Ivana Roubíčková, zubař Kolín

MUDr. Ivana Roubíčková

Uložit

Zubař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 182, Kolín
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Skvělá a pečlivá zubařka. Velmi přísná, ale když jsou dodržována všechna její doporučení, je hodná a navíc sám pacient pozná rozdíl na svém chrupu.


PANÍ DOKTORKA ROUBÍČKOVÁ MI PŘED 20TI LETY ZACHRÁNILA ZUBY!!!!
NYNÍ JE MI 70 LET A STÁLE MÁM JEŠTĚ DOBRÝ VLASTNÍ CHRUP.
ZA SVŮJ ŽIVOT JSEM POZNAL NĚKOLIK ZUBAŘŮ, ALE PANÍ DR.ROUBÍČKOVÁ
JE SKUTEČNĚ NEJLEPŠÍ!
HLAVNĚ AŤ NÁM JEŠTĚ DLOUHO VYDRŽÍ!!!

PANÍ DOKTORKO PŘEJI VÁM STÁLÉ A PEVNÉ ZDRAVÍ

VÁŠ VELMI SPOKOJENÝ PACIENT

FRANTIŠEK KULHAVÝ


Přísná ale vynikající ve všech ohledech.


JE PRAVDA, ZE PANI ROUBICKOVA JE VELMI NALADOVA, ALE JA BYCH JI NEMENILA ! ! ! NEMAM STRACH K NI CHODIT, I KDYZ JSEM SI TAKE MUSELA NEDAVNO VYPOSLECHNOUT JEJI ZROVNA NE MOC LICHOTIVA SLOVA , ALE TO ZALEZI MYSLIM SI NA NAS, JAK PECUJEME O SVUJ CHRUP. PANI ROUBICKOVA, PREJI VAM HODNE SIL, ABY JSTE TO S NAMI JESTE DOST DLOUHO VYDRZELA. ! ! !


U

K této paní doktorce chodím již od svého dětství a jsem velice spokojená.Někomu se může zdát její přístup tvrdý,dokáže člověku vynadat bez ohledu na věk,ale vše je pro dobro věci.Pokud člověk dodržuje její doporučení,pochvalou nešetří.Pokud ale člověk zaotálí a na své zuby na chvíli opomene,co se týče péče v rozsahu jejího doporučení,při prohlídce vše pozná a dokáže houknout.Ti méně zvyklí toto mohou špatně nést.Mojí mamce držely plomby jen od ní,od nikoho jiného nevydržely déle,než pár měsíců.Má velice individuální přístup.Mohu jen doporučit a jsem za ní moc ráda.Jen se děsím chvíle,až půjde do důchodu(což nebude sice hned,ale....),tak pro mne nasadila hooodně vysokou laťku při výběru jiného zubaře.Přeji jí hodně štěstí do dalších let:-)


S

Nejlepší zubařka, kterou jsem doposud navštívila. Dříve jsem navštěvovala jiného zubaře, přišlo mi, že se mi dostatečně jako pacientovi nevěnuje, tudíž jsem přešla. Paní zubařka mi udělala celkové vyšetření zubů a našla mi spoustu skrytých kazů, o kterých jsem já ani můj předešlý lékař neměli tušení. Perfektně vysvětlí, jak se o své zuby starat, správnou techniku čištění, používání mezizubních kartáčků a pod. Má ke každému velice osobitý přístup a věnuje se svým pacientům naplno! A její , miláčku´to vždycky zvedne náladu! :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti