Ivana Vorlíčková, zubař Pardubice

MUDr. Ivana Vorlíčková

Zubař

Staňkova 1345, Pardubice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Chodím k paní doktorce s celou rodinou. Je velice vstřícná, ohleduplná, milá k dětem, které k ní chodí rády. Navštěva 2krát do roka tudíž není žádný problém. Všechny mé "resty" dala do pořádku, neznám už žádnou výraznou bolest , jako dřív u jiných. Mohu jen vřele doporučit. Landsmann

S péči o chrup jsme velmi spokojeni,paní doktorka je pečlivá a svědomitá.Vždy usměvavá,chválíme i přístup sestřičky.Rodina Pavlíčkova

Š

K paní doktorce jsem spokojeně chodil asi čtyři roky. Na počátku mi vcelku významně opravila můj předchozím zubařem (a mnou samozřejmě také...) zanedbaný chrup a naučila mě pravidelně chodit na prohlídky každý půlrok. Nikdy mi od ní žádná plomba nevypadla, pravidlem byl lokální rentgen, než se do něčeho pustila. Před větším vrtáním vždy injekce, velmi příjemné jednání. Paní doktorku mohu jen doporučit.

K paní doktorce chodí celá naše rodina a je opravdu výborná.

Jsem s paní doktorkou spokojený. Chodím k ní už delší dobu a to i svými syny. Opravila mi všechny plomby po paní doktorce ke které jsem chodil a postupně mi vypadly. Při trhání moudráků jsem skoro nevěděl že už mi ho vytrhla.