Ivana Holešovská, psycholog Brno

PhDr. Ivana Holešovská

Psycholog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Kotlářská 911/31, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Synovy mozk dysfunkce a problémy po rozvodu

Udivují mě zdejší negativní komentáře, neboť mám s dr. Holešovskou velmi dobré zkušenosti. Naopak po vystřídání různých psychologů právě ona se synovi věnovala, dělala s ním testy na dysfunkce, takže jsme věděli, kterou cestou jít. Také porozvodové problémy řešila citlivě a lidsky, dítě uměla podpořit a rychle se zorientovat v problematice. Přes složitost rozvodového řízení dokázala vždy vyhmátnout to podstatné a dobře poradit. Já na ni vzpomínám jako na jednoho z mála dobrých psychologů.


Ověřeny pacient

Paní psycholožka je soudní znalec a do posudku napsala lži, které mě očerňují. Je to paní plná zloby i vůči mužům. Při pohovoru se vyskytly z její strany slovní urážky, vyhrožovala mě, vnucovala mě své vlastní názory, telefonovala s někým a řvala na něj, dále se mě snažila poštvat proti mé dceři. Manželčino nevhodné chování naopak obhajovala. Rozhodně doporučuji každému si rozhovor s touto psycholožkou nahrávat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Pripadá mi zaujímave, ze sa tu stazuju stále matki. Ja ako otec bojujuci o str. peci, som s dr. Velmi spokojny

PS.Po 1.5roku. Tak ak by tu uplne nahodou niekoho zaujmaly 1,5 rocne skusenosti zo striedavkou tak mozem cestne prehlasit ze dieta je spokojne a stastne. A co hlavne, chape ze ma dvoch milujucich rodicou. Nerobí mu vobec ziadne problemi striedat dva domovi. Striedava starostlivost je po rozvode, lepsie povedane po rozpade rodiny, najmensie zlo pre dieta!
PS2. Matka sa po 1.5 roku sama presvedcila ze je vsetko ok, a je konecne spokojna aj ona.
PS3.Dakujem za dieta, a za mna dvojnasob..


B
Ověřeny pacient

Pokud můžete, této psycholožce se zdaleka vyhněte, je plná zloby vůči dětem a ženám, zastává se mužů. Je schopná ubližovat stresovaným dětem svými nevybíravými útoky. Ublížila našim dvěma synům způsobem, za který by ji měli odebrat titul dětský psycholog. Jediné štěstí je vysoký věk paní psycholožky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Dvakrát jsme již v životě museli vyhledat psychologa kvůli našemu osvojenému dítěti.Ti ostatní vždy poradili a pomohli.Až teprve setkání s p. Holešovskou nás přimělo vyhledat tyto počítačové stránky a postěžovat si. Neměli jsme nikdy ponětí,že takové to informace existují a lidé na nich mohou svobodně předávat ostatním své zkušenosti.. Snad i náš názor pomůže ostatním v lepším výběru psychologa.Kdyby jsme si přečetli hodnocení ostatních dříve patrně bychom vybrali někoho jiného.Dáváme tímto za pravdu všem,kdož máte špatné zkušennosti s p.Holešovskou.Milujeme naše dítě,jako naše vlastní.I když je o tři roky ve svémm vývoji pozadu.Nikdo dříve ani v mat.školce ani na zákl. škole se spolužákůa už vůbec ne ze strany pedagogů doposud nepoužil podobných urážek na adresu dítěte,až p. Holešovská.Asi totiž doposud táto dáma nepochopila své povolání. Vždyť my jsme za ní právě proto přišli se žádostí o pomoc.Pevně věříme,že naše dítě dožene brzy ostatní.Budeme věnovat tomu velkou lásku a péči a pozornost našemu dítěti.Obrátíme se zcela určitě také s žádostí o radu na jiného psychologa.určitě však ne na p. Holešovskou. NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti