Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
2 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Pan doktor je dle mého názoru vcelku dobrý lékař. Mně se snaží vždy pomoci. Co oceňuji, je, že nesnaží za každou cenu vše zaplácat antibiotiky, hledá co nejšetrnější léčbu. Sice neoplývá extra sympatiemi, neusmívá se, ale ani nepůsobí nijak arogantně nebo nezájmem o pacienta.

Co ale vidím jako problém je organizace v ordinaci. Pacient čeká minimálně dvě hodiny, ale spíše více, objednání nefunguje (prý že starší pacienti při zavedení objednání byli zmatení a nelíbilo se jim to, takže po pár měsících to zrušili). Na panu lékaři jde vidět, jak nestíhá, na takové kvantum pacientů by měl být další jeden celý lékař. Je to škoda, celkovému obrazu to škodí a myslím, že dlouhodobě takový nápor nejde snášet.


B
Ověřeny pacient

Velice arogantní, neochotný lékař. Ačkoliv se na rtg. nepotvrdila dg., s kterou jsme přišli, neměl snahu pomoci pacientovi, který měl 2dny 40-ky teploty, ani v rychlosti. Prý to není životu ohrožující stav a ať si laskavě počkáme ve frontě, která byla min. tak na hodinu. Jinak neví, co po něm chceme. Tak jsme raději jeli zpět k obvodnímu. Maminka mi poté z teplot zkolabovala v autě a skončila v nemocnici.
Možná jako plicní ujde, ale jako lékař, který složil hip.přísahu, selhal.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti