Adresy (2)

Eurogyn, odborný ženský lékař
Jiráskova 55, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Jiráskova 55, Brno

Eurogyn, odborný ženský lékař

Zkušenosti

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří Jiný

Jedním slovem NEDOPORUČUJI! Mám cysty a podezření na endometriozu.Pan Primář na moji otázku jestli budu moct mít druhé dítě (mám 23.let) mi velice chladně odpovedel “ze si myslí ze mi teda z vajecniku nic nezbyde) a ze mám být rada za jedno dítě. Druhy den jsem šla na Obilní trh chtěla jsem slyšet další názor jiného gynekologa.Tam s naprosto milým přístupem byli překvapeni co jsem si vyslechla.Žádný vaječníky brát nebudou a budou se snažit,aby mi toho zachovali co nejvíce.Takže za mne tohle je primář

S
Umístění: Eurogyn, odborný ženský lékař Jiný

Jednalo se o mou první návštěvu v ordinaci. MUDr. Ivan Huvar byl velmi příjemný, taktní a především profesionální. Po úvodních otázkách mi srozumitelně vysvětlil, co bude následovat. Děkuji tímto panu doktorovi za přístup, který není vždy a všude samozřejmý.

J
Umístění: Eurogyn, odborný ženský lékař Jiný

MUDr. Ivan Huvar vynikající odborník, skvělý člověk, vždy ochoten vysvětlit jakýkoliv problém. Věnuje vždy dostatek času každé pacientce. Vyslovují mu obrovský obdiv a poděkování za jeho laskavou péči,, lidský přístup a vysokou profesionalitu. Jsem v jeho péči již 20 let a těší mě, že mohu být i nadále jeho pacientkou. Děkuji pane primári, vážím si Vas jako lékaře i jako člověka.


J
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří gynekologická operace

Pan primář MUDr. Ivan Huvar je velice vstřícný a kultivovaný odborník, kterého mohu doporučit. Na jeho oddělení jsem absolvovala hysterektomii dělohy.


Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří operace - hysterektomie

V pohodě. Pan doktor je rázný a mě to vyhovovalo. Každý jsme jiný. Odborník a ochoten vše vysvětlit. Nehodnoťme zde osobnosti, ale odbornost a ta je na špičkové úrovni.


M
Ověřený profil

Na MUDr. Huvara mám vzpomínku na jakou nikdy nezapomenu. Když mne operoval myom a odebíral téměř celou dělohu /ve 23 letech, kdy jsem neměla děti/ jsem samozřejmě ve špatném psychickém stavu ležela na operačním stole, kde mi zároveň zaváděli cévku do močového měchýře, takže samozřejmě "tam dole se povolit" a v ten stejný moment mi napíchávali žílu, takže naopak "zatnout". Nechápavě na mne celý operační ansábl koukal jak to že toto zároveň nedovedu. Do toho přišel pan doktor Huvar připraven k operaci a náramně se bavil tím, jak já tam ležím s roztaženýma nohama, přímo naproti mě sedí syn vrchní sestry/netuším, co tam dělal, pravděpodobně sanitář/ a užívá si pohled přímo "tam". Pak jsem naštěstí usnula, ale na tu nechutnou, ponižující situaci, kterou se pan doktor Huvar náramně bavil, nikdy nezapomenu. Nedlouho poté jsem se od něj odhlásila, ale nikdy nezapomněla.


N
Ověřený profil

Pan doktor je arogantní, povýšeny a absolutně nevnímá názor pacienta. Nelíbí se mi ani jeho styl vyšetření. Nebyla jsem spokojena s ničím, krom excelentní sestřičky! Lékaře jsem vyměnila.


R
Ověřený profil

Slabý, nikomu bych jej nedoporučila.


L
Ověřený profil

Profesionalni pristup, odbornik, pristup k pacientovi jako k jednotlivci, komunikativni (ochoten zodpovedet jakekoliv otazky a take kdykoliv) ohledne daneho problemu, prijemne vystupovani. Vim, ze se na nej muzu kdykoliv spolehnout.


J
Ověřený profil

Po vleklých problémech jsem se dostala k panu primařovi v nemocnici |Mil. Br. Brno a byla jsem mile překvapena nejen příjemným vystupováním a přístupem k naprosto neznámé pacientce, ale i způsobem výkladu , který mi pomohl pochopit moje problémy. Přestože jsem veškerá vyšetření měla již hotové z naší Nemocnice, nechal udělat další dle svých požadavků. Perfektně vysvětlil postup operace a stále se ptal jestli ještě chci něco vědět. Stejný přístup měly i sestry na jeho oddělení. Přede všemi smekám a obdivuji jejich trpělivost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu