Staňkova 1345, Pardubice
Sam.ordinace PL - stomatologa

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Sam.ordinace PL - stomatologa

Děkuji špičkovému týmu v čele s MUDr. Ivo Nekvindou.

Autentičnost, laskavost, upřímnost, profesionalita, lidskost, důvěra, kvalita. Děkuji srdečně.
Miroslava Koubská

Umístění: Sam.ordinace PL - stomatologa implantáty a jiná ošetření

Já jsem s panem doktorem též velmi spokojená. Můžu porovnávat s více zubaři, protože během dvou let jsem jich obešla opravdu hodně. Pan doktor je dle mého názoru opravdu nejlepší. Mám bezbolestně implantované dva zuby a tyto zuby v mé puse drží lépe, než mé vlastní. Implantáty jedině u tohoto pana doktora. Moc Vám děkuji za péči. Kleinerová

Nejlepší zubař, nejsem u něj evidován, ale když mě chytl akutní zánět moudráku, tak v Pardubicích na stomatochirurgii mě poslali domů a obědnali za týden, já jsem nemohl přes neůstupnou bolest ani jíst a cpal jsem se paralenem, tak jsem se zkusil zastavit u Pana Nekvindy a i přes to, že měl v čekárně asi 3 své pacienty, tak mě přijmul a do půl hodiny jsem byl venku, a zub se krásně zahojil a ještě mě dostalo, že si za svou práci neřekl ani korunu, je to neskutečný, ale je to důkaz že ještě existují slušní a skromní lidé,kteří dělají vynikající práci.

Nejlepší zubař na světě! :-) Výborný přístup k pacientovi. Až u pana doktora Nekvindy jsem se přestal bát zubařů. Zuby mi drží na vlásku :-),ale stejně se je snaží všemožně zachránit. Všem bych ho doporučil. Škoda jen, že už nebere nové pacienty, ale chápu to, diář není nafukovací. :-)
Co se týká sestřičky, ta naše usměvavá blonďatá prý plní povinnosti maminky, tak to bohužel budeme muset pár let vydržet s tou novou. Té naší přeji, ať si miminko užije plnými doušky a vrátí se nám v plné síle zpět. Děkuji za zubní péči MUDr. Nekvindovi a také ji za bezvadný přístup a stálý úsměv na tváři. JT

Byla jsem u pana doktora na implantátech dolní čelisti a mohu podepsat všechny nadšené pacienty. Odborník, rychlý, milý, vstřícný prostě jednička. Opravdu to mohu posoudit, protože jsem již byla dříve na implantaci horní čelisti u jiného lékaře a ten rozdíl byl nebetyčný.
Pane doktore moc děkuji.
Iva

Doktor Nekvinda je na svůj věk fantastický odborník, zachránil mi dva zuby a při každé návštěvě se mi maximálně věnuje. Troufám si tvrdit, že ho jeho práce baví a naplňuje a to je především u lékaře velmi důležité, žádná denní rutina.
Je to můj pátý zubař a doufám, že i poslední.
Navíc sestřička je naprosto profesionální a veselá žena, se kterou není problém domluvit se po ošetření a zajít někam na kávu :-)

Ahoj jsem 23 lety kluk panicka hruza z zubaru ted mam zdratovany predni 2zuby a potrebuji s tim neco delat co myslite da se s nim popovidat ze to chci vyndat a dat tam zubi z priskyrice a tak nejak ?

Vynikající člověk i lékař. S výsledky jeho práce jsem naprosto spokojená.

velice prijemny, kvalitni prace, rozumne ceny

U pana doktora Nekvindy si nechávám dělat implantáty.Chodím k němu už několik let a ještě ani jednou jsem u něj při nějakém zákroku necítila bolest. Mám v něj naprostou důvěru. Velmi jsem i ocenila šíkovnost jeho sestřičky, která mi před zákrokem odebírala krev.Z odběrů mám strach, protože mám žíly ve velmi špatném stavu- způsobila jsem si to tím, jak jsem dávávala dobrovolně krev jako dárce. Tato sestřička se trefila jediným bezbolestným vpichem a stejně tak naplnila 4 potřebné ampule mou krví, aniž by při jejich výměně pohla v mé žíle odebírající jehnlou. což norálně bolí.Ocenila jsem její šikovost.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane doktore,
    vím, že bohužel neberete nové pacienty, ale ráda bych se zeptala, zda bych si u Vás nemohla nechat vyndat moudráky. Slyšela jsem na Vás samou chválu :) Děkuji za odpověď Martina Kapustová

Dobrý den , můžete se objednat na recepci našeho lékařského centra
    Pěkný dne IN

MUDr. Ivo Nekvinda

• Dobrý den,
    potřebuji implantovat 3 zuby vedle sebe v horní čelisti, mohu se k vám objednat na nějaké
    předběžné vyšetření a odhad ceny?
    Děkuji za odpověď.

Dobrý den , můžete se objednat na recepci naše lékařského centra. Bez konzultace a RTG vyšetření není možno stanovit ani cenu , ani léčbu. Pěkný dne IN

MUDr. Ivo Nekvinda