Jiráskova 55, Brno
Eurogyn, odborný ženský lékař (mapa)

Hysteroskopie

Hysteroskopie

Jiráskova 55, Brno

Eurogyn, odborný ženský lékař

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří gynekologická operace

Pan primář MUDr. Ivan Huvar je velice vstřícný a kultivovaný odborník, kterého mohu doporučit. Na jeho oddělení jsem absolvovala hysterektomii dělohy.

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří operace - hysterektomie

V pohodě. Pan doktor je rázný a mě to vyhovovalo. Každý jsme jiný. Odborník a ochoten vše vysvětlit. Nehodnoťme zde osobnosti, ale odbornost a ta je na špičkové úrovni.

Na MUDr. Huvara mám vzpomínku na jakou nikdy nezapomenu. Když mne operoval myom a odebíral téměř celou dělohu /ve 23 letech, kdy jsem neměla děti/ jsem samozřejmě ve špatném psychickém stavu ležela na operačním stole, kde mi zároveň zaváděli cévku do močového měchýře, takže samozřejmě "tam dole se povolit" a v ten stejný moment mi napíchávali žílu, takže naopak "zatnout". Nechápavě na mne celý operační ansábl koukal jak to že toto zároveň nedovedu. Do toho přišel pan doktor Huvar připraven k operaci a náramně se bavil tím, jak já tam ležím s roztaženýma nohama, přímo naproti mě sedí syn vrchní sestry/netuším, co tam dělal, pravděpodobně sanitář/ a užívá si pohled přímo "tam". Pak jsem naštěstí usnula, ale na tu nechutnou, ponižující situaci, kterou se pan doktor Huvar náramně bavil, nikdy nezapomenu. Nedlouho poté jsem se od něj odhlásila, ale nikdy nezapomněla.

Pan doktor je arogantní, povýšeny a absolutně nevnímá názor pacienta. Nelíbí se mi ani jeho styl vyšetření. Nebyla jsem spokojena s ničím, krom excelentní sestřičky! Lékaře jsem vyměnila.

Slabý, nikomu bych jej nedoporučila.

Profesionalni pristup, odbornik, pristup k pacientovi jako k jednotlivci, komunikativni (ochoten zodpovedet jakekoliv otazky a take kdykoliv) ohledne daneho problemu, prijemne vystupovani. Vim, ze se na nej muzu kdykoliv spolehnout.

Po vleklých problémech jsem se dostala k panu primařovi v nemocnici |Mil. Br. Brno a byla jsem mile překvapena nejen příjemným vystupováním a přístupem k naprosto neznámé pacientce, ale i způsobem výkladu , který mi pomohl pochopit moje problémy. Přestože jsem veškerá vyšetření měla již hotové z naší Nemocnice, nechal udělat další dle svých požadavků. Perfektně vysvětlil postup operace a stále se ptal jestli ještě chci něco vědět. Stejný přístup měly i sestry na jeho oddělení. Přede všemi smekám a obdivuji jejich trpělivost.

Kapacita, výborný lékař i operatér. Pokud bych měla někdy problém a potřebovala opravdu pomoc, šla bych jedině k němu! Mám v něj bezmeznou důvěru. Pokud navrhne někomu operaci, opravdu pro to musí mít pádný důvod.

Mám tu nejhorší zkušenost!!! Před lety operoval moji mamince cystu na vaječníku a maminka už se z nemocnice nevrátila!!!

Jezdím k Mudr Ivanovi Huvárovi 17 let a můžu jen doporučit.Výborný odborník.Děkuji za vše co pro mě udělal je to lékař na správném místě Gábina