Ivo Sládek, gynekolog Brno

MUDr. Ivo Sládek

Gynekolog

Gynekologická ordinace MAXIMA

Jsme privátní gynekologické centrum provozované již 11 let. V našem centru ordinují 2 gynekologové. Oba máme I. i II. aprobaci z oboru gynekologie a ...

• Migréna
  • Bolesti v břiše
  • Zánět pochvy

• gynekologie a porodnictví

Antikoncepce

Gynekologická ordinace MAXIMA

Dárcovství oocytů (odměna 15.000 kč)

Ekg - elektrokardiografie

Gynekologická operace

Gynekologické vyšetření

Odstranění jizev laserem

Porodní asistence

Sexuologické poradenství

Gynekologická ordinace MAXIMA

Silgard - vakcina proti lidskému papilomaviru

Gynekologická ordinace MAXIMA

Spolehlivé těhotenské testy (vyhotovené ihned)

Ultrazvuk

Vedení těhotenství

Vyšetření prsu

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA vedení těhotenství

Na jednu stranu oceňuji, že všechno vysvětlí a můžu se doptávat, taky nic vysloveně nenutí, jen upozorní na rizika odmítnutí nějakého zákroku. Specifický humor nekomentuji. Co mi vadí, je totální dezorganizace provozu - chybí objednávkový systém, ženy v čekárně (malé a vydýchané) si hlídají pořadí dle příchodu, ale do toho přijde občas někdo "jen pro recept" a je vpuštěn před ostatními (min 10-15 v ordinaci), chybí sestra, která by uspíšila vyšetření. Pan doktor taky dost často dorazí a začne ordinovat o několik desítek minut později. Zejména při kontrolách v těhotenství čekat 2-3 hodiny je dost na hlavu.

Umístění: jiné místo Jiný

U pana doktora jsem byla poprvé. A upřímně jsem se snad nikdy necítila tak v pohodě . Moje předchozí gyn. Děs a hrůza týden mě ještě po vyšetření bolelo břicho... Od pana doktora jsem konečně neodcházela bolavá . Co se týče ochoty z jeho strany tak perfektní obvolal mi výsledky krve abych nemusela čekat. Chápu ,že jeho humor není asi pro každého. Za mě super přistoupit.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA kontrola

Pan doktor Sládek je skvělý,nechápu negativní komentáře.
Je vtipný,inteligentní a kompetentní lékař.
Vřele doporučuji.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA Preventivní prohlídka

K panu doktorovi jsem šla, protože mě jinde v Brně nechtěli. Bohužel nemám dobrou zkušenost. Čekací doba dvě hodiny v čekárně i přes objednání (pacientky si samy hlídají pořadí podle toho, jak přišly). Hned při vstupu inkasoval 600 Kč na "chod ordinace" bez dokladu. Poté vtipkoval o mém příjmení, že manžel je asi Arab (i když nemám cizí jméno). Při kontrole jsem se cítila dost diskomfortně, dokonce bolestivě - ale budiž. Podle výtoku usoudil zánět, i když jsem byla v době ovulace a po mém konstatování, že mám výtok normálně půlku cyklu, mi raději předepsal globule. Při UTZ opět vtipkoval, že je rád, že není žena, protože do 6 cm velké dělohy se vejde to obrovské dítě. Nakonec poznamenal, že "tak ještě neumřete" = jsem v pořádku...
Na kontrolu po 14 dnech jsem nešla kvůli menstruace a při tel. hovoru na výsledky jsem se dozvěděla, ať si přijdu někdy osobně. Že nemá čas (při prohlídce přitom uvedl své číslo, ať volám kdykoliv přímo jemu). Po uvážení a přečtení hodnocení se tam už neobjevím. Chápu humor, ale tento mi přišel přes čáru a nevhodný ke vztahu pacientka - doktor. Čekací doba otřesná. Před objednáním tedy zvažte, jestli Vám návštěva stojí za to.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA

Pan doktor Sládek je velmi hovorný a moc rád vtipkuje, ale mně osobně to vyhovuje daleko víc, než kdyby celou prohlídku jen mlčel. Přešla jsem k němu po negativní zkušenosti a samovolném potratu na začátku dalšího těhotenství a péči si nemůžu vynachválit. Úvodní prohlídka trvala hodinu, než si všechno ověřil a všechno se mnou probral a každá další kontrola trvá zhruba 20 minut. Opravdu by se mu hodila sestra na administrativu, systém "přijďte a počkejte, až budete na řadě" taky není pro pacientky ideální, ale co se odbornosti, profesionality a lidskosti týče, jsem velmi spokojená.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA

Nedoporucuju, take mi poprve mi prisel prijemny, ale mluvil hodne mimo, mnel zcela nemistne poznamky, sebral dost penez a nedal zadny doklad o zaplaceni, objevil neexistujuci zanet. Nodhadl spravny tyden tehotenstvi a rekl ze nevidi srdicko u plodu, kde u jineho lekare bylo srdicko videt hned.
Podavam stiznost na jeho neobvykle praktiky na Cesku lekarsku komoru.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA Tehotenstvi

Pan Sladek rekl ze nevidi srdicko u plodu. Rekl ze 90% je to pravda. Doporucoval jit do nemocnici ale myslil ze budou me cistit. V nemocnici na ultrazvuku doktorka rekla ze vsehno vporadku. Za 9mesicu ja jsem mela porod. Se narodil zdravy hlapecek.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA

Nedoporucuju. Poprve mi prisel prijemny, ale mluvil hodne mimo. Vzal poplatek 600kc a ani nedal zadny doklad o zaplaceni. Dale objevil neexistujici zanet. Rozhodla jsme ale jeste zustat. Chyba! Druha navsteva byla za 2 tydny. Byla jsem objednana a cekala dalsi hodinu. Kdyz jsem prisla pro tehotensky prukaz, pak doktor vytahnul vysledky analyzy a ze mam nador. Ne, nemam, to si jen delal legraci. Haha. Velice vtipne, kdyz mas rocni dite a cekat na dalsi slyset, ze mas nador. Legrace se zacala pak. Druhy UZ neukazal mimco. Stane se. Ale pan doktor byl na 100% jist, ze mam mrtve dite. Poslal me na cistku a vypsal antikoncepci, kterou jsem nikdy nebrala. Choval se neprofesionalne a neeticky, furt mi rikal, ze 100% ma pravdu, neni nutne delat dalsi analyzy, a ze nemam brecet, nic memu zivotu nehrozi a nic se vlastne nestalo. Ja jsem dost odolna stresu. Ale tohle bylo hodne i na me. Hrozny pristup, kdyz prijdes o zadane mimco. Nakonec jsme jela k Milosrdnym bratrum, coz on nechtel, chtel mi poslat na cistku na Obilnak. Tam mi ukazali moje miminko. Zive, se srdecnou akci a hlavne bez jakychkoliv viditelnych problemu. Ale byly to nejhorsi 2h meho zivota. Spatnou diagnozu muze dat i ten nejlepsi lekar, ale tohle bylo naprosto neprofesionalni chovani, delat zerty, ze pacientka ma nador, pak ze potratila, ale nic se nedeje, stane se to u 25% zen, tak at prestanu brecet a vsechno v dost legracni forme... Hruza a des! Nejhorsi investovani 600kc v mem zivote.

Pana doktora nedoporučuji.Nejsem u něj ani 3 měsíc a uz ze dostal přibližně 3000kc.A do toho nepocitam antikoncepci.Nastoupila jsem,protoze jsem se prestehovala a on byl blizko.Bohuzel jsem si o nem nic nezjistila.Roční poplatek 500kč je vážně směšný, vůbec ho nezajima,ze mate hluboko do penezenky,zánět ktery jsem podle nej měla mi lecil asi 6 ruznymi leky,které opravdu nebyly levné.Žádný problem jsem nemela,nic mne nebolelo,nepalilo ani nesvedelo. Jeho diagnoza mi nebyla vubec vysvetlena.

Ž

K panu doktorovi nikdy v životě už nepůjdu.Jako těhotnou mne z ordinace vypakoval za 7 min.Stěžovala jsem si na bolesti a řekl ze mam namoženou dělohu.Mohl poznat že neco není v pořádku a ze malému uz měsíc netluče srdíčko.Mimochodem jsem byla na začátku 7 měsíce když jsem o syna přišla.Nepoznat to na dalších kontrolách nemusela jsem tu už být.Skončila bych s otravou krve a zůstala by mi tu roční holčička bez maminky.Těhotné maminky v zájmu vás a vašich miminek jděte radši jinam.

• Migréna
  • Bolesti v břiše