Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

1 300 Kč

4 800 Kč

2 000 Kč

2 000 Kč

Vážení pacienti,
i mě situace dohnala ke zdražení opakované návštěvy. Cena 2000 Kč je platná od 10.3.2024 kromě pacintů objednaných před zdraž...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min)

Prijemne vybavena ordinace, mily pristup, profesionalni pece. Nemam co bych vytkla, priste prijdu zas .

Dobrý den, moc děkujeme za milý komentář, Terce vyřídím. K. Dušková

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková První návštěva u této DH - vstupní (60-75 min.)

Na dentální hygieně jsem byla poprvé, měla jsem obavy, ale paní Kateřina je prostě skvělá. Slíbila, že to nebude bolet a nebolelo. Velmi empatická, vše předem vysvětlí, šetrné ošetření, ale účinné. Jít k ní na dentální hygienu bych přirovnala ke schůzce s kamarádkou u kávy. Mohu jen a jen doporučit.

Ing. Kateřina Dušková

Dobrý den, moc děkuji za hezký komentář, udělal mi obrovskou radost. KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji paní Tereze Paďour za pečlivě a bezbolestně provedenou dentální hygienu a také za mnoho cenných rad. Vážím si lidského přístupu a pohodové atmosféry
Budu se těšit na příští návštěvu.

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Jiný

Tentokrát jsem i s dcerou (7 let) nebyla u paní Kateřiny, ale u kolegyňky, a opět obrovská spokojenost. Lidský přístup, snaha pomoci, konkrétní informace, jemná péče, dobré rady a k tomu obrovská trpělivost s mírně hysterickým dítětem bojícím se zubařů (a zároveň úžasný milý přístup vedoucí k výsledku) - to jsou pozitiva obou dam.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní služby. Realistický přístup k věci. Vše bez problémů. Odešel jsem s novým úsměvem. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Dušková je skvělá, vždy se v ordinaci cítím komfortně, je sympatická a svojí práci dělá na 1000%

Byla jsem zde již podruhé a opět velmi spokojená, Paní hygienistka má čas všechno v klidu vysvětlit a vždy odvede dobrou práci

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní hygienistka byla vstřícná, příjemná, vysvětlení bylo jasné, srozumitelné, s důrazem na konkrétní body pro můj specifický případ. Všechny skrvny na zubech, které se mi nedařilo vyčistit ani při sebevětší snaze, jsou pryč, zuby mám úplně čisté.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Má první návštěva byla fantastická,tohle jsem vúbec nečekala,velmi milá,hodná,empatická a troufám si tvrdit paní hygianistika tuhle práci dělá s láskou a ohleduplností,absolutně nic mě nebolelo,řekla bych, že ani není možné,že si člověk nepřipadal jako v ordinaci,,,jsem nadšena a mohu všem doporučit. Budu se těšit na další návštěvu. Prostě kdyby to šlo dám sto hvězdiček. Takhle by měl vypadat a smýšlet každý kdo se kouká lidem do úst. Děkuju,,,,,,,

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena děti do 14 let

Skvělé jako vždy. Syn je nadšený a jinam nechce chodit. Má nově rovnátka a vše mu bylo ohledně čištění vysvětleno a ukázáno.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
Hezký den, K. Dušková

Ing. Kateřina Dušková

Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
Drzim palce, KD