Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

161 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 45 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Dobrý den, ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro dentální hygienistky, kde byl mým… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Ordinace MUDr. Saberové - 4. patro

Olšanská 7, Praha 3
    130 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost
    V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

Služby

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.) 1 780 Kč
    Dentální hygiena - děti do 14 let 780 Kč
    Dentální hygiena - david urban 1 480 Kč
    Bělení - domácí s quick startem 4 350 Kč
    Odstranění pigmentací (depurace/air flow)
    Odstranění zubního kamene, plaku
    Pískování (air flow)

Hodnocení pacientů

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Obvykle komentare moc nedavam, ale pani Katerinu musim oznacit. Po prvni navsteve jsem naprosto spokojena i kdyz jsem mela trochu obavy.
    Pani Katerina je velmi mila a pecliva. Prace byla provedena profesionalne a hlavne bezbolestne. A take moc vazim toho, ze vsechno bylo krasne a srozumitelne vysvetleno, kazdy provedeny krok.
    Vase prace zaslouzi znamku VYBORNE a muzu jen DOPORUCIT. Jste uzasny clovek, s Vami je pohoda a zabava. Dekuji Vam mockrat a tesim se na dalsi navstevu. Stastny pacient.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

5 hvězdiček bez váhání! A kdyby to šlo, tak dám víc. :) Paní Dušková je skutečně neuvěřitelně šikovná a všem ji vřele doporučuji. Zuby krásně vyčistí, vše důkladně vysvětlí a naučí správnou péči o chrup. Člověku se skoro nechce odcházet z ordinace, když je po všem. Vážne super, moc Vám děkuji.

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji za citlivý a profesionální přístup. S návštěvou jsem byla spokojená a mohu doporučit i ostatním pacientům. BF

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji paní Katce za velmi příjemný a zároveň profesionální přístup, můžu jen odporučit. Ráda opět přijdu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní práce, děkuji za vaše šikovné ruce a krásný úsměv jako bonus. Konečně chodím na DH ráda, dokonce se na ni i těším

• Komentáře normálně moc nedávám, ale tady ho dám velice rád. S tak dokonalou péčí a skvělým přístupem jsem se ještě nesetkal. A že se v zubařském křesle pobavím a nasměju, to by mě také ani ve snu nenapadlo. O skvělém výsledku ošetření ani nemluvě - vše bylo provedeno naprosto citlivě, bezbolestně a s vysvětlením každého kroku. Člověk má konečně pocit, že není jen položka v kartotéce, ale je k němu přistupováno lidsky a profesionálně zároveň. Paní Katka je milá, usměvavá a její práce ji evidentně baví - jsem rád, že jsem potkal někoho takového. Bezesporu nejpříjemnější návštěva dentální hygieny, jakou si lze představit - tady prostě chybu neuděláte! Přeji hodně stejně spokojených zákazníků jako jsem byl já! Děkuji!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)2016-01-18

Dobrý den, moc díky za krásný komentář a budu se těšit na Vaši další návštěvu s odborným výkladem o mikroskopování hmyzích končetin :-))) Takhle jsem se dlouho nezasmála!

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Dušková je moc milá, příjemná a vše člověku vysvětlí. U ní je dentalní hygiena naprosto bezbolestná a vlastně i příjemná procedura, alespoň já jsem si tu péči užívala ☺ Zavedla bych dentalní hygienu jako povinnost pro každého a paní Duškovou všem doporučuji!!

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejvíc super:0)))děkuji ..já určitě doporučuji:0)))byla jsem na dentální hygieně poprvé a určitě budu chodit pravidelně:0))díky

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Opět naprosto profesionální,precizní avšak velmi milý přístup. Paní Duškovou všude doporučuji a všichni odchází spokojení jako já :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Absolutní spokojenost, jednoznačně doporučuji, profesionální přístup i péče. Těším se na další návštěvu.

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Dobrý den,
    ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro dentální hygienistky, kde byl mým učitelem praxe a zároveň velkým vzorem. Doposud jsem k němu posílala své pacienty, kteří potřebovali důkladné hloubkové čištění, nyní je mi ctí s ním spolupracovat ve své nové ordinaci. Objednávat se k němu můžete každé pondělí.

David Urban, DiS.
    Vzdělání na soukromé SVOŠZ pro DH, Sekaninova 12 ukončené absolutoriem v červnu 2004.
    První zaměstnání u MUDr. Zvolánka v Plzni: únor 2005 - duben 2007
    Odborný dohled při praktické výuce na DH škole únor 2008 - dosud
    Praha 6, MUDr. Podlešáková: prosinec 2008 - březen 2013
    Praha 4, MUDr. Cermanová: od října 2012 dusud
    Praha 4, poliklinika Budějovická: od ledna 2016 - 2018

Co vás čeká na návštěvě dentální hygieny
    Dentální hygiena je individuálně upravena pro každého konkrétního pacienta. Typicky zahrnuje jednu vstupní a dále udržovací návštěvy (tzv. recally) v intervalu cca půl roku. V některých případech je potřeba profesionální čištění chrupu rozdělit do více termínů (např. při silném krvácení dásní či velkých nánosech zubního kamene apod.).

Vstupní návštěva
    Vstupní návštěva trvá 60-75 minut, zahrnuje prohlídku chrupu a obeznámení s jeho stavem, následné ošetření spočívající v odstranění zubního plaku a kamene, popř. pigmentací (zabarvení od čaje, kávy, cigaret apod.) pomocí pískování (air flow) či depurace. Po profesionální hygieně je sklovina zaleštěna a nafluoridována. Závěr návštěvy tvoří individuální doporučení vhodné techniky čištění (se zaměřením na pacientova problematická místa) s praktickým nácvikem a výběr odpovídajících pomůcek, aby následná domácí péče o zuby byla co nejefektivnější.

Kontrolní návštěva (pokud je nutna - tzn. při vstupní návštěvě se nestihlo vše)
    Dalším krokem může být kontrolní návštěva, při které dentální hygienistka ověří, zda pacient zvládá chrup od minulé instruktáže správně vyčistit, nebo zda je nutná tzv. reinstruktáž. Tato návštěva zahrnuje důkladnou prohlídku chrupu, odstranění případných pigmentací ze zubů, plaku a zubního kamene, kontrolu techniky čištění a v některých případech výběr dalších pomůcek pro dokonalou domácí péči.

Udržovací návštěva (tzv. recall)
    Intervaly preventivních ošetření jsou individuální, nejčastěji je doporučováno absolvovat je 2-3 ročně (konkrétní čas pro další návštěvu se pacient dozví na vstupní prohlídce). Vhodná doba i průběh návštěvy záleží na pacientově osvojení vhodné techniky čištění, na tom, zda-li kouří a dalších různých faktorech.

• dentální hygiena

Nemoci