Zámečnická 1, Brno

Jsme privátní gynekologické centrum provozované již 11 let. V našem centru ordinují 2 gynekologové.
Oba máme I. i II. aprobaci z oboru gynekolo...

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA Jiný

Pan doktor mi ze začátku připadal profesionální a i když sem tam nevhodně zavtipkoval, věřila jsem mu a nezpochybňovala jsem jeho léčbu. Diagnózu PCOS mi léčí antikoncepcí a za 3 roky užívání žádné zlepšení. Namotal mě na řeči, že ji nasadíme jen na půl roku, jelikož jsem se této léčbě bránila. Také se musím přidat k té informaci o ročním poplatku, který je letos už XXXX,-. Požaduje ho, ale doklad jsem v životě nedostala. To samé u antikoncepce, která se dá ještě k tomu koupit pouze u něj.
Dále se přidávám k antibiotikům, které předepisuje kdykoliv mám nejmenší problém bez výtěru nebo dalšího vyšetření. Dokonce mi několikrát diagnostikoval i zánět močového měchýře bez vyšetření.
Objednávkový systém funguje asi tak, že si musíte vynahradit celé odpoledne na návštěvu, jelikož vás bude čekat x hodinové čekání.
Z důvodu stěhování jsem se rozhodla přejít do Slatiny ke stejnému lékaři, avšak hned po první návštěvě jsem se definitivně rozhodla odejít. Prostředí je velmi nehezké, až špinavé.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA gynekologické vyšetření

Neuveritelne špatný přístup, co se tyče čekání. Není zde žádný systém objednání a čeká se i několik hodin. Hruza.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA gynekologické vyšetření

Loni jsem poté, co mi nebyl pan doktor schopen zaručit, že nebudu muset na pošestinedělní prohlídku čekat dvě a a více hodin, už jsem po deseti letech a dvou porodech definitivně odešla. Absence objednávkového systému je otřesná, roky jsem měla trpělivost, ale už mi došla. Pokaždé jsem chtěla vyletět z kůže, když se ještě přednostně braly pacientky, které si šly "jen pro prášky" a strávily v ordinaci 15 minut. V těhotenství opravdu lahoda tam hodiny sedět v miniaturní čekárně, kde se nedá ani projít. Pana doktora jsem měla ráda, jeho humor mi nevadil, věřila jsem mu jako odborníkovi, ale tohle považuji za neúctu k pacientkám. Co se týče peněz, tak o tom tedy nevím, nikdy po mně nechtěl nic nesmyslně zaplatit, aktuálně chodím k mnohem dražšímu lékaři.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA gynekologické vyšetření

S pánom doktorom som veľmi spokojná. Takisto mi riešil zápal, dovolím si ale povedať že existujúci. Chápem, že jeho humor nemusí vyhovovať každému, za mňa osobne ale 11/10, nikdy som nebola u doktora tohto typu uvoľnenejšia. Pán doktor mi pomohol aj s výberom inej antikoncepcia ktorá je oveľa lepšia než predchádzajúca. Čo sa čakania týka, nemala som problém. Chodím do Slatiny, nikdy som nečala viac ako 10-15 min. Ročný poplatok popravde neriešim. Pri tom koľko snahy som vynaložila kým som si našla dobrého lekára mi to stojí za to a nie je to vec ktorá by ma odradila. Že si to pravdepodobne dáva do vačku? Ruku na srdce, kto by nechcel ošidiť systém. Pán doktor tam trávi skoro aj noci.
Za mňa skvelý doktor. Ale ak chcete chladný prístup a fancy třpitivú recepciu asi by som hľadala inde :)

