Adresa

Okružní 485, Kolín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

Ověřeny pacient

Taky velmi moc děkuji paní doktorce že mi zachránila zub a to jsem byl jen na pohotovosti. A rád bych k ní přešel.a její zákrok byl rychlý,bezbolestný a profesionální. Byl jsem nad míru spokojen.


P
Ověřeny pacient

Obrovský úžas a dík,jak skvělá lékařka i sestra se zde sešly.Chodíme k paní doktorce celá rodina -včetně vnoučat.Naprosto skvělý přístup -každý okamžitě pozná,že této paní doktorce jde především o pacienta a ne o to jak z Vás dostat peníze ,jak to známe z minulosti od některých "lékařů".Jsme moc rádi,že jsme k paní doktorce přešli.


L
Ověřeny pacient

Přešla jsem k paní zubařce i s dcerkami, brzy nás následoval i manžel. Všichni jsme moc spokojení s péčí a přístupem. Rozhodně doporučuji


V
Ověřeny pacient

Tak tohle je PANÍ ZUBAŘKA. Záměrně paní zubařka píši velkými písmeny, jelikož si to zalouží. Je to profesional na svém místě. Škoda, že takových zubařů (zubařek) a všeobecně lékařů není víc. Paní doktorka i sestřička s Vámi komunikuje, vždy jsou usměvaví a vstřícní. Zákrok co se mě týče, vždy bezbolestný, atmosféra v čekárně i ordinaci rodinná. Návštěva zubaře je pro většinu lidí stresující, ale u paní doktorky strach ze zubařů po pár navštěvách zmizí. Je to jedna z mála zubařu, kteří nejdou jen po penězích, ale zajímají je samotní pacienti, což se v dnešní době jen tak nevidí. Za sebe a celou svou rodinu mohu paní doktorku a sestřičku doporučit a touto cestou jim poděkovat.


Ověřeny pacient

Dnes jsem byl na registraci a rovnou mi paní doktorka dva zuby vyrvala. Teda...vono už se tomu ani zuby říkat nedalo... Téměř bez bolesti, jen úplně minimální. Naprostá spokojenost.


M
Ověřeny pacient

Naprostá profesionálka v oboru. Příjemné prostředí a usměvavá sestřička. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala. Jen tak dál!!!!


V
Ověřeny pacient

Paní doktorku bych velice ráda DOPORUČILA!!!!Vysoce profesionální přístup a služby.Milé jednání a odborná rada je samozřejmostí jako vždy dobrá nálada.Chodíme k mudr celá rodina i můj malý syn v 18ti měsících bez problémů otevřel pusinku.Budete-li se rozhodovat kam k zubaři určitě kontaktujte skvělou paní doktorku.Přejeme hodně spokojených pacientů!!!!!!!!!!


V

Paní doktorka je velmi profesionální, milá, příjemná a pečlivá. Doposud jsem se nikdy nestkala s takovým přístupem! Naprosto mě zbavila nedůvěry a strachu ze zubařů! Velmi doporučuji !!!


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka má velmi profesionální přístup, notnou dávku lidskosti a odbornost. To vše se ještě tříbí s příjemnou čekárnou a prostředím, které ve člověku neevokuuje strach. Jednoznačně doporučuji a myslím, že jde o jednoho z nejlepších stomatologů v Kolíně.


Skvělý přístup, dobrá nálada, příjemná atmosféra.
Palec nahoru!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti