Obilnak. Tam mi ukazali moje miminko. Zive, se srdecnou akci a hlavne bez jakychkoliv viditelnych problemu. Ale byly to nejhorsi 2h meho zivota. Spatnou diagnozu muze dat i ten nejlepsi lekar, ale tohle bylo naprosto neprofesionalni chovani, delat zerty, ze pacientka ma nador, pak ze potratila, ale nic se nedeje, stane se to u 25% zen, tak at prestanu brecet a vsechno v dost legracni forme... Hruza a des! Nejhorsi investovani 600kc v mem zivote.

Pana doktora nedoporučuji.Nejsem u něj ani 3 měsíc a uz ze dostal přibližně 3000kc.A do toho nepocitam antikoncepci.Nastoupila jsem,protoze jsem se prestehovala a on byl blizko.Bohuzel jsem si o nem nic nezjistila.Roční poplatek 500kč je vážně směšný, vůbec ho nezajima,ze mate hluboko do penezenky,zánět ktery jsem podle nej měla mi lecil asi 6 ruznymi leky,které opravdu nebyly levné.Žádný problem jsem nemela,nic mne nebolelo,nepalilo ani nesvedelo. Jeho diagnoza mi nebyla vubec vysvetlena.

Ž

K panu doktorovi nikdy v životě už nepůjdu.Jako těhotnou mne z ordinace vypakoval za 7 min.Stěžovala jsem si na bolesti a řekl ze mam namoženou dělohu.Mohl poznat že neco není v pořádku a ze malému uz měsíc netluče srdíčko.Mimochodem jsem byla na začátku 7 měsíce když jsem o syna přišla.Nepoznat to na dalších kontrolách nemusela jsem tu už být.Skončila bych s otravou krve a zůstala by mi tu roční holčička bez maminky.Těhotné maminky v zájmu vás a vašich miminek jděte radši jinam.

Příliš nechápu záporná hodnocení na pana doktora. Já na záněty trpím bohužel od jakživa a nikdy mi nenutil předražené preparáty a pokud to nebylo nutné, tak antibiotika nenasazoval. Pokud byl s něčím problém, vždy mi vyhověl. Je pravda, že nabízí různé preparáty, očkování apod.ale stačí říct "ne" a není problém. Pan doktor vše pěkně vysvětlí, jako pacientce se mi se vším nadstandardně věnuje i samotné vyšetření nejsou tak nepříjemná. Rozhodně nemohu říct, že by měl někdy nemístné poznámky. Mě přijdou vtipné, ale chápu, že někdo má raději neosobní a čistě profesionální přístup. Za velké plus považuji, že při problémech dělá ihned UTZ, takže se na vše přijde relativně včas.S manželem jsme se snažili o miminko rok, protože jsem byla po vysazení HA bez cyklu. Pan doktor byl ochotný vše vysvětlit, s ničím na mě netlačil, nic mi nenutil a nakonec se nám to přirozeně podařilo. S těhotenskou poradnou jsem také celkem spokojená, pokud chci na utz něco změřit, vidět, tak pan doktor vše ochotně ukáže a popíše. Fotky z utz sice za moc nestojí, ale tomu nepřikládám význam, jelikož pro fotky se chodí na velký UTZ do Prenatalu. Jinak s těmi SMS je to pravda, rozesílá i o půlnoci, ale to jen dokazuje, že dost pracuje a o pacientky má zájem. Mě to tedy neobtěžuje a jsem ráda. Jediné co mohu panu doktorovi skutečně vytknout je nedochvilnost a dlouhé čekání, možná nadbytek pacientek - pak nezvládá, má v tom malinko chaos, ale jinak ho považuji za odborníka. Je to člověk, jako my ostatní. Trošku tam chybí sestra (ne sekretářka) která by mu pomohla s dokumentací, telefony. Také roční poplatek 500,- není moc na místě. Pro mě ale stále převládají spíše pozitiva, při mých negativních zkušenostech s jinými doktory, že i přes přestěhování mimo Brno jsem ochotna k tomuto lékaři stále dojíždět! Každý by si měl o panu doktorovi udělat vlastní názor a ne se řídit nějakými recenzemi, jelikož každý má jiné potřeby ;-)

Už dlouho jsem se nepobavila tak, jako dnes s panem doktorem. Jakožto nové pacientce se mi věnoval dobré třičtvrtě hodiny a začal řešit obtíže, kterými se má předchozí lékařka moc nezabývala. Všechno vysvětlí, zajímáte ho a opravdu se snaží najít řešení. Ke všemu má velice milý sebeironický humor a při vyšetření je jemný, opět v porovnání se zkušeností s předešlými lékaři. Roční poplatek se u něj skutečně platí, ale taky ten přístup a péče, to vidíte hned při první návštěvě! Tedy po prvním setkání jsem velice mile překvapená. Mohu doporučit!

Pan doktor je skvělý. Chodím k němu už 8 let od dob studia a nemám jediný důvod ho měnit. Je to skvělý, vtipný, profesionální a milý lékař (jako jediný z gynekologů - kde jsem byla- mi co půl roku odebírá stěry na rakovinu děložního čípku a když zapomenu dorazit, tak píše SMS).
Jediné co nefunguje je objednání - ale zase můžete přijít kdykoliv! Má nonstop tel. linku na které opravdu je a když mu zavolám třeba v 19 hod večer kvůli něčemu urgentnímu, neodmítne mi názor, pomoc. Je velmi důsledný a svědomitý - všechny moje "problémy", které třeba nejsou úplně typické vždy skvěle vyřešil. Navíc mně třeba velice vyhovuje, že si od něj mohu odnést antikoncepci, nebo nějaké léky a nemusím pak už chodit do lékáren atd... (dává takové ty balení s dárky, aby to bylo co nejvýhodnější pro pacienty). A když si od něj koupím nějakou "novinku na trhu" a nevyužiji to - problém zmizí a chci to vrátit, vrátí mi peníze. Že se u něj platí roční poplatek 500 kč mi přijde jako celkem normální věc - jedná se o soukromou ambulanci s vybavením přímo v ordinaci. Vždy příjemné prostředí, vůně, čisto a nové vybavení. Staré ošklivé ordinace se zápachem sava a desinfekce mě nejsou sympatické.
Navíc nesnáším lítání kvůli odběru, vyšetření , nebo ultrazvuku po nemocnicích/jiných lékařích - kdy si Vás přehazují jak "horkej brambor" čekáte 3x tak dlouho a jsou na Vás protivní - že jste si vůbec dovolili přijít... Nebo odběr krve od sestry co to neumí a udělá Vám modřiny.... Tady už nikam nemusíte a jste v kontaktu pouze se svým lékařem (který byl na mě vždy milý).

Jeden z nejhorších doktorů (a rozhodně nejhorší gynekolog), jaké jsem kdy potkala. Nejenže neustále léčil neexistující "záněty", ale sám mi prodával antikoncepci, aniž si poznamenal, jakou mi vůbec dal. Nemístné poznámky byly to nejmenší. Vyžadoval každoroční poplatek, na který mi ani po opakované urgenci nevystavil doklad, takže je jasné, že mu to šlo do kapsy. A ještě má tu drzost ve 2 ráno rozesílat sms s tím, že je třeba přijít na pravidelnou prohlídku a zaplatit roční poplatek. Už nikdy.

• migréna
  • bolesti v břiše