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA Jiný

Pan doktor byl první gynekolog, ke kterému jsem začala v 15ti letech chodit. Po tom, co mi několik let neustále léčil záněty (výtok uprostřed cyklu), které jsem později pochopila vlastně žádné neexistovaly a byly součástí klasického cyklu, jsem se ozvala, že podle mě na žáněty netrpím a mám vysledováno, že se objevují jen kolem ovulace. Bylo mi řečeno, že tomu nerozumím a záněty to jsou (žádně stěry se nekonaly, vždycky to poznal bez laboratorního rozboru a ještě v ordinaci jsem dostala předpis na nějaké globule). Vrcholem bylo, když mi řekl, že mám PCOS a pokud nebudu brát antikoncepci, nebudu moct mít děti. Tohle ženu v 19ti letech, která se na děti teší, opravdu hodně rozhodí. Antikoncepce mi nevyhovovala, a vaječníky i při/po jejím 1,5 ročním užívání vypadaly pořád stejně, diagnóza stále stejná. Řešení jsem se tedy snažila najít nehormonální, našla jsem si kurz jógy a začala cvičit Hormonální jógu. Po půl roce pravidelného cvičení jsem přišla na kontrolu, kde se p. doktor divil, že vaječníky vypadají zdravé, ale prý to bude jen zkreslení UTZ a PCOS mám pořád. Po mém dotazu, že každý den pravidelně cvičím jógu a zda by tedy mohla mít vliv ona (je i lékařsky prokázané, že na srovnání hormonů tato jógová sestava skvěle funguje), řekl, že to není možné a úplně se mému dotazu vysmál. To byla už poslední kapka, odešla jsem k jinému gynekologovi - ten mimochodem poprvé za celou dobu nechal udělat stěr těch "rádoby zánětů", se kterými jsem za ním přišla na konzultaci, protože jsem jimi byla neustále strašena, a poslal je do laboratoře, aby se zjistilo, že je to jen přirozený výtok uprostřed cyklu. To, že se k panu doktorovi nedá objednat a kolikrát čekáte i 3 hodiny už je jen další nevýhoda, o jeho nemístných vtipech ani nemluvím. Děkuji za zkušenost, ale už nikdy více.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA Jiný

K panu doktorovi chodím už několik let, a jsem opravdu spokojená. Je to odborník, který umí řešit i problémy které jsou nepřímo spojené s těmi gynekologickými. Jeho smysl pro humor odlehčí každou nepříjemnou situaci, když tedy taky sama nějaký ten smysl pro humor vlastníte. To že si musíte počkat, je bohužel daň, kterou mi nevadí platit za kvalitní ošetření. Pan doktor se o své pacienty opravdu zajímá, proto návštěva u něj může být delší, ale i on sám nemá problém zůstat v ordinaci po pracovní době, aby všechny pacientky v klidu vyšetřil. Za mě určitě doporučuji.

Kdyby pan doktor peníze, které od pacientek inkasuje použil raději na renovaci své ordinace a čekárny, alespoň by se u toho "odírání" člověk necítil tak hrozně. Pan doktor hodně mluví, ale nic konkrétního se od něho nedozvíte. Jeho specifický smysl pro humor taky nesedne každému. Nedá se říct, že by vám úplně vnutil, ale silně vám doporuční nějaké pilule a mluví o nich v topm smyslu, že toto je přesně řešení vašho problému. Možná je pan doktor odborník, to já nedokážu posoudit. Ale když se bojíte byť jen lehnout si u něho v ordinaci na lehátko, tak je něco asi hodně špatně. Doporučuju každému před návštěvou uvážit, jakou cenu je ochoten zaplatit a to nejen finančně.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA vedení těhotenství

Na jednu stranu oceňuji, že všechno vysvětlí a můžu se doptávat, taky nic vysloveně nenutí, jen upozorní na rizika odmítnutí nějakého zákroku. Specifický humor nekomentuji. Co mi vadí, je totální dezorganizace provozu - chybí objednávkový systém, ženy v čekárně (malé a vydýchané) si hlídají pořadí dle příchodu, ale do toho přijde občas někdo "jen pro recept" a je vpuštěn před ostatními (min 10-15 v ordinaci), chybí sestra, která by uspíšila vyšetření. Pan doktor taky dost často dorazí a začne ordinovat o několik desítek minut později. Zejména při kontrolách v těhotenství čekat 2-3 hodiny je dost na hlavu.

U pana doktora jsem byla poprvé. A upřímně jsem se snad nikdy necítila tak v pohodě . Moje předchozí gyn. Děs a hrůza týden mě ještě po vyšetření bolelo břicho... Od pana doktora jsem konečně neodcházela bolavá . Co se týče ochoty z jeho strany tak perfektní obvolal mi výsledky krve abych nemusela čekat. Chápu ,že jeho humor není asi pro každého. Za mě super přistoupit.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA kontrola

Pan doktor Sládek je skvělý,nechápu negativní komentáře.
Je vtipný,inteligentní a kompetentní lékař.
Vřele doporučuji.

Oba máme I. i II. aprobaci z oboru gynekolo...

• gynekologie a porodnictví