MUDr. Irena Vrátná

Pediatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

20 názor

Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Šrámkova 3, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Nová registrace pacienta

Jako prvorodička jsem na jaře hledala včas praktického lékaře pro mé dítě. Během dotazu na možné zaregistrování k p. Mudr Vrátné na mě paní doktorka hned vybafla velmi nepříjemným tónem, že pokud bych náhodou nechtěla dítě očkovat, nebo si v tomto směru nějak vymýšlela, ať hledám jinde. Do určité míry tenhle přístup respektuji, ale šlo by to vysvětlit i slušně a klidně. Své dítě očkovat chci, ale chování lékaře je pro mě důležité.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Pani doktorka je strašně hodná chodila jsem k ni když jsem byla mala az do 18 let ted tam mam syna a je porad stejně mila moc doporučuji

K
Ověřený profil

Výborná paní doktorka, vždy pomohla, poradila, je ochotná, vysvětlí vše i naprostému laikovi bez zbytečných arogantních ksichtíků, či tónu. Velice zvažuje podání antibiotik a není hned negativně kritická k jinému názoru. Sestřička občas trošilinku náladová, ale po porodu k nám přišla ihned, s úsměvem a gratulací :-) Občas je to asi nutné být trochu ostřejší, když jsou občas maminky histeričtější :-) Takže sečteno a potvrzeno, doporučuji bez obav :-) K.


Z
Ověřený profil

I já můžu jen doporučit paní Doktorka je opravdu super mám u ní 3 děti a nikdy neporadila špatně ba naopak vždy poradila i léčila super i sestřička je milá jen a jen doporučuji


M
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička mají vždy čas ať už jen na radu nebo léčení.Chodím k nim již 18 let se 2 syny a po celou dobu jsem se nemusela obávat,že její diagnostika nebo léčba jsou zmýlené.Když se nedařilo s tou či onou mastí nebo lékem,vždy pomohla a poradila jinou léčbu.Je opravdu důsledná...syna mi zachránila léčbou boreliozy a meningokoka,druhého pak spálovou angínou...rozpoznala hned.Je milá a k dětem vždy přistupuje s úsměvem.


K paní doktorce Vrátné chodím se synem. Vždy jsem byla spokojená s jejím přístupem. Myslím, že je to odbornice na svém místě. Sestřička je také fajn.
S. Tonarová


k paní doktorce chodili obě mé dcery,paní doktorka byla vždy profesionál,milá,přívětivá,vše vysvětlila.
Paní doktorce za vše moc děkuji.
Sestřička je fajn.

Svobodová Pavlína


L
Ověřený profil

Profesionální paní doktorka, vždy milá, vše vysvětlí laikovi, aby to pochopil (i od ostatních lékařů - z nemocnice). Jsem moc ráda, že mám u ní oba kluky. Sestřička velmi milá, zdraví nás i na ulici přesto, že tam často nechodíme.


Paní doktorku bohužel nemohu doporučit. V poradně pro kojence jsme nikdy nedostali žádnou radu ani doporučení, vše jsem si musela poradit sama nebo přes jiné známé lékařky.


Taky má v registru obě mé děti...je velice pečlivá, příjemná a obětavá...sestřička je také super...
Jen si dovolím malou vítku ke kouření paní doktorky, občas se stane, že je to dost cítit a je to velice nepříjemné...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu