Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.) (1 780 Kč)

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.) (1 480 Kč)

Dentální hygiena - děti do 14 let (780 Kč) + 14 Více

Dentání hygiena - víkend (1 780 Kč)

Dentální hygiena - david urban (1 480 Kč)

Bělení domácí (4 000 Kč)

Dobrý den, ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro d...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

U paní Duškové jsem byla už vícekrát. Je nesmírně pečlivá a citem pro pacienta. Naučí i techniku správného čistění zubů a doporučí vhodný mezizubní kartáček. Návštěvu doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za milý komentář a mám velkou radost z toho, že se stále vracíte :-) Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Velmi příjemná slečna/paní hygienistka mi skvěle vysvětlila, jak správně čistit zuby a kde jsem dělala chyby, doporučila vhodnou velikost mezizubních kartáčků a pečlivě vyčistila všechny zuby. Milé a sympatické prostředí, mohu jen vřele doporučit!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za Vaši moc milou návštěvu a krásné hodnocení. Budu se těšit na příště! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Pani Duskova odvedla skvelou praci, navic je velice prijemna, komunikativni a vse srozumitelne vysvetli. Cisteni bylo setrne a naprosto bezbolestne, muzu doporucit i lidem ktery maji z podobnych zakroku obavy. Dekuji

Dobrý den,
moc děkuji za krásný komentář a milou návštěvu :-) Budu se těšit znovu naviděnou! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní ing.Dušková je velice milá,přátelská a příjemná,přitom odvádí kvalitní a profesionální práci.Perfektně mi odstranila můj zubní kámen a na závěr mi ještě dala dobré rady, vše vysvětlila a názorně ukázala.
Ráda přijdu znovu,mohu ji vřele doporučit i ostatnim!

Dobrý den,
mám velkou radost, že jste byla spokojená. Děkuji za hezký komentář i Vaši milou návštěvu a budu se těšit na další. KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jako vždy, byla jsem velmi spokojená. Paní Dušková je pečlivá a velmi milá. Ošetřovala mě i mého vnuka. Ještě jednou děkuji.

Dobrý den,
moc ráda jsem Vás oba viděla a budu se těšit na příště. Děkuji za milé hodnocení! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vždy jsem maximálně spokojena s kvalitní, profesionální prací a velmi lidským a příjemným přístupem. Určitě mohu návštěvu jen doporučit.

Dobrý den,
podle kalendáře jste byla u kolegy Davida Urbana. Moc mě těší, že jste byla spokojena a budeme se těšit na Vaši další návštěvu! KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

Za mně dávám všechny palce nahoru, perfektně odvedená práce. Mám zuby takové, že je ani nepoznávám, takže pecka a už teď vím, že je dobré doporučit kvalitu a profesionalitu, která zde prostě jasně jde s dobou. Sednul jsem si na zadek a odešel s údivem jak mám krásně čisté zuby....Děkuji moc Holcman

Dobrý den,
moc díky za krásný komentář, udělal mi velkou radost! Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

DH navštěvuji pravidelně, u paní Duškové jsme byl ale poprvé a zcela jistě ne naposledy, mohu porovnávat a tady jsem byl velmi spokojený.
Moc se mi líbilo, že jsem dostal SMS o malém zpoždění , což se může kdykoliv stát, a nepamatuji se že by měl někdo jiný potřebu se omluvit a informovat zákazníka v oblasti lékařských služeb o 15 minutovém skluzu, všude jinde se to bere jako normální stav. O důvod více se objednat právě zde. Vyšší cena za výkon je naprosto v souladu s poskytovanou kvalitou.

Dobrý den,
moc děkuji za milé hodnoceni! Časový skluz mívám bohužel poměrně často - většinou, když je potřeba návštěvu dotáhnout do konce - někdy se zákrok s instruktáží nevejde do časového intervalu, ale zároveň ne o tolik, abych pacienta zvala na další návštěvu.
Pokud se mi takové zpoždění "vleče" přes více klientů, snažím se dávat včas vědět.
Jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojený a budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní dentální hygienistka Kateřina je člověk na svém místě! Jestli si představuji nějak lékaře 21. století, tak přesně takhle. Vše mi bylo vysvětleno a názorně ukázáno. Těším se na příští návštěvu.

Dobrý den,
jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojen a děkuji za krásný komentář - udělal mi velkou radost :-) KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ing. Duškovou jsem si vybrala na základě doporučení a kladné informace se potvrdily. Veškeré obavy ze mne spadly. Oceňuji profesionální a lidský přístup. Také je pro klienta praktické, že se lze objednat přes internet - tudíž člověk nepromarní hodiny marnou snahou se někam dovolat.
Marta Soukupová

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, mockrát děkuji za Váš milý komentář a budu se těšit znovu naviděnou! KD

Pískování (air flow)

Instruktáž domácí dentální hygieny

Odstranění zubního kamene, plaku

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Cena není uvedená

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Cena není uvedená

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

150 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Vyšetření dutiny ústní

Cena není uvedená

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.)

Dentální hygiena - děti do 14 let

780 Kč

780 Kč

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

4 350 Kč

Dentání hygiena - víkend

Bělení domácí

4 000 Kč

4 000 Kč

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Dentální hygiena - david urban

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Objednala jsem se na základě kladných referencí a rozhodně nelituji. Dentální hygienu u Katky mohu jen doporučit. Vše bylo názorně vysvětleno a hlavně nic nebolelo. Po ošetření jsem měla v puse uklizeno jako v "pokojíčku". To, že jsme se nakonec dopátraly toho, že se známe ze školy, bylo příjemným bonusem navíc. Na další návštěvu se moc těším a doufám, že doporučené rady ohledně správného čištění zubů zvládnu.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Moc děkuji za komentář a milou návštěvu, budu se těšit na příště :-) Výsledek čištění zkontroluji :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Navštívil jsem již 4 dentální hygienistky v Praze, ale co vyčnívalo z mé zkušenosti v ordinaci paní Duškové bylo:
1) Neuspěchaná služba
2) fluoridace zubů je zahrnuta v základní ceně
Rozhodně se budu vracet.

P.S. Děkuji za pomoc s češtinou

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Obvykle komentare moc nedavam, ale pani Katerinu musim oznacit. Po prvni navsteve jsem naprosto spokojena i kdyz jsem mela trochu obavy.
Pani Katerina je velmi mila a pecliva. Prace byla provedena profesionalne a hlavne bezbolestne. A take moc vazim toho, ze vsechno bylo krasne a srozumitelne vysvetleno, kazdy provedeny krok.
Vase prace zaslouzi znamku VYBORNE a muzu jen DOPORUCIT. Jste uzasny clovek, s Vami je pohoda a zabava. Dekuji Vam mockrat a tesim se na dalsi navstevu. Stastny pacient.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

5 hvězdiček bez váhání! A kdyby to šlo, tak dám víc. :) Paní Dušková je skutečně neuvěřitelně šikovná a všem ji vřele doporučuji. Zuby krásně vyčistí, vše důkladně vysvětlí a naučí správnou péči o chrup. Člověku se skoro nechce odcházet z ordinace, když je po všem. Vážne super, moc Vám děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji za citlivý a profesionální přístup. S návštěvou jsem byla spokojená a mohu doporučit i ostatním pacientům. BF

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji paní Katce za velmi příjemný a zároveň profesionální přístup, můžu jen odporučit. Ráda opět přijdu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní práce, děkuji za vaše šikovné ruce a krásný úsměv jako bonus. Konečně chodím na DH ráda, dokonce se na ni i těším

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Komentáře normálně moc nedávám, ale tady ho dám velice rád. S tak dokonalou péčí a skvělým přístupem jsem se ještě nesetkal. A že se v zubařském křesle pobavím a nasměju, to by mě také ani ve snu nenapadlo. O skvělém výsledku ošetření ani nemluvě - vše bylo provedeno naprosto citlivě, bezbolestně a s vysvětlením každého kroku. Člověk má konečně pocit, že není jen položka v kartotéce, ale je k němu přistupováno lidsky a profesionálně zároveň. Paní Katka je milá, usměvavá a její práce ji evidentně baví - jsem rád, že jsem potkal někoho takového. Bezesporu nejpříjemnější návštěva dentální hygieny, jakou si lze představit - tady prostě chybu neuděláte! Přeji hodně stejně spokojených zákazníků jako jsem byl já! Děkuji!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc díky za krásný komentář a budu se těšit na Vaši další návštěvu s odborným výkladem o mikroskopování hmyzích končetin :-))) Takhle jsem se dlouho nezasmála!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Dušková je moc milá, příjemná a vše člověku vysvětlí. U ní je dentalní hygiena naprosto bezbolestná a vlastně i příjemná procedura, alespoň já jsem si tu péči užívala ☺ Zavedla bych dentalní hygienu jako povinnost pro každého a paní Duškovou všem doporučuji!!

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejvíc super:0)))děkuji ..já určitě doporučuji:0)))byla jsem na dentální hygieně poprvé a určitě budu chodit pravidelně:0))díky

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Fotografie

Znalost jazyků