Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Šrámkova 3, Ústí nad Labem
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Nová registrace pacienta

Jako prvorodička jsem na jaře hledala včas praktického lékaře pro mé dítě. Během dotazu na možné zaregistrování k p. Mudr Vrátné na mě paní doktorka hned vybafla velmi nepříjemným tónem, že pokud bych náhodou nechtěla dítě očkovat, nebo si v tomto směru nějak vymýšlela, ať hledám jinde. Do určité míry tenhle přístup respektuji, ale šlo by to vysvětlit i slušně a klidně. Své dítě očkovat chci, ale chování lékaře je pro mě důležité.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Pani doktorka je strašně hodná chodila jsem k ni když jsem byla mala az do 18 let ted tam mam syna a je porad stejně mila moc doporučuji

K
Ověřený profil

Výborná paní doktorka, vždy pomohla, poradila, je ochotná, vysvětlí vše i naprostému laikovi bez zbytečných arogantních ksichtíků, či tónu. Velice zvažuje podání antibiotik a není hned negativně kritická k jinému názoru. Sestřička občas trošilinku náladová, ale po porodu k nám přišla ihned, s úsměvem a gratulací :-) Občas je to asi nutné být trochu ostřejší, když jsou občas maminky histeričtější :-) Takže sečteno a potvrzeno, doporučuji bez obav :-) K.

Z
Ověřený profil

I já můžu jen doporučit paní Doktorka je opravdu super mám u ní 3 děti a nikdy neporadila špatně ba naopak vždy poradila i léčila super i sestřička je milá jen a jen doporučuji

M
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička mají vždy čas ať už jen na radu nebo léčení.Chodím k nim již 18 let se 2 syny a po celou dobu jsem se nemusela obávat,že její diagnostika nebo léčba jsou zmýlené.Když se nedařilo s tou či onou mastí nebo lékem,vždy pomohla a poradila jinou léčbu.Je opravdu důsledná...syna mi zachránila léčbou boreliozy a meningokoka,druhého pak spálovou angínou...rozpoznala hned.Je milá a k dětem vždy přistupuje s úsměvem.

K paní doktorce Vrátné chodím se synem. Vždy jsem byla spokojená s jejím přístupem. Myslím, že je to odbornice na svém místě. Sestřička je také fajn.
S. Tonarová

k paní doktorce chodili obě mé dcery,paní doktorka byla vždy profesionál,milá,přívětivá,vše vysvětlila.
Paní doktorce za vše moc děkuji.
Sestřička je fajn.

Svobodová Pavlína

L
Ověřený profil

Profesionální paní doktorka, vždy milá, vše vysvětlí laikovi, aby to pochopil (i od ostatních lékařů - z nemocnice). Jsem moc ráda, že mám u ní oba kluky. Sestřička velmi milá, zdraví nás i na ulici přesto, že tam často nechodíme.

Paní doktorku bohužel nemohu doporučit. V poradně pro kojence jsme nikdy nedostali žádnou radu ani doporučení, vše jsem si musela poradit sama nebo přes jiné známé lékařky.

Taky má v registru obě mé děti...je velice pečlivá, příjemná a obětavá...sestřička je také super...
Jen si dovolím malou vítku ke kouření paní doktorky, občas se stane, že je to dost cítit a je to velice nepříjemné...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti