Antikoncepce

Dárcovství oocytů (odměna 15.000 kč)

Ekg - elektrokardiografie +16 Více

Gynekologická operace

Gynekologické vyšetření

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Jsme privátní gynekologické centrum provozované již 11 let. V našem centru ordinují 2 gynekologové. Oba máme I. i II. aprobaci z oboru gynekologie a ...

• migréna
  • bolesti v břiše
  • zánět pochvy

Antikoncepce

Gynekologická ordinace MAXIMA

Dárcovství oocytů (odměna 15.000 kč)

Ekg - elektrokardiografie

Gynekologická operace

Odstranění jizev laserem

Porodní asistence

Sexuologické poradenství

Gynekologická ordinace MAXIMA

Silgard - vakcina proti lidskému papilomaviru

Gynekologická ordinace MAXIMA

Spolehlivé těhotenské testy (vyhotovené ihned)

Ultrazvuk

Vedení těhotenství

Vyšetření prsu

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA kontrola

Pan doktor Sládek je skvělý,nechápu negativní komentáře.
Je vtipný,inteligentní a kompetentní lékař.
Vřele doporučuji.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA Preventivní prohlídka

K panu doktorovi jsem šla, protože mě jinde v Brně nechtěli. Bohužel nemám dobrou zkušenost. Čekací doba dvě hodiny v čekárně i přes objednání (pacientky si samy hlídají pořadí podle toho, jak přišly). Hned při vstupu inkasoval 600 Kč na "chod ordinace" bez dokladu. Poté vtipkoval o mém příjmení, že manžel je asi Arab (i když nemám cizí jméno). Při kontrole jsem se cítila dost diskomfortně, dokonce bolestivě - ale budiž. Podle výtoku usoudil zánět, i když jsem byla v době ovulace a po mém konstatování, že mám výtok normálně půlku cyklu, mi raději předepsal globule. Při UTZ opět vtipkoval, že je rád, že není žena, protože do 6 cm velké dělohy se vejde to obrovské dítě. Nakonec poznamenal, že "tak ještě neumřete" = jsem v pořádku...
Na kontrolu po 14 dnech jsem nešla kvůli menstruace a při tel. hovoru na výsledky jsem se dozvěděla, ať si přijdu někdy osobně. Že nemá čas (při prohlídce přitom uvedl své číslo, ať volám kdykoliv přímo jemu). Po uvážení a přečtení hodnocení se tam už neobjevím. Chápu humor, ale tento mi přišel přes čáru a nevhodný ke vztahu pacientka - doktor. Čekací doba otřesná. Před objednáním tedy zvažte, jestli Vám návštěva stojí za to.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA

Pan doktor Sládek je velmi hovorný a moc rád vtipkuje, ale mně osobně to vyhovuje daleko víc, než kdyby celou prohlídku jen mlčel. Přešla jsem k němu po negativní zkušenosti a samovolném potratu na začátku dalšího těhotenství a péči si nemůžu vynachválit. Úvodní prohlídka trvala hodinu, než si všechno ověřil a všechno se mnou probral a každá další kontrola trvá zhruba 20 minut. Opravdu by se mu hodila sestra na administrativu, systém "přijďte a počkejte, až budete na řadě" taky není pro pacientky ideální, ale co se odbornosti, profesionality a lidskosti týče, jsem velmi spokojená.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA

Nedoporucuju, take mi poprve mi prisel prijemny, ale mluvil hodne mimo, mnel zcela nemistne poznamky, sebral dost penez a nedal zadny doklad o zaplaceni, objevil neexistujuci zanet. Nodhadl spravny tyden tehotenstvi a rekl ze nevidi srdicko u plodu, kde u jineho lekare bylo srdicko videt hned.
Podavam stiznost na jeho neobvykle praktiky na Cesku lekarsku komoru.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA Tehotenstvi

Pan Sladek rekl ze nevidi srdicko u plodu. Rekl ze 90% je to pravda. Doporucoval jit do nemocnici ale myslil ze budou me cistit. V nemocnici na ultrazvuku doktorka rekla ze vsehno vporadku. Za 9mesicu ja jsem mela porod. Se narodil zdravy hlapecek.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA

Nedoporucuju. Poprve mi prisel prijemny, ale mluvil hodne mimo. Vzal poplatek 600kc a ani nedal zadny doklad o zaplaceni. Dale objevil neexistujici zanet. Rozhodla jsme ale jeste zustat. Chyba! Druha navsteva byla za 2 tydny. Byla jsem objednana a cekala dalsi hodinu. Kdyz jsem prisla pro tehotensky prukaz, pak doktor vytahnul vysledky analyzy a ze mam nador. Ne, nemam, to si jen delal legraci. Haha. Velice vtipne, kdyz mas rocni dite a cekat na dalsi slyset, ze mas nador. Legrace se zacala pak. Druhy UZ neukazal mimco. Stane se. Ale pan doktor byl na 100% jist, ze mam mrtve dite. Poslal me na cistku a vypsal antikoncepci, kterou jsem nikdy nebrala. Choval se neprofesionalne a neeticky, furt mi rikal, ze 100% ma pravdu, neni nutne delat dalsi analyzy, a ze nemam brecet, nic memu zivotu nehrozi a nic se vlastne nestalo. Ja jsem dost odolna stresu. Ale tohle bylo hodne i na me. Hrozny pristup, kdyz prijdes o zadane mimco. Nakonec jsme jela k Milosrdnym bratrum, coz on nechtel, chtel mi poslat na cistku na Obilnak. Tam mi ukazali moje miminko. Zive, se srdecnou akci a hlavne bez jakychkoliv viditelnych problemu. Ale byly to nejhorsi 2h meho zivota. Spatnou diagnozu muze dat i ten nejlepsi lekar, ale tohle bylo naprosto neprofesionalni chovani, delat zerty, ze pacientka ma nador, pak ze potratila, ale nic se nedeje, stane se to u 25% zen, tak at prestanu brecet a vsechno v dost legracni forme... Hruza a des! Nejhorsi investovani 600kc v mem zivote.

Pana doktora nedoporučuji.Nejsem u něj ani 3 měsíc a uz ze dostal přibližně 3000kc.A do toho nepocitam antikoncepci.Nastoupila jsem,protoze jsem se prestehovala a on byl blizko.Bohuzel jsem si o nem nic nezjistila.Roční poplatek 500kč je vážně směšný, vůbec ho nezajima,ze mate hluboko do penezenky,zánět ktery jsem podle nej měla mi lecil asi 6 ruznymi leky,které opravdu nebyly levné.Žádný problem jsem nemela,nic mne nebolelo,nepalilo ani nesvedelo. Jeho diagnoza mi nebyla vubec vysvetlena.

Ž

K panu doktorovi nikdy v životě už nepůjdu.Jako těhotnou mne z ordinace vypakoval za 7 min.Stěžovala jsem si na bolesti a řekl ze mam namoženou dělohu.Mohl poznat že neco není v pořádku a ze malému uz měsíc netluče srdíčko.Mimochodem jsem byla na začátku 7 měsíce když jsem o syna přišla.Nepoznat to na dalších kontrolách nemusela jsem tu už být.Skončila bych s otravou krve a zůstala by mi tu roční holčička bez maminky.Těhotné maminky v zájmu vás a vašich miminek jděte radši jinam.

Příliš nechápu záporná hodnocení na pana doktora. Já na záněty trpím bohužel od jakživa a nikdy mi nenutil předražené preparáty a pokud to nebylo nutné, tak antibiotika nenasazoval. Pokud byl s něčím problém, vždy mi vyhověl. Je pravda, že nabízí různé preparáty, očkování apod.ale stačí říct "ne" a není problém. Pan doktor vše pěkně vysvětlí, jako pacientce se mi se vším nadstandardně věnuje i samotné vyšetření nejsou tak nepříjemná. Rozhodně nemohu říct, že by měl někdy nemístné poznámky. Mě přijdou vtipné, ale chápu, že někdo má raději neosobní a čistě profesionální přístup. Za velké plus považuji, že při problémech dělá ihned UTZ, takže se na vše přijde relativně včas.S manželem jsme se snažili o miminko rok, protože jsem byla po vysazení HA bez cyklu. Pan doktor byl ochotný vše vysvětlit, s ničím na mě netlačil, nic mi nenutil a nakonec se nám to přirozeně podařilo. S těhotenskou poradnou jsem také celkem spokojená, pokud chci na utz něco změřit, vidět, tak pan doktor vše ochotně ukáže a popíše. Fotky z utz sice za moc nestojí, ale tomu nepřikládám význam, jelikož pro fotky se chodí na velký UTZ do Prenatalu. Jinak s těmi SMS je to pravda, rozesílá i o půlnoci, ale to jen dokazuje, že dost pracuje a o pacientky má zájem. Mě to tedy neobtěžuje a jsem ráda. Jediné co mohu panu doktorovi skutečně vytknout je nedochvilnost a dlouhé čekání, možná nadbytek pacientek - pak nezvládá, má v tom malinko chaos, ale jinak ho považuji za odborníka. Je to člověk, jako my ostatní. Trošku tam chybí sestra (ne sekretářka) která by mu pomohla s dokumentací, telefony. Také roční poplatek 500,- není moc na místě. Pro mě ale stále převládají spíše pozitiva, při mých negativních zkušenostech s jinými doktory, že i přes přestěhování mimo Brno jsem ochotna k tomuto lékaři stále dojíždět! Každý by si měl o panu doktorovi udělat vlastní názor a ne se řídit nějakými recenzemi, jelikož každý má jiné potřeby ;-)

Už dlouho jsem se nepobavila tak, jako dnes s panem doktorem. Jakožto nové pacientce se mi věnoval dobré třičtvrtě hodiny a začal řešit obtíže, kterými se má předchozí lékařka moc nezabývala. Všechno vysvětlí, zajímáte ho a opravdu se snaží najít řešení. Ke všemu má velice milý sebeironický humor a při vyšetření je jemný, opět v porovnání se zkušeností s předešlými lékaři. Roční poplatek se u něj skutečně platí, ale taky ten přístup a péče, to vidíte hned při první návštěvě! Tedy po prvním setkání jsem velice mile překvapená. Mohu doporučit!

• migréna
  • bolesti v břiše