Paní doktorka je velmi milá, ochotná, pečlivá, vstřícná a lidská!! Při akutních problémech mě vzala i přestože nejsem zdejší a ona měla plno a navíc zastupovala ještě i jiné stomatology o prázdninách..Moc děkuji!!!

Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Potrebovala jsem rychle osetreni pro meho 4leteho syna,pani doktorka i sestricka mi vysli vstric,bez cekani,profesionalni a lidsky pristup,vrele doporucuji

Pečlivá, ochotně vše vysvětlí, nic nezanedbá, pokud máte problém, vezme vás i mimo objednané hodiny. Už se u zubaře nebojím.

Nejochotnější lékařka co znám, doporučuji!

Jako lékařka i jako člověk je vynikající!
Ovšem jednu věc by radši měla přenechat silnějším chlapům- trhání zubů :)

Pani doktorka je velmi prijemna a ochotna. Vzdy dobre poradi. Muzu jen doporucit.

žena na svém místě....

Nejochotnější lékařka co znám, doporučuji!

Jako lékařka i jako člověk je vynikající!
Ovšem jednu věc by radši měla přenechat silnějším chlapům- trhání zubů :)

žena na svém místě....