Adresa

Ordinace
Okružní 485, Kolín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Taky velmi moc děkuji paní doktorce že mi zachránila zub a to jsem byl jen na pohotovosti. A rád bych k ní přešel.a její zákrok byl rychlý,bezbolestný a profesionální. Byl jsem nad míru spokojen.

P
Ověřený profil

Obrovský úžas a dík,jak skvělá lékařka i sestra se zde sešly.Chodíme k paní doktorce celá rodina -včetně vnoučat.Naprosto skvělý přístup -každý okamžitě pozná,že této paní doktorce jde především o pacienta a ne o to jak z Vás dostat peníze ,jak to známe z minulosti od některých "lékařů".Jsme moc rádi,že jsme k paní doktorce přešli.

L
Ověřený profil

Přešla jsem k paní zubařce i s dcerkami, brzy nás následoval i manžel. Všichni jsme moc spokojení s péčí a přístupem. Rozhodně doporučuji


V
Ověřený profil

Tak tohle je PANÍ ZUBAŘKA. Záměrně paní zubařka píši velkými písmeny, jelikož si to zalouží. Je to profesional na svém místě. Škoda, že takových zubařů (zubařek) a všeobecně lékařů není víc. Paní doktorka i sestřička s Vámi komunikuje, vždy jsou usměvaví a vstřícní. Zákrok co se mě týče, vždy bezbolestný, atmosféra v čekárně i ordinaci rodinná. Návštěva zubaře je pro většinu lidí stresující, ale u paní doktorky strach ze zubařů po pár navštěvách zmizí. Je to jedna z mála zubařu, kteří nejdou jen po penězích, ale zajímají je samotní pacienti, což se v dnešní době jen tak nevidí. Za sebe a celou svou rodinu mohu paní doktorku a sestřičku doporučit a touto cestou jim poděkovat.


Ověřený profil

Dnes jsem byl na registraci a rovnou mi paní doktorka dva zuby vyrvala. Teda...vono už se tomu ani zuby říkat nedalo... Téměř bez bolesti, jen úplně minimální. Naprostá spokojenost.


M
Ověřený profil

Naprostá profesionálka v oboru. Příjemné prostředí a usměvavá sestřička. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala. Jen tak dál!!!!


V
Ověřený profil

Paní doktorku bych velice ráda DOPORUČILA!!!!Vysoce profesionální přístup a služby.Milé jednání a odborná rada je samozřejmostí jako vždy dobrá nálada.Chodíme k mudr celá rodina i můj malý syn v 18ti měsících bez problémů otevřel pusinku.Budete-li se rozhodovat kam k zubaři určitě kontaktujte skvělou paní doktorku.Přejeme hodně spokojených pacientů!!!!!!!!!!


V

Paní doktorka je velmi profesionální, milá, příjemná a pečlivá. Doposud jsem se nikdy nestkala s takovým přístupem! Naprosto mě zbavila nedůvěry a strachu ze zubařů! Velmi doporučuji !!!


P
Ověřený profil

Paní doktorka má velmi profesionální přístup, notnou dávku lidskosti a odbornost. To vše se ještě tříbí s příjemnou čekárnou a prostředím, které ve člověku neevokuuje strach. Jednoznačně doporučuji a myslím, že jde o jednoho z nejlepších stomatologů v Kolíně.


Skvělý přístup, dobrá nálada, příjemná atmosféra.
Palec nahoru!


Došlo k chybě, zkuste to znovu