Ivan Weinberger, psychiatr Brno

MUDr. Ivan Weinberger

Psychiatr Více

Masarykova 37, Brno
Ordinace odborného lékaře psychiatra

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace odborného lékaře psychiatra

Můžu jen doporučit, velmi, velmi náročná praxe. Chválím i sestru, celý jejich postoj k vlastnímu problému je velmi pozitivní. Černochová

Umístění: Ordinace odborného lékaře psychiatra jsem toxik

je to nej lekar a lidi by si ho mely vazit takovich odborniku by mnelo byt vi ce a navic ma pekne prostredi a da se snim mluvit je proste super

Velmi přímočarý což je dobře, mám ráda upřímné lidi , ale zaráží mě jeho hodnocení co se žen týče. Připadá mi že na ně z nějakého důvodu hodně zanevřel.Dále mě zaráží jeho postoj k alkoholismu, vlastně chlap který chlasá je úplně normální, protože je to jeho právo, ale ženská která chce aby manžel přestal chlastat je úplně na hlavu, protže mu bere jeho práva. nedivím se že alkohol v naší republice má nasvědomí hodně velký podíl na rozpadu manželství, protože jestli se pár který stojí před krizí rozpadu manželství obrátí na takového odborníka jako je pan doktor, je předem předurčeno k jeho rozpadu. Nikdy více navštěva takového lékaře!!

super lékař. má velice těžký obor a i přes to ví naprosto přesně co dělá. doporučuji každému, kdo potřebuje psychiatra.

já pana doktora úplně obdivuji ,že za ty roky co pracuje s takovými lidmi ,je ještě tak vynikající . a že má mysl na daném místě. D.H.K.

F

mé mamince udajně pomáhá zhruba od září nevidím žádný pokrok byla v léčebně vrátila se a jde to s ní rychle z kopce podle mě to nemá cenu chodit k němu

lidský, chápajíci,prostě super, vždy mě na chvíli postaví na nohy

Je to opravdu vynikajíci doktor,vše vysvětlí,pomůže,léčí se u něho můj táta.Pane doktore děkuji.

Je to člověk na svém místě.Zdenáto.

Dr.W.dovede vytvořit přátelskou atmosféru.Hovoří jasně a velmi tvrdě.Problémy lehce bagatelizuje.Manželovi však dosud nepomohl a to proto,že manželovi chybí snaha po změně životního stylu a alkoholu se nemíní vzdát. Neurol je k ničemu.Pokud pacient spolupracuje určitě má dobré výsledky.
Je velmi charismatický, má moji důvěru.